Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije 20/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by LosmiSK View Post
    Backa Palanka igra prvu ligu....
    Sta ti ovo znaci?

    jbg kasnim malo, tek sam sad video post.

    Comment


    • #32
      1. Lala pa ostali

      sa onim sto raspolaze protiv dva jaka tima ovo nije lose

      u trecem kolu ide slabiji tim tu bi morala biti pobeda upisana
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #33
        Crvena zvezda je u prethodne dve sezone igrala Ligu šampiona, a to nikako nije ni malo ni beznačajno.
        A ona svakako nije pala sa Marsa, već je dvostruki uzastopni šampion naše zemlje.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • #34
          Originally posted by Constantin View Post
          Gol Pazara, koji je doneo pobedu domaćinima, nakon kiksa odbrambenog igrača Partizana, je upravo posledica lošeg terena.....renovinarani su mnogi tereni, u sadejstvu sa FSS, postavljeni reflektori...i to nije bilo, i to mi se čini normalnim redosledom, nego .....
          Igraš 90+ minuta, primiš 3 komada, faktički drugoligaš ti napravi preokret preokreta (1-2-1) i razlog poraza je u busenu trave. Ni u teoriji ne može biti.
          Šta jeste razlog, pa za to imaju sigurno 100+ ljudi na platnom spisku koji bi trebalo da mogu dati odgovor, interno naravno, a ne ovo što javljaju medijima. Istim medijima koji su Sadiku lijepili cijenu 20 miliona i pisali o najboljoj školi fudbala u Evropi, nakon Ajaksa, a onda muku mučili i golmana mjenjali da naprave prostor za dva mlađa igrača.

          Comment


          • #35
            E jbg...kad ovako pojednostaviš stvari. OK...teren je bio idealan, a Ostojić sapetljiv.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • #36
              sta sam reko 0:3 na poluvremenu
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #37
                Proleter i Bačka kvare prosek u ovom kolu.

                Comment


                • #38
                  Kako loš štoper Vitas.

                  Comment


                  • #39
                    Ala besni Savo, uleteće na teren.

                    Comment


                    • #40
                      Glupa Arena, opet tehnički problemi.

                      Comment


                      • #41
                        Lepo je Djani Curcic opisao ovu dvojicu kad su ga pitali koliko poznaje igrace iz nase lige,Sumu je opisao kao najgoreg igraca u istoriji Partizana,fudbalera za pesak a Sadika kao mister promasaj. Ovaj mali Stevanovic glumi Kristijana,nazad opasni panjevi,jebao ih ko ih sastavio da igraju u Partizanu.

                        Comment


                        • #42
                          Ala pljušti kiša, a i grmi.

                          Comment


                          • #43
                            'Bem ti reflektore.

                            Polumrak.

                            Edit - Ipak nije do reflektora, nego do tv-a. Ja sam slučajno tako podesio.
                            Last edited by Karamazov; 15-08-20, 20:42.

                            Comment


                            • #44
                              Kakvu golcinu je zabio neki fudbaler Zeleznicara iz Panceva,ne znam ni koja je to liga,to se ne vidja ni u ligi sampiona,ti ljudi igraju bolji fudbal od ovih superligasa. Volejcina,nesto slicno kao Zidan u finalu lige sampiona,samo jos lepsi gol. Steta sto nemam SOS kanal,malo sam gledao kod zeta,tu prsti od akcija u tim nizim ligama.

                              Comment


                              • #45
                                Kako ju je samo primio na grudi, butinom prebacio na drugu nogu i ubi lik pauka.
                                Maestralno...neviđeno...

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X