Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gomila nesklada View Post
    Bukvalno niko. Sefild zovemo Premijerligasa, a isto tako kada napisem UTD sigurno niko ne pomisli na Sefild ili neki drugi, nego Mancester.
    Nije bas tako, znam neke koji su taj klub etiketirali kao govno od kluba, zatim kao najvece prevarante u istoriji fudbala, neki tamo nebitan klub itd... (gle cuda sve navijaci liverpula) AKA glory hunters koji bi nakon par sezona u nizem rangu poceli da navijaju za neki klub iz Premier Lige.

    Uostalom nedostatak sportke kulture i postovanje su ono po cemu su navijaci "trofejnih" klubova poznati.
    Last edited by belgrade_owl; 11-02-21, 21:26.

    Comment


    • Uvek cu pre izabrati da klub nazovem smecem nego da etiketiram i vredjam ogromnu grupu ljudi koji navijaju za neki klub.

      Obecao sam da ti se necu obracati, ali posto citiras moj post, istupicu samo jednom.
      Last edited by mark !t zer0; 11-02-21, 21:34.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2020/21

        Slažem se sovo, sa tvojim vidjenje sto se igrača tiče. Mislim da je i kvalitetna i zabavna liga, ali ja a verovatno i većina prati već dovoljno PL i svoje klubove... ne mogu pored toga još i Championship.

        Pritom pratim i Špansku ligu sa vremena na vreme. Dosta je to fudbala.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • O tom klubu ti ne znas nista, tako je tvoje misljenje irelevantno.

          Mozda ja ne bih etiketirao gupu ljudi kad bi ta grupa ljudi pokusala da pokaze trunku postovnaja.

          Comment


          • Ne znam sto onda ponavljas treci put. Kao da ti smeta moje irelevantno misljenje da je Sreda smece od kluba.
            Last edited by mark !t zer0; 11-02-21, 21:43.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Samo ti vredjaj, sad ce doci onaj da trazi da me banuju.
              Last edited by belgrade_owl; 11-02-21, 21:56.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Slažem se sovo, sa tvojim vidjenje sto se igrača tiče. Mislim da je i kvalitetna i zabavna liga, ali ja a verovatno i većina prati već dovoljno PL i svoje klubove... ne mogu pored toga još i Championship.

                Pritom pratim i Špansku ligu sa vremena na vreme. Dosta je to fudbala.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                Championship je takmicarski verovatno najbolja liga na svetu. Uz to je sigurno i najzahtevija jer treba odigrati 46 meceva plus kupove.

                Jos jedan dobar primer vrednosti championshipa je Dean Smith koji je u toj ligi radio 5-6 godina, ove sezone verovatno jedan od boljih trenera u EPL kada se uzme u obzir budzet koji ima na raspolaganju.

                Comment


                • Iako ti dopuštamo da vređaš jedan klub konstantno iz dana u dan, više puta sam ti naglasio da ne možeš da vređaš navijače, jer ih ima dosta na ovom forumu. Ovo ti svakako nije prvi put da vređaš, tako da je vreme da malo odmoriš.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Odmorio bi on meni malo duze, svaki jbni post je vezano za Liverpool i provociranje navijaca kluba tj forumasa. Ja sto nisam navijac Liverpoola pa je poceo da mi ide po zivcima. Ovako ni Manchesterovi navijaci ne pisu. Covek kao da je na zadatku... nevidjeno nesto.

                    Comment


                    • Ovako ni Manchesterovi navijaci ne pisu.

                      Čuj ovo A koji, Sitijevi?

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Odmorio bi on meni malo duze, svaki jbni post je vezano za Liverpool i provociranje navijaca kluba tj forumasa. Ja sto nisam navijac Liverpoola pa je poceo da mi ide po zivcima. Ovako ni Manchesterovi navijaci ne pisu. Covek kao da je na zadatku... nevidjeno nesto.
                        Kako to navijaci Mancestera pisu? Po ovom bi se dalo zakljuciti da svrstavas veliku grupu ljudi na ovom forumu kao provokatore ili nesto slicno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa dobro los izbor reci, ali bude svega izmedju dva tabora, ali obicno pre/posle medjusubnog duela, neko prepucavanje se desi, peckanje... ali ovo nije realno sta lik radi na forumu vec duze vreme.

                          Ma naravno da mislim United.

                          Comment


                          • Meni je on na ignore već godinu dana.

                            Za takve je ignore penicilin.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Uopste nije problem neka pljuje koliko hoce, samo ne mora da iznosi ovde neistine vezane za klub to je sve, znaci sve dok se vodi cinjenicama neka pljuje koliko hoce.
                              Ali ocigledno je da on ne radi samo to, vec Limuna i mene uhodi po temama, ali niko nece da reaguje. Pritom svako malo pise za celu grupaciju navijaca Liverpula ovde da su gloryhinteri. O ovim sitnim provokacijama gde u skoro svakom postu nekoga od navijaca Liverpula cacne necu ni da govorim.
                              Svakako zao mi je sto ovo radi, ne vidim cemu tolika potreba za tim. Niko ga nikada ovde nije prozivao niti bilo sta, nonstop iz cista mira bez ikakve potrebe pominje Liverpul, jel moguce da jedan fudbalski klub sa dalekog nam ostrva moze ovoliko trauma da ostavi.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Iako ti dopuštamo da vređaš jedan klub konstantno iz dana u dan, više puta sam ti naglasio da ne možeš da vređaš navijače, jer ih ima dosta na ovom forumu. Ovo ti svakako nije prvi put da vređaš, tako da je vreme da malo odmoriš.
                                Budi ljubazan pa mi pokaži gde sam ja to uvredio nekoga kad si mi dao ban?

                                Zašto nemaš isti kriterijum prema svima? Po čemu to simpatizeri klubova koji su popularniji bitniji i imaju veća prava od navijača drugih klubova?

                                To se može zaključiti iz citiranog upisa.
                                .
                                Pre nego što odgovoris da nisu pogledaj upis iznad ovog lika iznad u kojem dotični forumas prvo pise off topic a zatim iznosi gomilu lazi. Od svojih 7000 upisa on je 6000 posvetio meni. Jedini cilj u poslednje tri godine mu je da me proziva, omalovazava i vredja a ti mu sve to dopustas zato sto ti je ortak ili zato sto je simpatizer liverpula, a posto vas ima puno vi to mozete?

                                Da ne bude da je doticni jedini, tu su jos somborac, scoucer, limun, zero, svima njima ne zelis ili ne smes da kazes nista zato sto vas ima dosta?

                                Sledeci put kad me banujes potrudi se da to bude s razlogom i na nekoliko meseci a mozes i trajno da bi te ortaci potapsali po ramenu.

                                Comment

                                Working...
                                X