Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2020/21(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji VAR u LS ja mislim, mogu i oni da reaguju za penal.

    Comment


    • Svi zajedno su na istom zadatku zato nisu ni reagovali.

      Comment


      • Mogu ja da ne gledam fudbal 100 godina, opet cu znati da je engleski sudija sjebao mec.

        Sa druge strane, Vidal je sivonja samo do te situacije ne bi doslo da je Tejlor odradio svoj deo posla.

        Comment


        • Arturoooooo
          sigpic

          Comment


          • Inter je ocaj
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Mogao je svirati penal.

              Al je ovaj Vidal budala, posle žutog kartona on grudima gura sudiju.

              Comment


              • Bas sam hteo da pitam sta se desilo, gledam Championship a bilo poluvreme kad se desilo iskljucenje.

                Hvala Stojance.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Mogao je svirati penal.

                  Al je ovaj Vidal budala, posle žutog kartona on grudima gura sudiju.
                  Mislim da ga nije gurao, samo je agresivno krenuo prema njemu. Ali moraš da imaš osećaja, nisi mu svirao penal, dao si mu već žuti, daj smiri situaciju, nemoj uništiti meč.

                  Nije meni ovde problem ni što nije svirao penal, ni što nije gledao var, već da bi zaštitio svoj ego dao taj drugi žuti i sjebo meč, a Inter izbacio iz LŠ.

                  Comment


                  • Nije ga gurnuo uopšte, sad sam video ponovo, samo mu je agresivno prišao.

                    Comment


                    • Ma i ja bih ispizdeo,prvo svira kretenski penal za Real a onda isti takav nece za Inter za svira,nije to vise ni slucajnost,skoro dve decenije guraju ovako Real,igre nigde a titule LS samo redjaju,pa kako nego da sudije osakate protivnicki tim.

                      Comment


                      • Bio je penal za Real ne zajebavaj, al da godinama navlače to stoji.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Nije ga gurnuo uopšte, sad sam video ponovo, samo mu je agresivno prišao.
                          Sad sam i ja video bolje. Nije ga odgurnuo al opet je preterao.

                          Isturio grudi i krenuo kao da se želi obračunati.



                          A sudija je idiot. Morao je pogledati snimak.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Vidal
                            Što bi rekao Strajnić, Nadal je isključen
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Sad sam i ja video bolje. Nije ga odgurnuo al opet je preterao.

                              Isturio grudi i krenuo kao da se želi obračunati.



                              A sudija je idiot. Morao je pogledati snimak.
                              Vidal je debil klasičan ne zbog ovoga večeras nego uopšte, al meni je reakcija sudije više preterana nego vidalova koji je imao baš dobar razlog da popizdi zbog penala i prvog žutog, a onda mu na sve to zalepi i drugi. Tačno se vidi da je štitio svoj ego. Ovaj mi više ne bi sudio ni u zonskoj ligi.

                              Comment


                              • Jednom će upaliti, samo treba biti uporan.

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X