Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ihh pa i ja za sada imam 49
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa dobro i tebe cemo pitati za neki savet

      Evo sad sam uboo i liniju Robbo i Jota, gol i asistencija. Mada nece mi dugo biti u timu zato sto sam odigrao FREE HIT zbog Salaha i ostalih izostanaka, a zeznuli su me za Rashforda bio mi je zut i kontao sam nece ni igrati.
      Last edited by Brian McShtull; 22-11-20, 21:11.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Oljica toliko dominira u ovom fantaziju, da bi trebalo da joj otvorimo posebnu temu Oljicin fantazi

        Comment


        • Originally posted by Van Strike View Post
          Pa dobro i tebe cemo pitati za neki savet
          Hehe, obavezno.
          Originally posted by Lion View Post
          Oljica toliko dominira u ovom fantaziju, da bi trebalo da joj otvorimo posebnu temu Oljicin fantazi
          Ko si sad pa ti?

          Bez sprdnje na moj racun, molim
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Otkad sam uzeo Manea lik se ne sastavlja sa loptom.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Princevic

              Nisam los ovo kolo, 71+ Kilman

              Comment


              • Meni najbolje kolo do sada ove sezone, imao sam 2puta po 75. Sad opet imam 75 i cekam jos Zahu i Mccarthy, bilo bi lepo da predjem 80. Ali svakako lepo drzim prosek, 2kola sam imao ispod 50, ostalih 6sam bio sasvim solidan.

                @prince
                Bravo cimiša, nadam se da si imao Jotu
                Last edited by Brian McShtull; 22-11-20, 22:31.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Lion View Post
                  Princevic

                  Nisam los ovo kolo, 71+ Kilman
                  Aaa znala sam da je neki mangup ;)
                  Ne vidim te vase neprestane promene preko tt.

                  Kako sam prodala Zotu, postao standardan i zaigrao
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Van Strike View Post
                    Meni najbolje kolo do sada ove sezone, imao sam 2puta po 75. Sad opet imam 75 i cekam jos Zahu i Mccarthy, bilo bi lepo da predjem 80. Ali svakako lepo drzim prosek, 2kola sam imao ispod 50, ostalih 6sam bio sasvim solidan.

                    @prince
                    Bravo cimiša, nadam se da si imao Jotu
                    Nisam, Cimaro . Uzeo De Brujnea i doneo mi samo 2 boda . Ima dobar raspored, pa ce valjda proraditi. A Zotu cu da sacekam jos koje kolo da vidim da li je sigurni starter, odnosno do meca sa Fulamom. Upada mi u tim umesto Sonalda ako jeste.

                    Comment


                    • Pazi sad kad razmislim, za ove pare bih imao Jotu i da krece sa klupe, zato sto ce uvek praviti impakt i donositi poene.
                      I tipa imam Zahu, mislim da bi mi bilo bolje da imam Jotu da udje sa klupe i postigne gol nego 2 poena od Zahe. A uvek ce ti jedan veznjak biti tu da popuni prostor.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Pa za Zahine pare imas Grilisa, on je najbolja opcija od jeftinijih veznjaka koji su standardni. Ja sam cenio da nekog skupog veznjaka zamenim Zotom, ali mi je to jos rizicno dok se ne ustali. Ali svakako ce da me nervira sto naredna dva kola necu imati nikog iz Liverpula, ali prezivecu
                        Last edited by Lion; 23-11-20, 23:23.

                        Comment


                        • Zaha ne deluje toliko standardno. Naravno, biće kola kad će biti dvocifren ali svakako za te pare vredi uzeti Žotu ili Griliša. U Vili apsolutno sve zavisi od Griliša, kad Vila odigra dobro, sigurno će biti poena i od njega. Žota sa klupe, ali kida kako igra, mislim da ga vredi imati. I još možda jedan igrač koji prolazi ispod radara, to je Fornals, doneo je 48 bodova za sada, jeftin je.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Zaha mi i prosle godine jeo dusu, mada ni Grilis nije bio nista bolji. Nisu konstantni, ali takvi su im i timovi, tako bice stalno up-down sa njima.
                            Dobra mi zamena bila gosa, shodno protivnicima, kad ne lezi vraze, prvi mi doneo 1 bod ,a onaj na klupi imao 7 oh, boy
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne mozemo svi da imamo iste igrace, mora malo da se rizikuje, a i volim da imam neke igrace koje gotivim a Grilis to nije.
                              Svakako odlicno sam iskoristio free hit 83 poena.

                              Fernandes, Salah i Son ili Kane su mi must have igraci. Ostalo kombinujes kako hoces, sa nekim se kockas, St.Maximin ce sigurno vezati nekoliko utakmica gde ce eksplodirati(kosta 5,3m). Ima tu jos dosta zanimljivih a jeftinih veznjaka, samo ih treba pratiti i cekati.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 24-11-20, 18:26.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Prekinut crni niz od 3 poraza zaredom sa 82 poena.

                                Comment

                                Working...
                                X