Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Van Strike View Post
    75 poena, i to su me dva glavna aduta izdala Rashford i Salah(C), da me bar ovaj kapiten ispostovao mozda sam mogao i na 90+.


    @Olja
    Imas sajt FPL bonus points, koji uzivo racuna poene. U ovom slucaju Kane je ostao bez poena.


    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    Aha, ok.
    Ma ja pratim na tw njihov nalog i posle meceva izbace, dovoljno mi je to.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Aha, ok.
      Ma ja pratim na tw njihov nalog i posle meceva izbace, dovoljno mi je to.
      Ne bih rekao da ti je dovoljno s' obzirom na rezultate

      Ja sam posle dosta lutanja i ulazenja u debele minuse, sastavio svoj savrseni tim, tako da je vreme za pohod na vrh . I konacno sam se resio Pikforda raspalog za sledece kolo. Ne znam sta mi bi pa da se pouzdam u raspalu odbranu Evertona na celu sa Minom i Pikfordom.

      Ostaje mi da resim pitanje treceg standardnog defanzivca, tu sam u dilemi da li Kresvel ili Teljes ili neko treci, ali videcemo u narednim kolima

      Comment


      • Kakve veze imaju ekstra poeni sa mojim losim rezultatima?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Da pratis malo bolje igrace koji dobijaju bonuse ucestalo, sastavljala bi bolji tim

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              Ne bih rekao da ti je dovoljno s' obzirom na rezultate

              Ja sam posle dosta lutanja i ulazenja u debele minuse, sastavio svoj savrseni tim, tako da je vreme za pohod na vrh . I konacno sam se resio Pikforda raspalog za sledece kolo. Ne znam sta mi bi pa da se pouzdam u raspalu odbranu Evertona na celu sa Minom i Pikfordom.

              Ostaje mi da resim pitanje treceg standardnog defanzivca, tu sam u dilemi da li Kresvel ili Teljes ili neko treci, ali videcemo u narednim kolima
              https://www.instagram.com/p/CG0TqVuJ...=1sdkhm0t0ykwz

              Neću više kačiti ovako, samo kad se namestila priča pa da pomognem malo
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by engleski_dopisnik View Post
                https://www.instagram.com/p/CG0TqVuJ...=1sdkhm0t0ykwz

                Neću više kačiti ovako, samo kad se namestila priča pa da pomognem malo
                Palac gore za ovo sto radis

                Daj neku predikciju za Teljesa . Imam vec Kastanja i Cilvela na dugorocno, ostaje mi da resim i tu trecu kariku u odbrani do 5.5m

                Comment


                • Originally posted by Prince View Post
                  Palac gore za ovo sto radis

                  Daj neku predikciju za Teljesa . Imam vec Kastanja i Cilvela na dugorocno, ostaje mi da resim i tu trecu kariku u odbrani do 5.5m
                  Nema tu neke velike predikcije. Ole ne voli mnogo da rotira, a zdrav Šo je onaj kojem Ole veruje. Evo i zadržao je 0 protiv Čelsija. Meni je Teljes sjajan ali ga ne bih uzimao dok je Šo tu. Još ako Šo odmori u LŠ a Telješ bude igrao..

                  Hvala puno!
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Izvukao je nulu protiv Celzija jer je dosao Lampard da igra bunkericu na Old Trafordu. Ja nisam ni ocekivao da ce on poceti u derbi mecu, mozda ni protiv Arsenala, ali u nastavku ocekujem da ima zacementirano mesto u 11. Pa nisu se valjda onoliko cenkali sa Portom za rezervnog levog beka

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Izvukao je nulu protiv Celzija jer je dosao Lampard da igra bunkericu na Old Trafordu. Ja nisam ni ocekivao da ce on poceti u derbi mecu, mozda ni protiv Arsenala, ali u nastavku ocekujem da ima zacementirano mesto u 11. Pa nisu se valjda onoliko cenkali sa Portom za rezervnog levog beka
                      Sve stoji ali neću da ga planiram dok ne veže dva starta. Po toj ceni zdrav Van Anholt, za kolo dva, sa dobrim rasporedom i jakom defanzivom. Siguran starter, ofanzivan i sve ide po toj strani. Ili Kresvel kao što si rekao

                      Zato bih sačekao još jedno kolo pa imao slatke muke
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by engleski_dopisnik View Post
                        https://www.instagram.com/p/CG0TqVuJ...=1sdkhm0t0ykwz

                        Neću više kačiti ovako, samo kad se namestila priča pa da pomognem malo
                        Jel idalje mislis da je Digne bolji od Chilwella?
                        Meni je Ben klasa iznad, i u Celsiju je verovatno jedan od najboljih igraca na pocetku ove sezone.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Van Strike View Post
                          Jel idalje mislis da je Digne bolji od Chilwella?
                          Meni je Ben klasa iznad, i u Celsiju je verovatno jedan od najboljih igraca na pocetku ove sezone.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Uh, baš sam skoro opet razmišljao o tome. Posle ovih partija mi Ben deluje mnogo ozbiljnije. Dobio je više slobode i sjajno je koristi. Ali čekam mečeve kad bude imao ozbiljnije protivnike na toj strani. Za sad, mala prednost za Čilvela, bio si u pravu
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by engleski_dopisnik View Post
                            Sve stoji ali neću da ga planiram dok ne veže dva starta. Po toj ceni zdrav Van Anholt, za kolo dva, sa dobrim rasporedom i jakom defanzivom. Siguran starter, ofanzivan i sve ide po toj strani. Ili Kresvel kao što si rekao

                            Zato bih sačekao još jedno kolo pa imao slatke muke
                            Ja svakako cekam, transfer sam vec iskoristio . Trenutno sam najblizi Kresvelu. Fino guraju sa ovom formacijom, igrali su vec protiv dosta jakih timova, tako da ce u nastavku imati lakse protivnike. E sad to je i mac sa dve ostrice , jer ima Mojes dosta ofanzivaca koje je drzao na klupi, pa moze da ih gura protiv slabijih timova i da onda i odbrana ispasta. Kufal se isto nije lose pokazao, kao jeftinije opcija iz WH, 2 asistencije i jedan cs za tri utakmice, mozda cak i bolja opcija od Masuake, ipak nisam toliko ispratio WH da mogu da procenim.

                            Comment


                            • uzeh Ivanovica (4.5) Vba
                              cim se ustalio kao starter ovi se koliko toliko konsolidovase pozadi. ok opcija za tu svotu

                              Comment


                              • Dvije asistenije i gol Grealisha.

                                Comment

                                Working...
                                X