Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • InShot je dobar, ima i Animoto. Na ovom lunapic možeš da uzmeš sliku npr nekog igrača i ideš valjda na edit pa transparent i skidaš delove oko igrača i sačuvaš kao png, posle uploaduješ na canvu.

    30 hash može, vidi stavi bar 10, jebe ti se. Za video ne znam ništa nisam se upuštao.

    Fb imaš pretpostavljam, kad budeš reklamirao reklamiraj iz business managera fb.

    Mislim da fantasy igra i 35-45 publika a njih ima masu na fb. Tako da bih se ja kad dodje vreme reklamirao na feedu ig + fb

    Ustvari animoto, on je više za reklame. Ti radiš ove klipove ig tv
    Last edited by Cassius Clay; 08-10-20, 13:43.

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      InShot je dobar, ima i Animoto. Na ovom lunapic možeš da uzmeš sliku npr nekog igrača i ideš valjda na edit pa transparent i skidaš delove oko igrača i sačuvaš kao png, posle uploaduješ na canvu.

      30 hash može, vidi stavi bar 10, jebe ti se. Za video ne znam ništa nisam se upuštao.

      Fb imaš pretpostavljam, kad budeš reklamirao reklamiraj iz business managera fb.

      Mislim da fantasy igra i 35-45 publika a njih ima masu na fb. Tako da bih se ja kad dodje vreme reklamirao na feedu ig + fb

      Ustvari animoto, on je više za reklame. Ti radiš ove klipove ig tv
      Nisam mnogo razmišljao o ručnim reklamama i jeste, stariji su na fbu. Pre će YT biti sledeći korak nego hvatanje fb pratilaca
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ma brate hvataš fb/ig odjednom. YT ti je samo plus. Poveži ig i fb. Svaki post na obe platforme. Svako reklamiranje u oba feeda. Jebe ti se odakle dolazi publika. To će dobiti compund effect. Vidi te neko na fb i počne da prati na yt, pa možda i na ig. Neko sa ig na yt i u krug.

        Ništa ne otpisuj. Ja bih i twitter otvorio posle yt.

        Comment


        • Grealish (7.1m) vs Barnes (7.1m)


          G90 - prosek golova za 90 min
          xG90 - prosek ocekivanih golova za 90 min
          Sh90 - prosek suteva
          A90 - prosek asistencija
          xA90 - prosek ocekivanih asistencija
          KP90 - prosek kljucnih dodavanja


          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Grealish (7.1m) vs Barnes (7.1m)


            G90 - prosek golova za 90 min
            xG90 - prosek ocekivanih golova za 90 min
            Sh90 - prosek suteva
            A90 - prosek asistencija
            xA90 - prosek ocekivanih asistencija
            KP90 - prosek kljucnih dodavanja


            Ja mislim da je ovo jedno on najvećih pitanja nastavka sezone. Licno sam se odlučio za Grealisha samo zbog rasporeda utakmica.
            sigpic

            Comment


            • Fantasy Premier League 2020/2021

              Originally posted by legolas View Post
              Ja mislim da je ovo jedno on najvećih pitanja nastavka sezone. Licno sam se odlučio za Grealisha samo zbog rasporeda utakmica.
              I ja mislim da uzmem Grealisha.. Bolji raspored, bolji finisher, glavni igrac u timu, izgleda ulazi u zivotnu formu, a sa druge strane Lester ce morati da rotira igrace zbog Lige Evrope.

              Plus za Barnsa je sto igra u jacem timu koji ce sigurno dati vise golova u sezoni, pitanje je vremena kada ce Villa upasti u losu formu. Takodje, Grealisha u svom timu ima mnogo vise Fantasy menadzera, pa ako Barns donese vise poena to ce biti veliki plus za onih 6.6% koji su ga izabrali.

              Ipak, Grealish za sada, pa cemo da vidimo.

              Comment


              • De Brujne povredjen?
                A Mane se vraca?

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Hvala svima na odgovorima.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ricarlisone dosta je bilo,nikad od njega napadac,borben je,trci ali da daje golove nema sanse.

                    Comment


                    • Degenerik iz Evertona leti sa gola.

                      Razmisljam ko ce da bude zamjena za Dajka.

                      Comment


                      • Da li neki uvazeni clan zna sta je sa Vardijem i kada se predvidja njegov povratak?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne smatram se uvazenim, ali da ti odgovorim.

                          Ovo je sa press konferencije pred mec LE.

                          He also commented on Vardy’s calf issue, which will likely see the striker miss Thursday’s UEFA Europa League Group G clash with FC Zorya Luhansk.

                          “Jamie will probably miss the European game and hopefully he’ll be okay for our next league game,” he said. “It’s just a reoccurrence of what he’s had over the last number of years, Jamie.

                          “Even before I came in, I’m led to believe he’s had some issues with his calves, that keep him out for a bit.

                          “This isn’t so serious, but it was one where playing him tonight would have risked a tear and we couldn’t afford to do that. We’re hopeful that he’ll be ready for our next league game.
                          Last edited by belgrade_owl; 21-10-20, 21:50.

                          Comment


                          • hvala Sovo

                            Naravno da si uvazen, kao i svi uostalom, samo sad sam bila malo ironicna jer prosli put svi cutali kada sam nesto pitala
                            Fala
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • James Rodriguez propusta naredni mec.

                              Comment


                              • Ulazim u problem.
                                Nema mi startera - Van Dajka, Rišarlisona i Hamesa.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X