Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada bismo odbacili kupove, smanjili PL na 18 ili 16 ekipa, taman bi ostalo mesta za utakmice grupne faze nove Super Lige i to bi bili daleko bolji i gledaniji mecevi.

    Naravno Kupovi bi ostali za siromasnije klubove i za njih bi to takmicenje bilo i dalje od znacaja, ali realno trofej kao sto je Carabao Cup Liverpulu samo skuplja prasinu u vitrini.

    Sigurno je bilo onih koji su se nekada protivili novom formatu LS, uvek je onih koji se plase promena, ali ipak te stvari vode kapitalisti koji znaju najbolje svoj posao - da nas uvale u fotelje i uzimaju pare. I siguran sam da nece pogresiti jer se tu rade ozbiljne analize koje ne ostavljaju prostor za neuspeh.

    Jedino sto bi mogli izmeniti je da ostave mogucnost da ipak neki manji klub u buducnosti, ako zasluzi, dobije mesto u najelitnijem takmicenju.

    Comment


    • Comment


      • Svesti engleske kupove na jedan, i neka ostane.
        Ukloniti reprezentativni fudbal u svakom slucaju, jer je glupost.
        I onda imas prostora i za PL i za neki format Lige Sampiona sa vise meceva.

        I u sezoni dobijes vise kvaliltetnog fudbala.

        Comment


        • Liga kup je odavno samo višak, u zadnjih 10 godina samo 2x uzeli su ga 'manji' klubovi (Birmingem 2011. i Svonsi 2013), osim toga uvijek najjači. Nije bolje ni u FA kupu ali to je najstarije fudbalsko takmičenje i nije logično njega ukinuti pored ovog drugog koji znači samo dodatno umaranje.

          Comment


          • Comment


            • Biće ovo odlična pozajmica za Arsenal. Konačno malo kreativnosti u timu.

              On ima tek 22 godine jbte...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Biće ovo odlična pozajmica za Arsenal. Konačno malo kreativnosti u timu.

                On ima tek 22 godine jbte...
                Ja mislio da ima manje...
                Secam se kad je imao 14 godina, igrao za prvi tim u prvoj norveskoj ligi, gledao sam neke kompilacije njegove na YT, cinilo se da ce biti novi Messi.

                Prerano je otisao u Real, trebalo je da ostane jos u Norveskoj i razvije se kao licnost i odraste, pa onda da trazi karijeru.

                Comment


                • Last edited by belgrade_owl; 25-01-21, 10:58.

                  Comment


                  • Davno vreme bilo.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Sta ce im Tuhel hahahahahah
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Biće ovo odlična pozajmica za Arsenal. Konačno malo kreativnosti u timu.

                        On ima tek 22 godine jbte...
                        Dobar je mali ali razigravanje tudjih igraca je samo pokazatelj koliko je Arsenal potonuo kao klub. ESR ne sme da ispasta zbog ove pozajmice. Ako se to desi da razigraju Odegarda a gurnu u stranu svoje igrace onda je to mnogo los posao sto se mene tice.

                        Comment


                        • Još jedan njemački trener u Premijer ligi.

                          Krele Odegard je za razigravanje ali ima li šta od dolaska Auara na ljeto? Bio je blizu prelaska u septembru.

                          Lampardu su silna pojačanja izgleda samo napravila pometnju. Da su samo doveli Silvu i Čilvela, u napadu samo jednog od trojice koje su doveli (tipa samo Zijeh), možda bi bilo drugačije. Ali ovo ljeto Čelzi je imao viška novca i zbog korone nije bilo konkurencije kao što bi je inače bilo za Vernera, Haverca, iskoristili su to maksimalno. Sad je na Tuhelu da to ukomponuje sve. Treba imati u vidu da Čelzi zaostaje samo 5 bodova za Liverpulom koji je četvrti, a tek smo na pola sezone. Bila im je praktično gotova sezona u ligi kako su izgledali ali sad se mogu uključiti lagano u borbu za top 4.

                          Šteta za Lampsa ali Roman nije neko ko puno čeka. Izgledalo je u redu do decembra, odatle očaj.
                          Last edited by BorisUnited99; 25-01-21, 14:01.

                          Comment


                          • Da li je ovim potezom Lampard zavrsio karijeru?
                            Bukvalno su mu dali otkaz, kad su odlucili da pokupuju sve sto je na trzistu, siguran sam da nijedan od dovedenih igraca nije bila njegova zelja.
                            Prosle sezone je Celsi i licio na nesto, imali su neki koncept sve je to izgledalo sasvim pristojno.


                            Rory je sve objasnio.
                            Last edited by Brian McShtull; 25-01-21, 14:24.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Zasluzuju sve najgore da im se desi. Jako mi je zao Lampsa.

                              I ubedjen sam da ima potencijala da bude vrhunski trener.

                              Comment


                              • Meni nije zao Lamparda. Prosto se zna sta ceka trenera Celzija posle prve krize rezultata, to je znao i on kada je potpisao ugovor. Tuhel je idealan za ovaj Celzi i ovaj njihov saroliki roster. On je u Dortmundu znao za svako kolo da menja formaciju, sto bi timu sa ovakvim rosterom i odgovaralo. E sad da li ce to donositi rezultqte, pitanje je. Svakako ce biti kreativnosti prilikom izbora sastava za svaki mec .

                                Comment

                                Working...
                                X