Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije 20/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Iskreno, ja ne vidim ovde loptu ko u slučaju golmana Popovića.
    Ma zar je i važno...
    Za onakve poteze Save i Sume, sve da su bili u pravu, nema opravdanja.
    Jedini logični smer je ispisnica istog trena.

    PS stvarno je bila lopta u pitanju. Evo sad sam zapazio.
    Sorry onda na komentaru.
    Bio je i Kley u pravu.


    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 31-08-20, 09:52.

    Comment


    • #92
      E ovo se zove čovek koji prizna kad pogreši, bravo Ružni.

      Ma ovde se sudija pogubio. U našem fudbalu je takva atmosfera da ćemo za svaku grešku sudije uvek reći da je bilo namere.

      To i ne čudi jer smo svedoci šta se sve dešava u našem fudbalu.

      Pojedine sudije možda i hoće da sude pošteno, ali pritisak i strah ih poremeti pa se izgube u toku utakmice.

      Sinoć je i na našoj utakmici sudija doneo jednu sramnu odluku. Boaći je morao za onaj svirepi start dobiti crveni karton.

      Comment


      • #93
        Uvek će biti zadovoljnih i onih koji smatraju da su svirepo pokradeni. Time se potiru greške koje klupski čelnici, treneri i sami igrači prave. Tipa svi su drugi krivci mi nikako...
        Nije lako biti sportski radnik u ovakvoj Srbiji. Gde samo što glave ne lete. Pritisak je ogroman koji stvaraju Partizan i CZ. Više bi mogli mali klubovi i sredine da se pobune nego dva naša najveća sportska brenda.
        Nervira me što, dal loše išlo nama, vama, za svaki loš rezultat, period, neuspeh, sklepaju se saopštenja i traže uzročnici van domašaja naših dvorišta.
        Juče je i Sadik morao zaraditi drugi žuti pri kraju zbog šutiranja lopte posle faula. Zamisli da je Jovanović potegao za džep i ostavio nas sa devet u polju, pa bilo bi mrtvih verovatno. Tenzija velika da bi se derbi do ponoći igrao.
        Meni nije Stojanče problem da to priznam. Dosta mi je više tiranije koje sprovodi VVV trio. Učinili su sve da klub izgleda kao zonaški. Gde plate redovito kasne, gde moraš oprostiti dugovanja ne bi li napustio klub. Gde to više ima osim samo u Srbiji. Pošteniji uslovi su u Kolumbiji i Meksiku nego kod nas...
        Zbog ove uprave ja tri godine ne idem na stadion niti imam želju. Ne znam što pratim i putem TV ekrana. Valjda sam mazohista ko će ga znati...

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 31-08-20, 10:09.

        Comment


        • #94



          Lale gazi ovo

          Comment


          • #95
            a Beba?

            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #96
              Beba mi je mala prljavica ali skidam kapu za njen trening i ishranu, devojka redovno trenira. Samo je previše prljava za moj ukus

              Comment


              • #97
                Gde ste sad Grobari ?

                Hahahah....smejem se evo pun minut.

                Comment


                • #98
                  Samarace neko ovog Radulovica sa arene na ulici, vec vidim.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by madrid View Post
                    Samarace neko ovog Radulovica sa arene na ulici, vec vidim.

                    Hahhaha..... što ? Što je rekao da nema penala ?

                    Pa niko nije lud.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Gde ste sad Grobari ?

                      Hahahah....smejem se evo pun minut.
                      A gde je tvoj komentar kod poništenog gola. Na svakom snimku se vidi da Matić nema veze sa nedozvoljenom pozicijom.
                      Penal je čista kompenzacija za kardinalnu grešku Širokog.
                      Mene je sramota što smo sa "kreča" stigli do mršave pobede.
                      Ovo na ništa ne liči, mučenje za gledanje. Sa ovakvim pristupom crnom nam se piše u Belgiji.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Ovako zalostan Partizan nije bio u svojoj istoriji,nikad gora uprava,predsednik,igraci,ne bih im dao da pridju nekom seoskom klubu a kamoli Partizanu.
                        Ove sudije bi u seoskoj ligi bezale kroz kukuruze a onda kad bi ih narod dohvatio obesio bi ih za muda,ali ovde imaju podrsku vodje,FSS i mogu da rade sta hoce,nisu samo 12. igrac Partizana i Zvezde,vrede vise za funkcionere tih klubova od celog igrackog i trenerskog kadra.

                        Comment


                        • Jako do borbe za drugo mesto
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            A gde je tvoj komentar kod poništenog gola. Na svakom snimku se vidi da Matić nema veze sa nedozvoljenom pozicijom.
                            Penal je čista kompenzacija za kardinalnu grešku Širokog.
                            Mene je sramota što smo sa "kreča" stigli do mršave pobede.
                            Ovo na ništa ne liči, mučenje za gledanje. Sa ovakvim pristupom crnom nam se piše u Belgiji.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            Baš nikakve veze te dve situacije nemaju jedna sa drugom.

                            Ali evo i komentara, neopravdano je poništen gol Partizana.

                            Ne bi bilo ni ovog prvog komentara oko penala, da ne postoji Grobar na svetu koji ne tvrdi da ih krademo.

                            Comment


                            • Ja sam napisao da je napravljena kompenzacija i da je tuga suđenje u srpskom fudbalu.
                              Oba penala, danas i pre par dana u Moldaviji, krajnje diskutabilna, da ne napišem težu reč.
                              Jebem ti klub koji ovim pacerima iz Zlatibora ne može spakovati par komada za dobro veče.
                              Glava me boli pred odlazak na noge osokoljenoj Šarlroi.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Mi,vi,toga nema,nego su oni,lopovi koji kradu oba kluba pa onda u kafani sastavljaju saopstenja,sire mrznju. Ne znam cime to zvezdasi mogu da budu zadovoljni,gde su zvezdina deca,gledate antifudbal Kange,Sanoga,Boacija,Falcinelija...brdo tih amatera isto kao i mi Partizanovci sto smo prinudjeni da gledamo smotanog Sadika,cirkuzanta Sumu,Banjka... a nasa deca odose ili za dzabe ili za bedne pare u svetu fudbala ali dovoljne lopovima da stancuju milione. Naterace me posle 30 godina da pocnem da navijam za Backu Topolu,jer su lopovi privatizovali Partizan,poslali invalide na teren,birali su valjda najvece antitalente po Srbiji,Africi.

                                Comment

                                Working...
                                X