Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije 20/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fudbal bi bio lepsa igra bez sudija,postenije bi bilo da samo igraci izmedju sebe se dogovore kad je faul,penal,ovako upropaste svaku utakmicu sudije,povlacenje Milunovica u gol sansi ne svira i onda svira penal za Zvezdu gde Ivanic sam pada dok igrac TSC trci iza njega,jos dobije crveni karton.

    Comment


    • Vidiš da sila Boga ne moli. Oni i sa 10 u polju ne mogu kiksnuti. Na 1 :1 kažem drugaru, inače ciganu, da se nipošto ne nervira jer sledi ista stvar samo na drugoj strani. Nedugo CZ dobija najstrožu kaznu i brojčano izjednačenje na terenu.
      Eee zato će mi biti draže kad ih Stanoje sprži u njihovoj rupi, pa što bi Lola svojevremeno rekao, ako ih nije sramota nek slave titulu.


      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Ako su sve Zvezdine utakmice nameštene osim derbija, to je lepa prilika za sve komšije da isprazne kladionice.

        Ogromna prilika da se obogate.

        Kvalitet Zvezde se najbolje video u LE. Šesnaestina finala i egal utakmice sa jednim od najvećih favorita u Italiji za titulu.

        Penal ću još jednom pogledati ali sam mišljenja da sudija nije pogrešio.

        Comment


        • Ukljucio sam se bas kad je dao Gajicu crveni i penal za TSC,nije bilo za crveni Gajicu,ali sta posle uradi sudija da se opere,unistio je TSC,ne znam ,ja nisam video da je igrac TSC pipnuo Ivanica ispred njega,samo je ovaj pao i dobi covek jedan pa drugi zuti za prigovor,pre toga gol sansa za TSC,Milunovic povlaci njihovog igraca i sudija ni faul ne svira.
          Nije ni Partizan nista bolji,zao mi klubova koji igraju posteno i onda dodje neki lopov od sudije da bude 12,13 igrac za Zvezdu i Partizan,naravno po zadatku.

          Comment


          • Линг Лонг - вероватно најнерегуларнији први ранг такмичења у Европи

            Nije ni Partizan nista bolji,zao mi klubova koji igraju posteno i onda dodje neki lopov od sudije da bude 12,13 igrac za Zvezdu i Partizan,naravno po zadatku.
            Партизану овакав пенал као што је свиран звезди данас неће свирати никад.
            Last edited by tamonajugu; 03-03-21, 18:00.

            Comment




            • Ovde je bilo kontakta i penal je po mom mišljenju opravdan.

              Evo vam i klip, podesite brzinu reprodukcije na 0,25 i videćete da ga je kolenom udario.

              Comment


              • Kako ćeš Karamazov objasniti da u trenucima kad TSC ima igrača više kvota na Zvezdu u Live klađenju drastično manja nego na protivnika u punom sastavu.
                Nešto mi tu nema logike?
                I opet dođe derbi i ne pomažu ni svi sveci, Kokeza, Simović... vaš uspeh ako dođete do gola Stojkovića.
                Sad ne možemo uticati na golove iz auta, "bele tačke"...
                I opet dolazimo do priče šta ste vi krucijalno uradili što Partizan nije pre vas okusio. Igrali dva puta u LŠ, zar nismo i mi, mnogo pre vas. Preživeli proleće u Evropi opet prepisali od nas.
                Nije valjda da Milan svojatate posle Barija kao najveći uspeh u istoriji. Jel da vas podsetim Rosonere niste prošli pa ne vidim čemu ta euforija danima traje.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 03-03-21, 18:10.

                Comment


                • Jeste pipnuo ga je kolenom,cist zuti za simuliranje,od takvog kontakta ne bi mogao da obori ni mog sestrica od tri godine.

                  Comment


                  • Ne znam mnogo što se tiče kladionica, ja samo kažem ako ste sigurni da je svaka utakmica nameštena to je lepa prilika za zaradu.

                    Što se tiče derbija videćemo, ja sam uveren u našu pobedu.

                    Titula je čista, Zvezda je to potvrdila i u LE.

                    Partizanu ovaj put nisu krive sudije, krivica je njihova. Komično su delovali i posle Savinog odlaska, nastavili sa kiksevima.

                    Comment


                    • Slika i prilika srpskog cirkusa Medrana [emoji23][emoji23][emoji23]

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Jeste pipnuo ga je kolenom,cist zuti za simuliranje,od takvog kontakta ne bi mogao da obori ni mog sestrica od tri godine.
                        Ako tako gledamo ni Gajić ne bi mogao onakvim kontaktom da obori nekog dečkića iz obdaništa.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Ne znam mnogo što se tiče kladionica, ja samo kažem ako ste sigurni da je svaka utakmica nameštena to je lepa prilika za zaradu.

                          Što se tiče derbija videćemo, ja sam uveren u našu pobedu.

                          Titula je čista, Zvezda je to potvrdila i u LE.

                          Partizanu ovaj put nisu krive sudije, krivica je njihova. Komično su delovali i posle Savinog odlaska, nastavili sa kiksevima.
                          Ako je čisto da vi od čuvenog Voždovačkog krova igrate dosta sumnjive tekme. Dobijate od 0:1 do 2:1 u 89. i 90. minutu, pritom imate sijaset kaznenih udaraca sa 11m na rezultati koji vam ne odgovara, onda možemo pričati o sve samom poštenju i fer pleju.
                          Kapiram da gradite optimizam na sudijsku organizaciju, celokupni državni vrh, al teško da ćete pripremiti golmanu Stojkoviću kad je kvalitet na crno-beloj strani.

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Bilo bi cudo da niste za tri klase jaci,nama trio VVV da nas unisti a vama se lova sipala od Vucica,jedno vreme mi je izgledalo da imate 50 igraca na spisku.
                            Ne pricam ovo zbog Partizana,titule,prosto bi prvenstvo bilo jace da je regularno,da moras da se oznojis za svaki bod,pa bi Zvezda mozda i prosla mesoviti tim Milana,mozda bi Vojvodina,Radnicki usli u ligu Evrope,Partizan prosao grupu,tukao taj AZ,Augzburg,mozda ne bi nasi timovi primali po pet komada na strani u LS kad udju tamo.

                            Comment


                            • Čudimo se što je Kokeza odbio poligraf. Pa zamisli dovesti ga u nelagodu i postaviti mu pitanje jel se namešta sve u korist Zvezde. Ako kaže NE eksplodirala bi celokupna aparatura.
                              Samo što bi taj poligraf sastavljali ljudi bliski CZ pa se takvo pitanje ne bi našlo na "meniju".

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ako je čisto da vi od čuvenog Voždovačkog krova igrate dosta sumnjive tekme. Dobijate od 0:1 do 2:1 u 89. i 90. minutu, pritom imate sijaset kaznenih udaraca sa 11m na rezultati koji vam ne odgovara, onda možemo pričati o sve samom poštenju i fer pleju.
                                Kapiram da gradite optimizam na sudijsku organizaciju, celokupni državni vrh, al teško da ćete pripremiti golmanu Stojkoviću kad je kvalitet na crno-beloj strani.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Da, i to baš nameštamo u 89. i 90. minutu da dajemo golove.

                                Ja nas ne smatram za poštene i velike borce za pravdu, ja samo reagujem kad nas nepošteni napadaju i koji na taj način kriju svoje lopovluke.

                                Optimizam gradim i na osnovu utakmica u Evropi kao i na osnovu dve utakmice protiv jednog od glavnih favorita za titulu u Italiji.
                                Last edited by Karamazov; 03-03-21, 18:39.

                                Comment

                                Working...
                                X