Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije 20/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne kazem,lepo ste igrali ligu evrope,ali mora da bude jasno da to nije Milan iz Serije A,igrali su u mesovitom sastavu a i odavno vise to nije onaj Milan iz vremena Ancelotija niti je italijanska liga jaka kao nekada sto je bila, tako da ne smetaju meni vase titule,posebno ne sada kada znam da ce Partizan prodavati utakmice,ne samo na terenu nego pre van njega,ko veruje da utakmice sa AZ,Augzburgom,Tikvom nisu prodate van terena taj je slepac.
    Meni smeta sto se ne igra posteno ova liga,zasto suditi u korist Zvezde i Partizana,em su verovatno igracki jaci od svih ostalih klubova em jos sudije dodju da te pokradu,pa jebes onda taj fudbal.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Čudimo se što je Kokeza odbio poligraf. Pa zamisli dovesti ga u nelagodu i postaviti mu pitanje jel se namešta sve u korist Zvezde. Ako kaže NE eksplodirala bi celokupna aparatura.
      Samo što bi taj poligraf sastavljali ljudi bliski CZ pa se takvo pitanje ne bi našlo na "meniju".

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
      To što ti kao ostrašćen navijač Partizana pišeš isto pišu i ostrašćeni navijači Zvezde gde pominju da ste od dolaska novog trenera (nakon kiksa) krenuli u ofanzivu sa nameštanjima i sklanjalicama.
      Svako ima pravo na svoje mišljenje ali se vidi koja je ekipa najkvalitetnija u ovoj ligi, meni je drago da se sve ekipe trude maksimalno protiv nas, to je dobro za Zvezdu i za fudbal uopšte.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Sećamo se pre nekoliko godina i titule sa Markom Nikolićem i niza bez poraza.

        Kada Zvezda napravi takav niz odmah krenu priče da je nemoguće napraviti takav niz, nisu čista posla...

        Inače, drago mi je što smo tada ostali bez titule. Nismo je ni zaslužili.

        Comment


        • Koji je niz napravila ova ekipa FKP?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post
            Koji je niz napravila ova ekipa FKP?
            Za ovaj niz ne znam, nisam toliko ni sve ispratio.

            Pišem o onom nizu pre nekoliko godina.

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post
              Koji je niz napravila ova ekipa FKP?
              Ništa sa manjom razlikom od dva gola. Nama se ne sviraju penali u smiraju kao nekima.
              Znaš kad bi se dosudio jedanaesterac protiv CZ u 90. ko nedavno protiv nas u Subotici, nikadaaa!!!!!

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Zvezdin X faktor.
                Elvis je 5 puta duvao Zvezdi u pištaljku na kojima je četiri puta prstom uperio na "kreč".
                Vidim ga vrlo brzo na jednoj od bitnijih funkcija u FS Srbije.
                Jer lako je cigan biti kad cigana zakon štiti...
                Dobra stara spevana parola koja odslikava kako se tretirate u napaćenoj Srbiji.
                Al opet derbi "misaona imenica" za vas.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Sećamo se pre nekoliko godina i titule sa Markom Nikolićem i niza bez poraza.

                  Kada Zvezda napravi takav niz odmah krenu priče da je nemoguće napraviti takav niz, nisu čista posla...

                  Inače, drago mi je što smo tada ostali bez titule. Nismo je ni zaslužili.
                  I svaki dobijeni derbi.
                  Zaboravio si tada i Kup kad vam je Bleki zabiberio a vi niste prišli golu.
                  Jedino ste imali slobodnjak pri kraju kad je ćelavi Stevanović skin'o.
                  Derbiji su taj parametar gde se pokazuje jel jesi ili nisi...

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Sve me nešto podseća da može da se javi situacija ko nekada iz obližnje Rumunjske.
                    Postojao jedan klub, strašan klub, kojeg nisi smeo pogledati mrko kamoli ugroziti, pa je posle pada Čaušeskua pušten niz vodu nek se snalazi kako zna i ume.


                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by nebitan View Post
                      To što ti kao ostrašćen navijač Partizana pišeš isto pišu i ostrašćeni navijači Zvezde gde pominju da ste od dolaska novog trenera (nakon kiksa) krenuli u ofanzivu sa nameštanjima i sklanjalicama.
                      Svako ima pravo na svoje mišljenje ali se vidi koja je ekipa najkvalitetnija u ovoj ligi, meni je drago da se sve ekipe trude maksimalno protiv nas, to je dobro za Zvezdu i za fudbal uopšte.
                      Po čemu dodaješ taj prefiks NAJ NAJ NAJ.
                      Postiš u Derbijima i tek ćeš postiti još godina 100.
                      Juniore protiv vas možemo izvesti dovoljno samo da postavimo bedem Zdjelar - Šćekić i vama klecaju kolena.
                      Nekad Marin, sad Katai, vaši magični virtuozu, naprasno zaborave da uveseljavaju cigansku populaciju. Naprasno se izgubi magija u kopačkama. Nestane taj vic i dribling kojim gaze Inđiju, Bačku, Proleter, Radnički itd itd...

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Mislim da bespotrebno dižete tenziju na nivo koji vas neće odvesti nikuda.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Iskreno nisam ni očekivao ovo od Ružnog, tačnije ovakav nivo rasprave.

                          Ovoliko ostrašćenosti kao da je sve ovo pitanje života i smrti.

                          Vidim da sve nas stavlja u isti koš, i po pitanju Vučića, sudijske organizacije, nemoralni smo...

                          Meni ne smeta ali mi je onda bezveze da ulazim u bilo kakvu raspravu jer je to gubljenje vremena.

                          Comment


                          • Наша лига је циркус, никад није била регуларна, а последњих година смо на врхунцу кад је то у питању....и то је то све остало су финесе. Титула је битна јер доноси шансу за учешће у Лигу шампиона...кад би имали два тима у ЛШ кога би болео курац за титулу у оваквој лиги ? Ми до два тима у ЛШ не можемо ни да дођемо јер смо организационо катастрофални, корумпирани, неамбициозни, нестручни....

                            Енглези имају 55 милиона становника, на 4 нивоа такмичења имају 4 лиге и 92 клуба.....
                            Ми имамо 7 милиона становника, на 4 нивоа такмичења имамо 17 лига и 292 клуба....

                            А ово је само један малецни пример који говори колико смо отишли у курац
                            Last edited by tamonajugu; 03-03-21, 21:51.

                            Comment


                            • I sta mi da radimo u LS,pa mi nemamo tim ni za grupnu fazu lige evrope,izbacila nas Sarlroa koja isto nije usla u ligu evrope,dok se ne resimo kriminalaca u i oko kluba nema tu fudbala,cak i kad igraci odigraju dobro dobiju instrukcije da prodaju utakmicu,golman se gubi u prostoru,otisao covek s gola,ma smesno.

                              Comment


                              • Риба смрди од главе. Не може Партизан као клуб први да се реши нестручних и лоших људи па тек потом савез и те структуре изнад клубова. Ми чак имамо један клуб који је изнад свих структура у српском фудбалу - Црвену звезду. Хијерархија је поремећна, сви се мешају у све нико није независтан и нико се не бави само својим послом. Све то се укратко зове - циркус..и то није од јуче, то траје више од две цеценије али уместо да буде мало боље оно је све горе и горе како године пролазе. Има талената у овој земљи, има стручних људи, особља, имамо ентузијаста по иностранству који би се вратили у српски фудбал и за далеко мање пара него што имају тамо али нема у нашем фудбалу здравог система и онда ту таленат и знање губе сврху јер у лошем систему само неквалитетни људи пливају на површини. Душа ме боли што спорт мог детињства у мојој држави никад није постигао ни 30% од онога што може. Људи упркос свему овде воле фудбал, од најнижих аматерских лига до суперлиге ентузијаста има на све стране али шта вреди...наша лига нема култ, титула је битна само због шансе да уђеш у Лигу шампиона (читај, да се домогнеш већих пара) и да комшији цркне крава али осим тога титула никог посебно не занима јер нема праву тежину и никад је није имала осим у ЈУ периоду. Имамо потенцијал као фудбалска нација да будемо међу десет европских лига у сваком погледу......али шта вреди кад је све наопако. Фудбал је специфичан спорт, он је огледало стања у ком се налази читаво једно друштво.
                                Last edited by tamonajugu; 05-03-21, 13:55.

                                Comment

                                Working...
                                X