Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2020/2021

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ako nešto može zabrinuti Kontea u dva startna kola to je broj primljenih golova. Odbrana je već ozbiljno poklekla a nasuprot nje nisu bili timovi sa ubitačnom ofanzivom.
    Pet primljenih pogodaka je ozbiljna boljka za mnogo slabije defanzive nego što je Interova.
    Za sada kestenje iz vatre vade fenomenalni napadači Lukaku i Lautaro.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • #47
      U sledeća dva kola pokazuju trenutnu snagu, gostuju Laciju, pa gradski derbi.

      Comment


      • #48
        Je l' ovo Atalanta i dalje gazi napadackim fudbalom?

        Ne gledam utakmicu ali pogledah trenutni rezultat.

        Comment


        • #49
          Lacio se ocajno brani,cini mi se da su im iz tri sanse dali tri gola,gledam kosarku Partizan a na ovo bacim pogled.

          Comment


          • #50
            Originally posted by ognjen View Post
            Je l' ovo Atalanta i dalje gazi napadackim fudbalom?

            Ne gledam utakmicu ali pogledah trenutni rezultat.
            Urnišu ih.

            Pokušava i Lacio slično da odgovori, direktnom igrom, ali jalovo je to.

            Comment


            • #51
              Tim Napolija ne planira da putuje u Torino zbog dva sucaja virusa korona a Juventus saopstava da ce oni izaci na teren u predvidjenom terminu. Liga se jos nije oglasila ali ovo bi moglo da zavrsi 3:0 za Juventus.
              Last edited by ognjen; 04-10-20, 00:20.

              Comment


              • #52
                Znam da je u pitanju Serija A i da je šou program i prateći efekti uvek zagarantovani ali ne postoji niti jedan razlog da se meč ne odigra.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Sta glume koji kurac ADL i Napoli? Imas sve uslove da izadjes na teren, dva igraca zarazena (Zielinski, Elmas).

                  Ne izadju li sutra na teren, pisi 3-0 i dovidenja.

                  Comment


                  • #54
                    I Milan igra bez Ibre pa nikom nista, upravo zbog Covida. Kontam da ej Zielinski prvotimac, Elmas nije, ovo dramatizovanje i izigravanje zrtve mi strasno ide po zivcima. Jos kad uzmes u obzir da imaju dobar tim i da su verovatno trenutno uigraniji od nas, jos vise mi bude nejasno cemu ovo. Al luzerski mentalitet je cudo.

                    Comment


                    • #55
                      Kako igra Atalanta, ovo je prosto uzivanje za gledati. Ovo je nesto najslicnije Klopovom Liverpulu.

                      Dok pisem ovaj post primili su gol, Godin ga dade glavom, 1-1.

                      Comment


                      • #56
                        Papu Gomez

                        Comment


                        • #57
                          Zavrsen posao vec u prvom poluvremenu.

                          Comment


                          • #58
                            Lautaro za 1:0 Intera.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Prototype View Post
                              I Milan igra bez Ibre pa nikom nista, upravo zbog Covida. Kontam da ej Zielinski prvotimac, Elmas nije, ovo dramatizovanje i izigravanje zrtve mi strasno ide po zivcima. Jos kad uzmes u obzir da imaju dobar tim i da su verovatno trenutno uigraniji od nas, jos vise mi bude nejasno cemu ovo. Al luzerski mentalitet je cudo.
                              Izmišljaju toplu vodu u Napoliju. Mnoge ekipe su prošle ili prolaze kroz situacije sa zaraženima. Atalanta ima jednog od juče, Toloija ili Kaldaru, međutim sasvim normalno je igrala meč jutros. Atalanta je takođe dobila nalog za izolaciju ali se to ne odnosi na utakmice ili treninge. Pozivaju se na zdravstvene organe koji su, navodno, zabranili putovanje celom timu, što nije, jednostavno, tačno. Kovid protokol koji je liga izradila zajedno s ministarstvom zdravlja Italije dozvoljava putovanje na mesto odigravanja utakmice i ništa više od toga.

                              Sviranje kurcu. Izgubiće utakmicu službeno i nemaju nikakve šanse da pobede na žalbi.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Njima je prece da izigravaju zrtvu nego li da im das trofej. Taj nivo je u pitanju, bez preterivanja.

                                Comment

                                Working...
                                X