Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    porodio Filip pobedu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #32
      Zanimljiv i neobičan turnir po mnogo čemu, igrači neuigrani ali sveži, odmorni, željni igre. Nema publike a na puno igrača utiče ovako ili onako.
      Pitanje je šta će presuditi motivacija,inspiracija, želja, iskustvo ili nešto treće..
      Last edited by Dekson; 22-08-20, 22:59.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • #33
        Originally posted by Joker View Post
        Sad copavi Endi mora da pokaze od cega je napravljem. Brejk zaostatka u drugom. Ne smije da dozvoli treci set, raspadnuce se.

        edit: Ipak treci.. Ajmo, Ćopooo!!!
        Evo ga “Ćopa” 1:4 0:30 u trećem ga rastura!
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • #34
          Originally posted by Larisa View Post
          Evo ga “Ćopa” 1:4 0:30 u trećem ga rastura!
          6-1

          Ispade Francis veci ćopa od Ćope.

          Comment


          • #35
            ne morate zvati marija copavim,covek je najkul lik na turu
            Wizard

            Comment


            • #36
              Originally posted by Uthred View Post
              ne morate zvati marija copavim,covek je najkul lik na turu
              Ma jašta, to Ćopa je iz milošte
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • #37
                ma ni iz miloste,BAS je ruzno
                Wizard

                Comment


                • #38
                  tzar izgubio od shape...bog sami zna ko je u kakvoj formi,lol


                  a nasta raonic lici,neka debela verzija mekinroa
                  Wizard

                  Comment


                  • #39
                    Mene je malo frka od Sapovalova. Istina da nece njemu biti lako da dodje do Novaka, Struf, pa Gofan/Coric. Ali bilo kojeg od ove trojice bih vise volio da vidim protiv Novaka, nego njega. Zadnji njihov mec na ATP kupu je bio.. uhhh! Da ga nije ona divlja srpska publika totalno izludjela, ko zna kako bi se zavrsio tb u onom trecem setu.

                    Comment


                    • #40
                      pa kazem,veze nemam ko je u kakvoj formi pa mi frka od svakog...aj ne za sinsi toliko,mada i tu...

                      (a jel ista podloga i za USO?msm,brijem da jeste,al nisam siguran)



                      a i nike je dosta ulozio ,ima logo i sta sve uz to ide

                      Wizard

                      Comment


                      • #41
                        Navijao sam za Endija i nadam se da će još koju pobedu da upiše. I dalje mi je fascinantno kakva čuda medicina može da izvuče i da igrač sa veštačkim kukom može profesionalno da se takmiči i pobeđuje igrače bez "veštačkih delova". Baš sam bio srećan zbog njega kada je uzeo Antverpen prošle sezone, iako protiv Vavrinke - koga čak i više simpatišem od Mareja.
                        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                        Comment


                        • #42
                          Pa kakav ja problem imam da provalim brzinu terena, to nije normalno. Na ATP Finals sam vidio da je brze, ali juce sam gledao Marej - Tiafoe i.. mora da su me prevarila ova dva mlitavca (da ne kazem Ćope ), pa mi se nije ucinilo nesto brzim. Ali gledam i slusam komentare i analize danas i zakljucak je da su znatno brzi nego prije sto je bio slucaj na USO. Da je brzina gotovo kao na standardnom Sinsinatiju.

                          Comment


                          • #43
                            Bas krenu da napisem nesto u vezi brzine Ali generalno su i na AO I USO manji tereni vazda izgledali mnogo brze nego centralni. Ima tu do ugla kamere dosta ali definitivno ovo izgleda brzo na USO ove godine

                            Last edited by DinoFC; 23-08-20, 12:36.

                            Comment


                            • #44
                              Znao je Nadal to, ocigledno.

                              Comment


                              • #45
                                Posle duzeg vremena mi se svidja kako je nike obukao svoje igrace, to im je neka nova Agasi linija

                                ova oprema im je inspiracija



                                Shapo je sinoc imao identicnu, Tiafoe je imao neku varijaciju, ali mi se svidela

                                ali su zato zene unistili

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X