Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nba europe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Nba europe

    CSKA izgubio 8 razlike od Olkahome u Americi cuo sam da su sudije odradile svoje,napokon evropska kosarka moze da se poredi sa NBA drago mi je zbog toga.

    Comment


    • #17
      Odg: Nba europe

      CSKA pobedio Klivlend i opet pokazao da nema vise neke velike razlike izmedju NBA i Evropskih klubova.Siskauskas ih pokidao http://www.cskabasket.com/gm/?a=boxscore&id=1109

      Comment


      • #18
        Odg: Nba europe

        [quote author=Realan link=topic=2918.msg180845#msg180845 date=1287315252]
        CSKA pobedio Klivlend i opet pokazao da nema vise neke velike razlike izmedju NBA i Evropskih klubova.Siskauskas ih pokidao http://www.cskabasket.com/gm/?a=boxscore&id=1109
        [/quote]


        Predsednik CSKA iz Moskve Andrej Vatutin veruje da organizacija u evropskim klubovima, ali ni kvalitet nikada neće biti na nivou NBA lige.

        Comment


        • #19
          Odg: Nba europe

          Човек који помера границе – Дуле Вујошевић



          Душко Вујошевић је у ноћи између суботе и недеље исписао нову страницу у историји европске кошарке! Московски ЦСКА је први тим са Старог континената који је победио неки НБА клуб у Америци. Кливленд Кавалирси (Коњаници) положили су на свом паркету оружје пред Армијом – 90:87.


          Genije &8@^J
          On ce sa CSKA uzeti EL.

          Comment


          • #20
            Re: Nba europe

            Teodosic treba da ide u Sparse pa me zanima vase misljenje ali najrealnije moguce ne navijacki,ko je bolji Milos Teodosic ili Emanuel Ginobili?iskreno po meni je Teo bolji nijanse su u pitanju al je Teodosic ipak kvalitetniji...Najbolje ih je uporediti tako ko ima bolji sut?bolji ulaz?brzina?snaga?dribling?odbrana?asistencije? 4:3 za Tea po meni...

            Comment


            • #21

              Comment


              • #22
                Re: Nba europe

                [quote author=Realan link=topic=2918.msg209168#msg209168 date=1291301076]
                Teodosic treba da ide u Sparse[/quote]

                Nisam pratio... jel se zna kada?
                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                Comment


                • #23
                  Re: Nba europe

                  Ta prica za Tea i Spurse je bila aktuelna na pocetku sezone i od toga nema nista sada.On je vise puta rekao da nije igrac za NBA i da u skorije vreme sigurno nece ici u Ameriku.
                  Ako vec pokusavate da uporedite Manua i Tea... $%&RQa
                  ...Nema tu dileme,Ginobili je mnogo bolji,ja bas mislim da je Ginobili bolji u sutu,a jedina od tih kategorija u kojoj je Teo mozda bolji su asistencije!Ja Tea smatram najboljim playmakerom Evrope,da ne pomislite da ga uopste ne cenim,ali sam bio realan.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Re: Nba europe

                    Koliko ja znam, Teo-a samo skautiraju.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Nba europe

                      @BM24


                      Ne bih rekao da je Teo ima bolji osecaj za asistenciju . Tacno je , ima oci na ledjima , ali samo nek se setimo kakve je sve pasove iz trka i backdoor pasove Manu prosle sezone bacao . Naravno , to nije Ginobili-ev stil igre , proigravanje i organizacija , ali sam uveren da bi i tu bio ikona .

                      Comment


                      • #26
                        Re: Nba europe

                        [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2918.msg209292#msg209292 date=1291320217]
                        @BM24


                        Ne bih rekao da je Teo ima bolji osecaj za asistenciju . Tacno je , ima oci na ledjima , ali samo nek se setimo kakve je sve pasove iz trka i backdoor pasove Manu prosle sezone bacao . Naravno , to nije Ginobili-ev stil igre , proigravanje i organizacija , ali sam uveren da bi i tu bio ikona .
                        [/quote]


                        U NBA se igra mnogo brze,sto i sam znas i u skladu s' tim Ginobili ima vise prilike za takve asistencije(backdoor),i veliki broj njegovih asistencija je upravo nakon ulaska u reket i proturanja lopte centru za zakucavanje ili mozda povratak na post ili sut za 3 poena.On sigurno nema bolje asistencije kada se nalazi na 7,24 i treba proturiti centru.
                        Ali je apsurdno njih porediti,ipak je Manu jedan od tri najbolja strana igraca u poslednjih 10 godina u NBA.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Re: Nba europe

                          Sto se tice suta i asistencija organizacije igre tu je zasigurno Teo bolji.Ko je brzi?i kome je hladnija glava u teskim situacijama?i to su vrlo bitne stavke za vrhunske igrace kao sto su ova dvojica...

                          Comment

                          Working...
                          X