Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stewanoskipp View Post
    77bodova, prilicno dobro samo bamford i lewin razocarali.. ostaje mount ali na njega i ne racunam ptevise..

    *Penjam se na vrh polako 2mesto i 3mesto na h2h
    **Da viidimo gameweek19 bice interesantno
    *** nije ti to drugo mesto bas sigurno

    Comment


    • Za sada je.. a nadam se da ce uspem da skinem ovu 90bodova razliku so 1mesto.. bar jedno 20-30bodova da uspem bio bi zadovoljan
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Jebala ih korona,kao kuga da ih napala,sve odlazu,imacu tri igraca ovo kolo.

        Comment


        • Koga su odlozili? Sad se igra FA kup
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Aston Vila-Totenhem ce verovatno biti odlozena,Vila zatvorila trening kamp,igraci i osoblje imaju koronu.

            Comment


            • Sledece kolo bozanstveno ako se ne odlozi nesto.

              Predlog kapiten? Bruno zna da uradi poene u gostima, a tu je i city i leeds so dvije domace utakmice..
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Ovo kolo bice za zaborav, katastrofa sve sto sam gradio i brkao sad pada u voda..
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Ja jos iz minusa nisam izasao ovo kolo a trojica od sedmorice mi igrala,morao sam da napravim tri izmene da bih imao 7 igraca.

                  Comment


                  • Southampton vs Shrewsbury FA Cup third-round tie rescheduled for January 19; Premier League game against Leeds, set for January 20, will now be played at a later date..

                    Nista od duplo kolo za leeds i Bamford kao kapiten i triple captain
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Konacno da preskocim Makedonca na tabeli

                      Ovaj De Brujne niti je da se ima u timu, niti je da se nema. Juce je mogao da postigne 2,3 gola i toliko asistencija, a na kraju je zavrsio sa jednom asistencijom i tricavih 6 poena. I ovo je cesta pojava kod njega, cista suprotnost u odnosu na Sona koji nema mnogo prilika ali gotovo svaku koristi.

                      Mnogo neozbiljno sa ovom tekmom Lids i Sautempton. Imao sam pet igraca za tu utakmicu i na kraju nista

                      Comment


                      • Nadoknadicu sve to u sledece kolo haha

                        Ps. Everton v Aston Villa odlozena cccc
                        Last edited by stewanoskipp; 14-01-21, 10:57.
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Dodali su Aston Vila - Newcastle za ovo kolo, mec se igra u subotu.

                          Comment


                          • Jel ima neko mozda cancelo za kapiten ?
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • City ima dva laka meca kod kuce odigras ga triple captain kdb i ovaj sprda se i ne uradi nista pa jos i peo ga vadi

                              Ma drzi se kao do sad son-kane ma koliko god je moguce
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Salah od kako ga drzim za kapitena

                                Comment

                                Working...
                                X