Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2020/2021

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima i ova verzija

    Comment


    • 3 boda za gospodina sa Artemio Frankija.

      Spoiler

      Comment


      • Sta radi Ibra, doktor. 2 komada[emoji123][emoji123]
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Punih 10 godina nemamo pobjedu na San Paolu. Imao bi jos nesto da dodam, ali necu da malerisem.

          Evo ga Mertens 1-2

          Comment


          • Bravo Bakayoko!

            Ajmo sad ovo lagano privesti kraju bez drame.

            Comment


            • Teško je shvatiti ovolike amplitude u igri Intera, u LŠ ne mogu da odigraju normalnu utakmicu, jedva se spase protiv Parme, a sad razbiju Sasuolo

              Comment


              • Lepo su otvorili utakmicu, tj. bolje rečeno lepo im se otvorila utakmica, lakih 2:0 i onda Konte odrađivanje posla.

                Comment


                • Ne uspeva Juve da ga tutne.

                  Još uvek 1:1.

                  Comment


                  • A Morati crveni karton na kraju, sigurno je nesto ruzno rekao sudiji.

                    Comment


                    • Koliko smo mi losi bez Ronalda. Realno smo mid table ekipa, ove sezone posle 9 godina prepustamo tron nekom drugom. Slede nam teske godine tranzicije definitivno, a moramo i u potragu za ozbiljnim trenerom. Jbg ne moze Pirlo voditi ekipu, koliko god ja njega cenio i postovao, treba da se kali prvo.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pirlo i Tudor nisu kapacitet za vođenje Juventusa.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Koliko smo mi losi bez Ronalda. Realno smo mid table ekipa, ove sezone posle 9 godina prepustamo tron nekom drugom. Slede nam teske godine tranzicije definitivno, a moramo i u potragu za ozbiljnim trenerom. Jbg ne moze Pirlo voditi ekipu, koliko god ja njega cenio i postovao, treba da se kali prvo.
                          U bre, Bice, ti ga bas namraci . Nije izgubljena sezona. Ako se dovede neko ozbiljan, moze Juve brzo da se konsoliduje.

                          Comment


                          • Dobar igrač Lovato.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Koliko smo mi losi bez Ronalda. Realno smo mid table ekipa, ove sezone posle 9 godina prepustamo tron nekom drugom. Slede nam teske godine tranzicije definitivno, a moramo i u potragu za ozbiljnim trenerom. Jbg ne moze Pirlo voditi ekipu, koliko god ja njega cenio i postovao, treba da se kali prvo.
                              Jbg nije Juventusu prvo mesto nasledno, kad tad je moralo da se desi pad sa trona iako ovo oko ove sezone još nije završena priča iz razloga jer je Juventus ipak najkvalitetniji tim u Italiji po igračkom kadru.

                              Možda su se jedino prejebali te su pare od Kijeze trebali da ulože u nekog paklenog veznog, Pola Pogbu npr. bez obzira što Kijeza igra iznad mojih očekivanja, jedan od konkretnijih igrača ekipe, ali je fakat da fali vezni koji će da reguliše saobraćaj.

                              Comment


                              • Brzo ga primi Juve.

                                Comment

                                Working...
                                X