Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Villa ima jednog od najboljih trenera u ligi. Dean Smith je zapravo poceo evoluciju Brentforda, tamo je proveo tri sezone i postavio standarde.

    Sto se tice Sheff U, oni su prosle godine bili hit zato sto ih je nosio "mementum" iz sezone kad su izborili promociju, a i ovo sto igra Wilder je za mnoge bila "novost". Sada su vec provaljeni svi skoro znaju da igraju protiv njih a Wilder nema nikakav plan B. Povreda O'Connella je zapravo mnogo veci gubitak za njih nego sto se cini na prvi pogled, on je taj centarhalf koji najcesce pravi visak izlaskom na krilo.
    Last edited by belgrade_owl; 18-10-20, 21:40.

    Comment


    • Valjda ce operacija dboro proci, i to je fudbal.

      Comment


      • Jel se zna koliko ce odsustvovati? 5-6 mjeseci ili duze?
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Prince View Post
          Kakva tekma, ludnica . Mojes u transu . Ne mogu za ovu tekmu da krivim Prevodioca, verovatno bih i ja postavio ekipu defanzivno u ovakvoj situaciji protiv WH koji se pokazao kao odlicna ekipa za golove iz kontre.

          Meni bi ovi Sparsi bili prvi favoriti trenutno za titulu da imaju bar malo nastimovaniju odbranu. Ne pamtim kad su zadnji put uzeli cs. Napad im je ubitacan, veza dobra, ali odbrana bas neobecavajuca. Bejl sa par poteza pokazao kakav je majstor, ali jos uvek deloko sa fizickom spremom za neki ozbiljan ritam koliko mi se cini.

          Ako je Van Dajk zavrsio sezonu, onda Liverpul bas tesko moze da odbrani titulu, a i gol . Pepa se vise liga ne plasi, tako da kiksace i oni. Celzi mi deluje gore nego prosle sezone, trebace im dosta uigravanje da bi to licilo na neki ozbiljan prospekt, a i stoperi. Lester dosta ozbiljno izgleda, ako zanemarimo onaj kiks iz proslog kola, mogu dosta ove sezone, a moj Arsenal uspeva za sada da dobija ekipe protiv kojih su favoriti, sto bas i nije klasika za Arsenal dugi niz godina, ali ne vidim da mogu nesto vise sem borbe za top4.
          Znaci Arteta i Arsenal do titule?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Jel se zna koliko ce odsustvovati? 5-6 mjeseci ili duze?
            Verovatno propusta celu sezonu.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Jel se zna koliko ce odsustvovati? 5-6 mjeseci ili duze?
              Bice spreman mozda za euro, pre toga nista.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Sranje, bas sranje
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Znaci Arteta i Arsenal do titule?
                    Everton ide po titulu.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Znaci Arteta i Arsenal do titule?
                      A pre ce Vila osvojiti onako objektivno gledano

                      Comment


                      • Originally posted by ognjen View Post
                        Everton ide po titulu.
                        Karlito nema odbranu. Mina je malo bolji igrac od mene.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Karlito nema odbranu. Mina je malo bolji igrac od mene.
                          Kad nije htio da uzme Dzonsa i Roha po cijeni jednog a mozda i za 1£
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Gledam malo WBA Burnli.... Bane dominira!
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Iznenadio me je kako je uspeo da izdrzi 90 min... ali on ce ipak moci da igra protiv Barnlija, Sefilda, Njukasla, Brajtona, Palasa mozda.. Tesko da ce izdrzati neki jaci tempo, vec se videlo u poslednjoj sezoni u Celsiju da je proslo njegovo vreme za PL.

                              Comment


                              • Kako razvlače ove linije kompjuterom... sve mi se čini da uopšte nisu bile u ravni, gledajući kako je trava pokosena. Uopšte nisu bile paralelne linije trave i kompjuterske.

                                Svakako je ovde ofsajd u pitanju, ali šta da su milimetri u pitanju... ovako kompjuterski je vrlo sumnjivo.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X