Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cincinnati 2020.

    Prvi veliki turnir posle pauze zbog korone, igrace se pod veoma specificnim uslovima i u Njujorku, na terenima USO. Medjutim nece se igrati na AA i LA, najveci teren na kojem ce igrati ce biti Grandstand.
    Igraci i igracice uveliko pristizu u Njujork i narednih par nedelja ce biti u strogom karantinu.

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

  • #2
    Poštovani ljubitelji tenisa nadam se da ste svi dobro i zdravo i da vas ovaj virus nije puno omeo u vašim planovima i aktivnostima.
    Radujem se što se posle dužeg vremena konačno vraćamo na forhend-bekend teme
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • #3
      Prvi igraci koji su diskvalifikovani, a nisu oni pozitivni

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #4
        https://twitter.com/CincyTennis/stat...727620098?s=19
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #5
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #6
            Jel prenosi iko ovo?

            Comment


            • #7
              SK, kao i uvek
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #8
                Cincinnati men's qualifiers placed

                BERANKIS-Paul (winner vs Djokovic)
                MCDONALD-GIRON (Medvedev)
                HARRIS-Fritz
                BEDENE-Garín
                Gasquet-WOLF
                KORDA-RUUSUVUORI (Berrettini)
                NORRIE-Opelka
                FUCSOVICS-GOMBOS
                CARUSO-Krajinovic (Thiem)

                izvor morgado sa TW
                Wizard

                Comment


                • #9
                  Cujem da su loptice teske, spore, vrlo brzo se zacupave itd.. To ce Timu mnogo vise odgovarati nego Novaku.

                  Comment


                  • #10
                    Najbitnija je podloga, a koliko cujem ove godine bi trebalo da bude sporija nego prethodnih, sa nesto slabijim odskokom, a to bi trebalo da ide na ruku Novaku.

                    Takodje Novak sa Timom moze samo u finalu da se sastane, tako da ne treba previse o tome razmisljati. Utisak mi je da je Tim malo precenjen. Covek u karijeri ima osvojen jedan masters od vecih turnira, a vidim u svetu tenisa ocekuju mnogo od njega u naredne tri nedelje. Generalno u ovoj sitaciji davati bilo kakve prognoze je nezahvalno.

                    Comment


                    • #11
                      Ajde da si rekao za Medvedeva da je precijenjen, ali Tim.. Covjek koji je Novaku kost u grlu bukvalno na svakoj podlozi, osim trave. Koji u 2019-oj protiv Federera ima skor 3:0. I koji je, evidentno, naucio da igra i na brzoj i na sporoj podlozi, daleko i blizu osnovne, da puca dalekometnom artiljerijom, ali i da hvata lopte u penjanju... Tehnicki, ja ne znam koji aspekt igre je jos ostao da on treba da izbrusi. Komplet arsenal je oformio, a i mentalno je vrlo, vrlo stabilan. Ja i dalje tvrdim da je njega Novak bukvalno "prevario" na ovom AO, nasamario ga da pomisli kako je Novak crkao, ostao bez energije.. greska koju nece vise ponoviti.

                      A i to da spora podloga vise odgovara Novaku.. mislim da je to sve manje slucaj, kako Novak sve dublje gazi u 30-e. Nema on snagu da generise jace udarce, ne moze da probija proticnike, zato mu je sljaka najgora podloga danas i na njoj najjadnije izgleda. Vremenom, brze podloge mu sve vise odgovaraju.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Joker View Post
                        Ajde da si rekao za Medvedeva da je precijenjen, ali Tim.. Covjek koji je Novaku kost u grlu bukvalno na svakoj podlozi, osim trave. Koji u 2019-oj protiv Federera ima skor 3:0. I koji je, evidentno, naucio da igra i na brzoj i na sporoj podlozi, daleko i blizu osnovne, da puca dalekometnom artiljerijom, ali i da hvata lopte u penjanju... Tehnicki, ja ne znam koji aspekt igre je jos ostao da on treba da izbrusi. Komplet arsenal je oformio, a i mentalno je vrlo, vrlo stabilan. Ja i dalje tvrdim da je njega Novak bukvalno "prevario" na ovom AO, nasamario ga da pomisli kako je Novak crkao, ostao bez energije.. greska koju nece vise ponoviti.

                        A i to da spora podloga vise odgovara Novaku.. mislim da je to sve manje slucaj, kako Novak sve dublje gazi u 30-e. Nema on snagu da generise jace udarce, ne moze da probija proticnike, zato mu je sljaka najgora podloga danas i na njoj najjadnije izgleda. Vremenom, brze podloge mu sve vise odgovaraju.
                        Bitno je da odskok nije visok, a mislim da nece da bude. Tim je na apsolutnom vrhuncu svoje karijere, uskoro puni 27 godina. Sumnjam da ce jos mnogo da napreduje u karijeri. Ostali igraci iz Top 10 ( mislim na Cicipasa, Medvedeva, Zvereva) su dosta mladji i imaju jos dosta prostora za napredak. Jednostavno nisu sazreli kao sto Tim jeste, a ako poredimo Tima sa njima u istim godinama, dosta su ispred. Medvedev je prosle godine u ovo vreme pokazao veci nivo nego sto Tim moze da ima. Tacno je da se kanije malo zagubio, ali svakako da nije precenjen igrac.

                        Sto se Novaka tice i finala AO, pa ocigledno je bilo da je imao problema sa dehidratacijom tokom dobrog dela meca, i pre svega zbog toga je Tim osvojio 2 seta. Na kraju kao i mnogo puta do tada u karijeri, Tim nije odigrao dobro kada je nabitnije. Jeste Dominik dobijao veliku trojicu puno puta, ali gotovo svaki put posle toga bi sagoreo i ne bi osvojio turnir. Zato vec sada pomenuta trjica mladjih igraca ima osvojene vece titule od njega. Da ne spominjeamo kako je Tim odigrao na ATP kupu i na sljaci posle Melburna.

                        Sve u svemu, Tim jeste dobar igrac, ali on na ova dva turnria moze Novaka da pobedi samo u finalu, za sta su po meni jako male sanse.
                        Last edited by 147; 22-08-20, 13:05.

                        Comment


                        • #13

                          Comment


                          • #14
                            Kako tuzno izgleda bez publike
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • #15
                              Ko navija za Pera, a da mu nije familija, treba ga tuci [emoji856]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X