Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2020. - kad mu vreme nije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Diego je mrtav umoran. Male šanse ima sutra. On da može da dobije još i Noleta bio bi top 3.

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Mislim da Novak moze biti zadovoljan. Iako mu je Diego bas nezgodan na sljaci, bar odlicno zna sta ga ceka. Shapo je nepredvidiv krajnje, mozda bi bas zbog toga i lakse prosao Nole sa njim, ali ako upadne plavusan u ritam, uf..
      Sjecam se da ga je prosle godine na istom ovom terenu Diego bas omrcio dropovima. Mislim da je naucio tu lekciju Novak i da ne bi valjalo da on eksperimentise puno sa dropovima protiv ove pčelice. Niti ce ga izmoriti, niti ce iscupati poena, jer Svarci sve stize i ima bas meku ruku..
      a znas sta,nek izgubi sutra i zavrsi vise sa tim UNBEATEN i nek tako ide na RG

      sve vise mislim da je zbog toga tako nervozan
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Ma Diego je mrtav umoran. Male šanse ima sutra. On da može da dobije još i Noleta bio bi top 3.
        Ne treba potcjenjivati motiv kao izvor energije. Ovo mu je prvo masters finale, igrace do samih granica izdrzljivosti.

        Comment


        • Originally posted by Kilo soli View Post
          a znas sta,nek izgubi sutra i zavrsi vise sa tim UNBEATEN i nek tako ide na RG

          sve vise mislim da je zbog toga tako nervozan
          Pa zar nije vec BEATEN, PCB se vodi kao pobjednik onog meca, a Novak porazeni. Prekinut je taj niz, druga stvar je sto mi to ne racunamo.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Ne treba potcjenjivati motiv kao izvor energije. Ovo mu je prvo masters finale, igrace do samih granica izdrzljivosti.
            Igraće dobro jedan set ali mislim da ne može više od toga.

            Comment


            • Inace je sad u intervjuu rekao da bi pobjedom usao u prvih 10 i da zbog toga takodje ima ogroman motiv.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Inace je sad u intervjuu rekao da bi pobjedom usao u prvih 10 i da zbog toga takodje ima ogroman motiv.
                Imao bi on skvakako motiv, mec karijere igra sutra :/ Videcemo sta kazu kladionice, ja ocekujem kvotu na Novaka oko 1.2 .


                Inace nisam pricao mnogo pre meca Nadal-Svarcman, ali iako sam mislio da je Nadal veliki favorit ( mozda oko 90%), mislio sam da je kvota 1.02 na Nadala preterana. Takodje mislim da ce sada Dijego da bude nesto precenjen ( pre svega zbog te pobede).
                Last edited by 147; 20-09-20, 22:59.

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Pa zar nije vec BEATEN, PCB se vodi kao pobjednik onog meca, a Novak porazeni. Prekinut je taj niz, druga stvar je sto mi to ne racunamo.
                  zvanicno da,ali se provlaci i dalje,neko vesto,neki manje vesto, ALI vrlo nedvosmisleno da je i dalje neporazen
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Inace je sad u intervjuu rekao da bi pobjedom usao u prvih 10 i da zbog toga takodje ima ogroman motiv.
                    pa ako smlati svu ovu trojicu,onda i treba

                    ali to cak ni fed nije nikad mogao i guees
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Kilo soli View Post
                      zvanicno da,ali se provlaci i dalje,neko vesto,neki manje vesto, ALI vrlo nedvosmisleno da je i dalje neporazen
                      A bravo, sad mi je jasno.. Ti pratis Benove twitove, a on to stalno potencira sad iz nekog razloga.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        A bravo, sad mi je jasno.. Ti pratis Benove twitove, a on to stalno potencira sad iz nekog razloga.
                        da,cak i nesto da ne treba stalno upirati prstom u novaka

                        neko je na ovom podforumu obesio taj tvit pa da ne ponavljam (na srpskom,bojim se olje )
                        Wizard

                        Comment


                        • Svarcman je vrlo neugodan protivnik za Novaka, pogotovo na sljaci. Protiv Nadala nije imao sto da izgubi, bio je super inspirisan i igrao je fantasticno. Jucer je imao sto da izgubi i puno je vise grijesio. Nadam se da ce vidjeti finale kao priliku da osvoji prvi masters, da nece biti opusten. Trebao bi biti i umoran. Svejedno, bice ga tesko probiti iako je Novakov napad bolji i od Nadalovog i od Shapovalovljevog.

                          Comment


                          • Teska vremena, Svarcmana se treba bojati u finalu e zivote robijo

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Teska vremena, Svarcmana se treba bojati u finalu e zivote robijo
                              Teška vremena došla, svi igraju tenis [emoji16]

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Teska vremena, Svarcmana se treba bojati u finalu e zivote robijo
                                Ko god onako pomete Nadala na sljaci je vrijedan (straho)postovanja.

                                Comment

                                Working...
                                X