Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2020/21(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za onaj ponisten gol, meni ne izgleda kao da je lopta izasla. Sa 3:0 bi stvar bila maltene resena ovako jos svasta moze da se desi.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Comment


      • Ništa lepše nego kad je ponižena smrdljiva kancerlona. Nije im pomogao ni izmišljen penal, njihov zaštitni znak već godinama unazad. Toliko su loši da ni sudije više ne mogu da ih vuku dalje kao prethodnih godina

        Comment


        • Daj Haalanda u Barcu.

          Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

          Comment


          • Buduci igrac decenije, jedino Mbappe u isti kos sa njim od mladjih igraca.

            Comment


            • Sevilja u strasnoj formi, a Dortmund blago receno uzasnoj, spakovase im 3 komada u prvom poluvremenu.

              Comment


              • 2:0.

                E moj Juve.

                Comment


                • Replay prvog poluvremena [emoji3]

                  Comment


                  • Umalo 3:0.

                    Comment


                    • Juve je odvratan ove godine, ne bi me mnogo zacudilo da izgube prvenstvno. A ako se nesto drasticno ne promeni, blizu su kraju i u LS, ali hajde da vidimo prvo sta ce se ovde desiti do kraja.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Pirlo nije dorastao zadatku.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Ne pratim toliko redovno da bih mogao Pirla da ocenjujem ali mu rezultati definitivno ne idu na ruku.

                          Gledajuci sastav, siguran sam da su tu debelo zakazali, preslaba je ovo sredina za napad na zavrsnicu LS, ako je to cilj obzirom da je ekipa podmladjena (minus Ronaldo). Medjutim, kad su ga vec doveli, LS bi morao biti cilj, pa mi nikako nije jasna transfer politika u poslednjim prelaznim rokovima.
                          Last edited by mark !t zer0; 17-02-21, 21:35.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • 2:1.

                            Comment


                            • Originally posted by gomila nesklada View Post
                              Juve je odvratan ove godine, ne bi me mnogo zacudilo da izgube prvenstvno. A ako se nesto drasticno ne promeni, blizu su kraju i u LS, ali hajde da vidimo prvo sta ce se ovde desiti do kraja.
                              Loši su i u itlaijnskom prvenstvu.

                              Trenutno su na -8 sa utakmicom manje.

                              Comment


                              • To im je super rezultat, ali svakako ne vidim ja nikako kako Juve moze da osvoji LS, iako prodju Porto sledeci dvomec tesko prolaze ko god da im dodje. PSG i Bajern i ove sezone glavni favoriti.
                                Last edited by Brian McShtull; 17-02-21, 21:44.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X