Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ocajno igra Siti. Slabiji su nego prosle sezone.
    Smesno koliko dave loptu u nekim trenutcima ...
    Ja sam prvi za sto vise pasova i trazenje prostora izmedju linija. Medjutim problem je sto se niko ne otvara da udje medju prptivnicke linije (koliko god one suzene bile) sto se ne trazi visak skoro nikada, sto ne umeju da preuzmu malo odgovornost i povuku i potraze neko resenje. Ne oni kada god se ukaze prilika za rizicniji ali isplatljiviji pas vrate loptu u nazad. Sve to usled nedostatka ideje i nedovoljno dobrog kretanja bez lopte odredjenih igraca.
    Da ne govorim u kolikom je kurcu Marez koji coveka ne moze da prodje ni jednog jedinog, trenutno niti jednog stopera - beka u PL on nije u stanju da nadmudri. I to treba oterati sto pre...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Tacno se vidi kada god se nadju u nekoj izglednijoj situaciji i Marez i Sterling odugovlace i na kraju sami sebe predriblaju. Kakvi indijanci.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nije tu toliko problem kadar, koliko istrosenosti i nemotiviranost. Ne vidim uopste taj intenzitet i zelju u igri kao pre sezonu ili dve recimo. Nema toga. Pep je bivsi, ode na kraju sezone.

        Comment


        • I koji k je ostavio Mareza i Sterlinga da odigraju svih 90, pa sam je kriv. Aguero i Bernardo izasli ranije a Ferran nije ni sansu dobio.

          Comment


          • Nije Siti vec odavno na nivou u PL, izvlace neke pobjede na suvi kvalitet ali je vidljiv pad u igri u odnosu na prije 2 i 3 sezone.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Samo postoji i dodatak

              Ma na ovo sam naleteo na twu zato sto se desilo na danasnji dan, nije uopste akcenat na tome ko igra. Evo ti primer Liverpula jedan dan ih ostete drugi dan im nesto poklone i to se svima desava. Cinjenica je da kada si uspesan samim tim i sudije imaju vecu odgovornost prema tebi i zato i svesno/nesvesno uvek sude(skoro uvek) u korist favorita. Samo hocu da kazem da nije sada bas najgore, bilo je lose i ranije i svasta se desavalo ranije, samo je mnogo lakse prolazilo zbog manjka distribucije informacija, i sada ti imas paket u kome mozes birati kojom kamerom gledas utakmicu i mozes videti bukvalno sve.


              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ovaj Sterling to je jedan takav panjcic glupi koji je u stanju da da gol samo kada mu na tacnu na prazan nameste.
                To da su pametni da prodaju sto pre i ojade nekoga za pare samo tako. Beskorisni debilcic. Nije u stanju nista na fudbalakom terenu da napravi.
                Marez nista bolji. Teraj te kurcice sto pre...
                Gledaj ga sada ... Glup je kao kurac.
                Njemu ne treba odbrambeni da ga cuva. On sam gubi lopte.
                Ja sam ti to govorio uvek, jako zahvalan igrac sistemski. Ali daj mu da sam nesto radi i izgubice se.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Slabo poluvreme, Luton mnogo bolji, deluju jace i sigurnije od nas. Mora da se podigne nivo igre da bu se doslo do bodova.

                  Comment


                  • Originally posted by Van Strike View Post
                    Ma na ovo sam naleteo na twu zato sto se desilo na danasnji dan, nije uopste akcenat na tome ko igra. Evo ti primer Liverpula jedan dan ih ostete drugi dan im nesto poklone i to se svima desava. Cinjenica je da kada si uspesan samim tim i sudije imaju vecu odgovornost prema tebi i zato i svesno/nesvesno uvek sude(skoro uvek) u korist favorita. Samo hocu da kazem da nije sada bas najgore, bilo je lose i ranije i svasta se desavalo ranije, samo je mnogo lakse prolazilo zbog manjka distribucije informacija, i sada ti imas paket u kome mozes birati kojom kamerom gledas utakmicu i mozes videti bukvalno sve.


                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    Sve se slazem, i generalno veoma je mali broj sudija bio u istoriji do sada koji je pravio minimalan broj gresaka, sudio nepristrasno i imao neki kontinuitet. Ali mislim da je i za ovaj posao kao i za vecinu, gde nije dovoljno nesto da nabubas i naucis, gde cak ni velika praksa nije dovoljna, vec prosto da si za taj posao rodjen, dakle u ovom slucaju da imas urodjen smisao za igru, pored znanja.
                    Naravno o totalnoj neutralnosti da ne pricam. To mislim da ne postoji.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      I koji k je ostavio Mareza i Sterlinga da odigraju svih 90, pa sam je kriv. Aguero i Bernardo izasli ranije a Ferran nije ni sansu dobio.
                      Malog je trebalo da ubaci, pa sta bude. Rizik ali mozda bi se isplatilo, svakako ne bi mogao biti gori od bilo koga od ove dvojice.
                      Aguero nije u stanju da igra ... Jbg povreda. Nije ni Kevin, dobio je samo poslednjih 25 minuta. Ima dosta problema sa ppvredama jbg.
                      Generalno nije ovaj mec bio toliko los, sto se tice kontrole istog. Ovi su dali gol kakav nece dati vise nikada - ustalo debelog Antonija i to je to. Problem je igra u poslednjoj trecini terena - protivnickoj trecini. Nema kreativnosti, nema ideje.
                      I kada se tako desi da protivnik da gol, moraju da igraju na gol vise i jednostavno nisu u stanju da daju dva. I poted nekoliko odlicnih prilika uprkos toj slaboj igri napred uspeli su da ih naprave medjutim Sterling ..... Idiot.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Fulam ocaj, ispadanje zicer za sada
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • I Wednesday ti je zicer za ispadanjee, slabo ovo

                          Comment


                          • Paun ne staje...

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Neverovatno je sta covek radi sa tako limitiranom ekipom. Watford da je dobio bili bi srpski treneri na mestima koja vode u EPL.

                              Nista, moram veceras da navijam za Liverpool

                              Comment


                              • Kakva steta sto su se ovi amateri vratili u PL.

                                Comment

                                Working...
                                X