Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao prvo xG(lupost) ne pokazuje broj sansi nego broj udaraca ka golu, desi se da se dobra kontra ne zavrsi sutem ka golu i xG(lupost) to nece pokazati.

    Kao drugo nauci imena klubova koji igraju EPL pre nego sto komentarises.

    Last edited by belgrade_owl; 29-09-20, 15:11.

    Comment


    • Valjda se podrazumeva da se racunaju samo upuceni udarci lol, kako bi inace mogao da vodis statistiku

      Takodje se podrazumeva da kada pricamo o PL postoji jedan jedini Sefild i nepotrebno je naglasavati o kojem timu se radi tj pisati puno ime kluba Sheffield United F.C.

      Ovo poslednje je nebulozno skroz, sabirati xG iz kola u kolo ne vodi nicemu jer jedan tim moze na 10 utakmica napraviti ogroman xG i nabudziti prosek (bas kao sto je slucaj sa Sitijem), dok bi drugi tim imao konstantno solidan xG tokom cele sezone.

      Comment


      • Tema je EPL i Championship, uostalom svakog navijaca Sheff U bi uvredio kad bi napisao Sheffield bez da naglasis United.... edukuj se malo.

        Ova tabela ti je xG(lupost) mec po mec, odnosno po toj tabeli Everton Amateri su pobedili 5 meceva vise nego sto su zaluzili.

        Uostalom sta se i ja dopisujem sa covekom koji ne zna koji je nasjtariji klub na svetu
        Last edited by belgrade_owl; 29-09-20, 15:28.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Uostalom sta se i ja dopisujem sa covekom koji ne zna koji je nasjtariji klub na svetu
          Najjaci si, progonis coveka i onda napises ovo.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Bas ovde ima navijaca Sheffield U pa da se uvrede.. jedino sto si ti kao navijac Wednesdeya pa ti bode oci kad se ne napise puno ime kluba. Ne kmeci.

            Jest City imao manje datih golova nego sto je ocekivano, ali bitno je naglasiti da je Liverpul od prvog kola branio top poziciju i imao dosta lufta za prosipanje bodova u vecem delu sezone sto je dozvolilo lezerniju igru pogotovo posle korona pauze.

            Kakve sad ima veze koji klub najstariji na svetu

            Comment


            • Originally posted by Philipp Degen View Post
              Najjaci si, progonis coveka i onda napises ovo.
              Progonjenje bi bilo da ga jurim po temama, ja pisem samo ovde i napisao sam sta mislim o G(luposti).

              Sta da napises coveku koji misli da se svaka dobra prilika u fudbalu zavrsava sutem ka golu?

              Comment


              • Nisam to napisao.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Progonjenje bi bilo da ga jurim po temama, ja pisem samo ovde i napisao sam sta mislim o G(luposti).

                  Sta da napises coveku koji misli da se svaka dobra prilika u fudbalu zavrsava sutem ka golu?
                  Pa to ti kazem, nista. Iskuliras ga, samo pozitiva, sirok osmeh i gospodin Jurgen Klop.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Brz i uspesan oporavak.

                    Comment


                    • Pep o Bielsi
                      Pep Guardiola: "My theory is the manager is not about the titles - I feel far away from his [Bielsa's] knowledge. My teams won more titles, but in terms of knowledge of the game, I am away from him. It is a good present, a good gift to have him in the #PL."

                      Comment


                      • Odlične 3 utakmice nas sutra čekaju, Čelzi dočekuje Palas i ne vjerujem da će baš da im bude laganica, Everton-Brajton bi moglo da bude dosta golova, Brajton je nadigrao Čelzi i izdominirao Junajteda, mozda prvi test za ovaj Everton. Konačno, Lids-Siti, moze i kec da bude, što da ne. Njukasl-Barnli je četvrta i miriše na neki dosadni remi, mada sa ovim novim pravilom što se tiče igranja rukom u šesnaestercu mogao bi i tu neki gol sa penala da padne.

                        Comment


                        • Reading docekuje Watford, Paunovic protiv Ivica u Championshipu... nestvarno zvuci!

                          Comment


                          • Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Muci se Celzi opasno
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Uzas od igre. Dzaba ti 85% posjed lopte kad nista konkretno ne radis.

                                Ovo sto trenutno igra Havertz mogu i ja.

                                Comment

                                Working...
                                X