Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    U teskoj sam dilemi, ljudi sta vam je bolje glasajte. Prva ili druga opcija.
    IMG_20200927_132235.jpg or IMG_20200927_132515.jpg

    S tim da ocekuje. brewster da ide na posudbu i cak i da igra
    Attached Files
    Last edited by Mrkela; 27-09-20, 12:25.

    Comment


    • #92
      Fantasy Premier League 2020/2021

      Cudno je sto 3. slika zauzima 3 bajta vise od 1. iako su iste.

      Comment


      • #93
        : )) limune

        Druga opcija, ne prva ..
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #94
          Zasto ja zapocinjem sezone bez Vardija,stalno mislim u godinama je stici ce ga povrede,izgubice brzinu a on reseta li reseta. Nije los ni Kejn ali bolje da sam sa Vardijem krenuo,Anceloti najavio 30 golova Ricarlisona,ja i njega stavio u tim,ali on je mister promasaj,nista ne napreduje.

          Comment


          • #95
            Ne može se meriti Kejnova produktivnost. Pa samo prošlo kolo Kejn mi donese 42 poena. Danas je asistirao a što nije ni jednom zatresao mrežu možemo zahvaliti Murinju i njegovom dekadentnom fudbalu.
            I ja puno više očekujem od Rišarlisona ali ga treba istrpeti. Doneće on u ovakvom Evertonu žetvu bodova.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • #96
              Ljudi, Riča ima 1 gol i 3 asistencije u 3 kola? Što znači da je učestvovao u pola Evertonovih golova do sad. Šesti je ukupno po broju bodova što se tiče napadača. Samo jedno kolo od ova 3 nije ispoštovao. Po meni je to super skor za napadača koji košta 8 miliona.

              Ja ga svakako neću menjati. Samo neka nastavi ovako.

              Više me brine Marsijal...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #97
                Richa se povredio Brightona, verovatno ulazi sa klupe ako bude mogao uopste da igra.

                Comment


                • #98
                  Mane pozitivan na covid. Mislim stvarnooo...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #99
                    Iskreno u njegov rezultat testa sumnjam, slede mecevi reprezentacija i mozda klub ovo vidi kao priliku da ga oslobodi tih obaveza.

                    Comment


                    • A sta god da je, ne igra do sredine/druge polovine oktobra, mada da ide rep. pauza

                      Pao ozbiljan remont tima, moralo tako
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja sam otisao sada u -8 zbog Mane-a, planirao sam -4.

                        A wildcard ide sada na pauzi, kad se zavrsi prelazni rok.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A sta god da je, ne igra do sredine/druge polovine oktobra, mada da ide rep. pauza

                          Pao ozbiljan remont tima, moralo tako
                          10 dana je samoizolacija.

                          Comment


                          • Samo? A nista ono 2 nedelje.. ?
                            Iznerviracu se, ali svakako sam morala tim na detaljan remont, a Mane poskup -.-
                            Moram Marka da pobedim
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nemam vise strpljenja za Wernera, Ings upada umesto njega i ostaje kusur za nekog boljeg defanzivca..

                              Comment


                              • Kad hocu da imam ove staklene u timu,ovo kolo ce da me kostaju slabog rezultata Ricarlison i Pulisic.

                                Comment

                                Working...
                                X