Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Ali ova odbrana Martiala i Matica, kao na terminu, i to onih poslednjih 5 minuta termina.
    Jebo bi im mater, za celu utakmicu.

    Sve je ovo kazna sto ih nije izbacio, obojicu. Ovo izdanje Martiala ne sme da se ne kazni, tj to sto ga Ole nije izmenio.
    Kao i to sto mu igra jebeni Matic.

    Muka mi je vise od njega.
    A koji je Pogba radio kurac kod gola?

    Comment


    • Nek uvaljaju drugi...natrpo sam da daju dva..u lajvu...izgoreli
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Nek uvaljaju drugi...natrpo sam da daju dva..u lajvu...izgoreli
        E sad ce dati ako si ti natrpao[emoji2357]
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ole treba da dobije kaznu, jednu nedeljnu platu za ovu utakmicu.
          Zilion gresaka

          Comment


          • Ovo je sramota kakav mec su odigrali.

            Sramotaaaa
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Jos samo fali da Sefild izbori opstanak, i da ovo bude definitivno najludja sezona u istoriji PL. Vec je najvise timova bilo na prvom mestu.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Hahahah bravo Sefild.

                Ole kao i uvijek, kad treba da se iskorakne napravi 3 koraka nazad.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Seljacka ekipa...nemam reci..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Bravo za Sefild, tuzan je Junajted danas bio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cestitke Liverpoolu na tituli.

                      Comment


                      • Hah pa naravno da ce prevara kiksnuti protiv poslednjeg na tabeli

                        Celavi ce da izrutinira do kraja. Bese Sandu navija za njega? Cestitke!
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Hahahah bravo Sefild.

                          Ole kao i uvijek, kad treba da se iskorakne napravi 3 koraka nazad.
                          Tebe je brate bas tesko citati. Kad izgube onda je nemoguce citati te, takva negativnost i napadnost nikad nisam video. Bez uvrede, nemam nista protiv tebe, verovatno si takav karakter ali eto

                          Comment


                          • Jos je rano, tek smo na pola sezone. A u subotu Sefild gostuje Sitiju, verujem da ce izginuti i tamo.
                            Svi ce timovi imati jos uspona i padova, koliko se samo stvari izdesavalo u ovih 20kola, a ima jos 18.

                            Gledao sam Sefild nekoliko puta na pocetku sezone, i mislim da su zasluzili da imaju bar duplo vise poena od trenutnog stanja. Igrom su zasluzili mnogo vise, u dosta utakmica nisu imali srece. Generalno bih voleo da opstanu.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Tebe je brate bas tesko citati. Kad izgube onda je nemoguce citati te, takva negativnost i napadnost nikad nisam video. Bez uvrede, nemam nista protiv tebe, verovatno si takav karakter ali eto
                              A sta ima pozitivno vcrs? Izgubis kuci protiv jedne od najgorih ekipa u istoriji PL?

                              Ej, prisli golu nismo a gubimo 1-2. Sansa neka, nesto?

                              Sto je cekao sa izmjenama? Ae iskreno mi reci da si ocekivao da ce isti tim izaci u 2 pol i nesto napraviti kad bi i slijepac vidio da je Ole takticki nadmudren?

                              Sad prastaj ali ja sam navikao da menadzer Utd posle uzasnog 1 pol i zaostatka radi izmjenu/e odmah a tek na 1-1 u 60 i nekom? Pa bacio bih sve sto mogu na protivnika tad a ne u 83 min
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                A sta ima pozitivno vcrs? Izgubis kuci protiv jedne od najgorih ekipa u istoriji PL?

                                Ej, prisli golu nismo a gubimo 1-2. Sansa neka, nesto?

                                Sto je cekao sa izmjenama? Ae iskreno mi reci da si ocekivao da ce isti tim izaci u 2 pol i nesto napraviti kad bi i slijepac vidio da je Ole takticki nadmudren?

                                Sad prastaj ali ja sam navikao da menadzer Utd posle uzasnog 1 pol i zaostatka radi izmjenu/e odmah a tek na 1-1 u 60 i nekom? Pa bacio bih sve sto mogu na protivnika tad a ne u 83 min
                                Ma jasno, ocajna odigrana tekma, Ole kasnio sa izmenama, nema opravdanja jednostavno

                                Onako kazem, kad je los rezultat nemozes nikako da se iskontrolises komentarima, da ohladis pa da napises nesto

                                Comment

                                Working...
                                X