Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NIkad mi vise ne bi stao na gol.
    Sisica.

    Comment


    • Psujem Tanunzebea i komentatora kojii je proglasio rezultat jos 5 min pre kraja i u isto vreme pada gol. Ali znala sam! #$%%!!!$@
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Koja prevara je rashford, covjek samo trci kako konj isto kao vinicius. Po tko zna koji put izlazi jedan na jedan i sutira u golman. Zavrsnica 0.

        Cudim se kako upoce i on i grinvud odigrali po 90min


        Trebali su iskoristiti ovo jer mislim da lfc nece i cetvrtu u nizu da izgubi kod kuce..
        Last edited by stewanoskipp; 06-02-21, 22:05.
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Everton tri šuta u okvir gola, tri gola. Pokušavam da se setim još nekog šuta i jedino mi na pamet pada kad je Megvajer izgubio loptu, a Riča omašio ceo gol.

          Drugi gol je direktna posledica prvog. Kolektivni kolaps na 3 minuta i momentum Evertona. Ovaj treći već ne treba ni komentarisati.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ali kakva reakcija Olsena kod gola Bruna, znaci premotavam i umirem. Kao dete neko da je na golu tako on izgleda, sa ovim rucicama. Ono nije realno da golman u PLu primi onakav gol, mada dobro Bruno je lukavo pokusao. On ga je ladno lobovao na gol liniji.

            Last edited by z0La; 06-02-21, 22:16.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Everton tri šuta u okvir gola, tri gola. Pokušavam da se setim još nekog šuta i jedino mi na pamet pada kad je Megvajer izgubio loptu, a Riča omašio ceo gol.

              Drugi gol je direktna posledica prvog. Kolektivni kolaps na 3 minuta i momentum Evertona. Ovaj treći već ne treba ni komentarisati.
              Imali su zicer na samom kraju prvog poluvremena, Van Bisaka držao Kalvert-Luina u liniji. Ali generalno igrali defanzivu, ovo se moralo dobiti.

              Nije Pikford nego Olsen, loše je reagovao i kod gola MekTomineja. Loše veče za golmane očigledno.

              Comment


              • Nije Pickford branio, Olsen je. Olsen je najveci luzer u svetu golmana, cak i De Heu dobija tu. Lik nam je poklonio dva gola. Bas onako ozbiljan luzer i los golman.

                Rasford je retard samo takav. Mnogo sebican igrac i treba mu se odrzati lekcija i staviti ga na klupu.

                De Hea je poseban slucaj.

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Imali su zicer na samom kraju prvog poluvremena, Van Bisaka držao Kalvert-Luina u liniji. Ali generalno igrali defanzivu, ovo se moralo dobiti.
                  Tačno, to sam zaboravio, I to je bila greška. Užas od celokupne odbrane večeras.

                  Everton sa Pikfordom i Olsenom, komedija...Totalno me podsećaju na nas kad smo imali duo Minjole-Karijus.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Bila su to dobra vremena.

                    Comment


                    • uuuuu zabavno!

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Nije Pickford branio, Olsen je. Olsen je najveci luzer u svetu golmana, cak i De Heu dobija tu. Lik nam je poklonio dva gola. Bas onako ozbiljan luzer i los golman.

                        Rasford je retard samo takav. Mnogo sebican igrac i treba mu se odrzati lekcija i staviti ga na klupu.

                        De Hea je poseban slucaj.
                        Nisam gledao utakmicu, al taj lik mi na snimku izgleda kao Pickford .
                        Svakako bas komicno, mislim svaka cast Brunu, ali on ga je lobovao a ovaj je bio na 30cm od gol linije, znaci ovo jos nisam video. Pritom sut je bio plasiran, nije bila neka bomba pa da kazes.

                        Fala Zola, ali lik je pljunuti Pickford ovo su njegovi golovi, ovo bi i on primio garant.


                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 06-02-21, 22:47.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Etk-nLoWYAEn-m1?format=jpg&name=small.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            [ATTACH=CONFIG]17302[/ATTACH]
                            Ljudi ne treniraju zajedno, pogledaj ti te linije. Ko razbijena banda sa kapitenom na celu.

                            Strasno
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Crni Maguire, metar prosotra izmedju
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Odlično se Vest Brom brani, za očekivati je Bejla u drugom poluvremenu.

                                Comment

                                Working...
                                X