Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSB SHAMPIONAT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: WSB SHAMPIONAT

    [quote author=Zeka29 link=topic=2910.msg175920#msg175920 date=1286458782]
    trazim vase misljenje: LEON CAMIER!!!
    meni se jako svidja vozac..mislim da je on bas ono trkac...naravno fali mu konstantnost,al mislim da je sjajan vozaci da ce sledece sezone imati dosta uspeha...ove godine par podijuma i dosta padova...Volim te vozace koji imaju cuku i bore se...**bes konstantnost! cuka je najvaznija! &^@4( h5g6k8
    [/quote]
    Srce ima, talenta malo manje. Nedostaje mu dobra mašina, mada u SBK to nije toliko bitno, kao u MotoGP (osim Bjađija, Aprilija jača dve klase). Najviše pokazao na domaćoj stazi, ostalo prosečno. Može bolje.

    Comment


    • #17
      Odg: WSB SHAMPIONAT

      [quote author=Zeka29 link=topic=2910.msg175920#msg175920 date=1286458782]
      trazim vase misljenje: LEON CAMIER!!!
      meni se jako svidja vozac..mislim da je on bas ono trkac...naravno fali mu konstantnost,al mislim da je sjajan vozaci da ce sledece sezone imati dosta uspeha...ove godine par podijuma i dosta padova...Volim te vozace koji imaju cuku i bore se...**bes konstantnost! cuka je najvaznija! &^@4( h5g6k8
      [/quote]
      Cuo sam da je 2009 pokidao u British SBK.Gledao sam ga malo u SBK ove godine,posto ovogodisnji sampionat nisam toliko pratio.Dobar je.Ne boji se nikog.
      Svi volimo cuku ali titulu ne mozes osvojiti bez konstantosti. &+I}\
      sigpic

      Comment


      • #18
        Odg: WSB SHAMPIONAT

        [quote author=3006 link=topic=2910.msg175927#msg175927 date=1286459744]
        [quote author=Zeka29 link=topic=2910.msg175920#msg175920 date=1286458782]
        trazim vase misljenje: LEON CAMIER!!!
        meni se jako svidja vozac..mislim da je on bas ono trkac...naravno fali mu konstantnost,al mislim da je sjajan vozaci da ce sledece sezone imati dosta uspeha...ove godine par podijuma i dosta padova...Volim te vozace koji imaju cuku i bore se...**bes konstantnost! cuka je najvaznija! &^@4( h5g6k8
        [/quote]
        Srce ima, talenta malo manje. Nedostaje mu dobra mašina, mada u SBK to nije toliko bitno, kao u MotoGP (osim Bjađija, Aprilija jača dve klase). Najviše pokazao na domaćoj stazi, ostalo prosečno. Može bolje.
        [/quote]

        ali i Camier je na Apriliji,mislis da je dobio losiji paket od Maxa ili si ga pomesao sa Haslamom?

        Comment


        • #19
          Odg: WSB SHAMPIONAT

          jeste li vidjeli novi kawasaki i apriliu za 2011 godinu.....ZNACI VRH
          Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

          Comment


          • #20
            Odg: WSB SHAMPIONAT

            [quote author=mirzacale link=topic=2910.msg176247#msg176247 date=1286491610]
            jeste li vidjeli novi kawasaki i apriliu za 2011 godinu.....ZNACI VRH
            [/quote]
            Daj link da vidim.

            Comment


            • #21
              Odg: WSB SHAMPIONAT

              [quote author=Zeka29 link=topic=2910.msg176071#msg176071 date=1286473776]
              [quote author=3006 link=topic=2910.msg175927#msg175927 date=1286459744]
              [quote author=Zeka29 link=topic=2910.msg175920#msg175920 date=1286458782]
              trazim vase misljenje: LEON CAMIER!!!
              meni se jako svidja vozac..mislim da je on bas ono trkac...naravno fali mu konstantnost,al mislim da je sjajan vozaci da ce sledece sezone imati dosta uspeha...ove godine par podijuma i dosta padova...Volim te vozace koji imaju cuku i bore se...**bes konstantnost! cuka je najvaznija! &^@4( h5g6k8
              [/quote]
              Srce ima, talenta malo manje. Nedostaje mu dobra mašina, mada u SBK to nije toliko bitno, kao u MotoGP (osim Bjađija, Aprilija jača dve klase). Najviše pokazao na domaćoj stazi, ostalo prosečno. Može bolje.
              [/quote]

              ali i Camier je na Apriliji,mislis da je dobio losiji paket od Maxa ili si ga pomesao sa Haslamom?
              [/quote]
              Mislim da je dobio lošiju mašinu. Štaviše, siguran sam (koliko je to moguće kada samo gledaš a ne učestvuješ). Lično ne cenim posebno ni Apriliju ni Bjađija, a tek kada se udruže...

              Comment


              • #22
                Odg: WSB SHAMPIONAT

                [quote author=3006 link=topic=2910.msg175927#msg175927 date=1286459744]
                Srce ima, talenta malo manje. Nedostaje mu dobra mašina, mada u SBK to nije toliko bitno, kao u MotoGP (osim Bjađija, Aprilija jača dve klase). Najviše pokazao na domaćoj stazi, ostalo prosečno. Može bolje.
                [/quote]

                Čovek je prošle godine u BSB prvenstvu dominirao na Yamahi R1 sa rekordnih 18 pobeda i doneo Yamahi titulu posle 11 godina. Ok, možda konkurencija nije bila baš najača ali opet je i to uspeh.
                Aprilia koji on vozi naravno nije potpuno identična sa Maksovom. Leon je bio gost u studiju British Eurosporta u Francuskoj tokom druge WSBK trke i potvrdio je ovo (ne otvoreno ali tako da se može naslutiti). Na Silverstonu je bio znatno brži od Maksa ali je u prvoj trci dobio timsko naređenje da mora da bude iza Maksa. Pošto su u Apriliji videli da Maks ne može da se nosi sa Britancima za drugu trku su mu rekli - ok, možeš da obiđeš Maksa ali i moraš da budeš ispred Haslama što je on i uradio.

                Comment


                • #23
                  Odg: WSB SHAMPIONAT

                  Prva godina nije pravo merilo, mada mislim da je za njega bolje da promeni klub. Spis da dođe u Apriliju, bio bi broj 2 i morao da radi za Bjađija. Možda bi BMW bio prava mašina za njega, mada su i oni oterali Tardocija i pitanje je na šta će taj tim ličiti za dve godine (mislim da je Kamier potpisao još jednu sezonu za Apriliju).
                  Ja čekam da vidim dva nova momka: Laskorza, mada ne očekujem neki veći uspeh od njega, samo podržavam Kavasaki (ko bi rekao) i Đina Reu, kada mu dođe vreme. Mislim da taj momak može čudo da napravi na hiljadarkama i da ga čeka mesto u Ten Kate Hondi.

                  Comment


                  • #24
                    Odg: WSB SHAMPIONAT

                    Osim toga, BSB je strašno takmičenje. Ok, kvalitetom nije tako visoko, ali ja volim da ga gledam zato što su momci srčani i ne prezaju ni od čega. Drugo, piste su većinom loše, teško je kontrolisati mašine. Malo me podseća na MotoGP iz vremena dva takta.

                    Comment


                    • #25
                      Odg: WSB SHAMPIONAT

                      [quote author=3006 link=topic=2910.msg176355#msg176355 date=1286541778]
                      Osim toga, BSB je strašno takmičenje. Ok, kvalitetom nije tako visoko, ali ja volim da ga gledam zato što su momci srčani i ne prezaju ni od čega.
                      [/quote]

                      Mada kad pogledaš BSB je izbacio u WSBK mnogo jakih imena, da ne nabrajam.

                      [quote author=3006 link=topic=2910.msg176355#msg176355 date=1286541778]
                      Drugo, piste su većinom loše, teško je kontrolisati mašine. Malo me podseća na MotoGP iz vremena dva takta.
                      [/quote]

                      Da, u AMA su čini me se još gore.

                      Comment


                      • #26
                        Odg: WSB SHAMPIONAT

                        Koliko čujem, sve ono što je Bjađi ke*ao o tome kako su on i Aprilija jedno, pada u vodu. Naravno, zapelo oko para za novi ugovor (ako sam dobro primetio on traži 1.200.000 a oni ne daju).

                        Comment


                        • #27
                          Odg: WSB SHAMPIONAT

                          [quote author=3006 link=topic=2910.msg176342#msg176342 date=1286540851]
                          Prva godina nije pravo merilo, mada mislim da je za njega bolje da promeni klub. Spis da dođe u Apriliju, bio bi broj 2 i morao da radi za Bjađija. Možda bi BMW bio prava mašina za njega, mada su i oni oterali Tardocija i pitanje je na šta će taj tim ličiti za dve godine (mislim da je Kamier potpisao još jednu sezonu za Apriliju).
                          Ja čekam da vidim dva nova momka: Laskorza, mada ne očekujem neki veći uspeh od njega, samo podržavam Kavasaki (ko bi rekao) i Đina Reu, kada mu dođe vreme. Mislim da taj momak može čudo da napravi na hiljadarkama i da ga čeka mesto u Ten Kate Hondi.
                          [/quote]

                          Puno je takmičara ali malo mesta u fabričkim timovima. Uglavnom na žalost sada je praksa da onaj koji dovede bogate sponzore i dobije mesto u ekipi. Maks je u uvijenoj formi najavio povlačenje znači biće eventualno još jedno mesto u Apriliji, Leon ostaje još jednu godinu, Ten Kate Honda možda samo sa jednim bike-om kao i Suzuki, Kawasaki prebukiran, Yamaha puna, BMW je popunjen i ima još samo jedno slobodno mesto u BMW Italija (možda James Toseland) pored ovogodišnjeg prvaka u SS 1000 Badovinija.

                          Comment


                          • #28
                            Odg: WSB SHAMPIONAT

                            [quote author=3006 link=topic=2910.msg176403#msg176403 date=1286545446]
                            Naravno, zapelo oko para za novi ugovor (ako sam dobro primetio on traži 1.200.000 a oni ne daju.
                            [/quote]

                            Tačno tako. To je velika cena za superbike.

                            Comment


                            • #29
                              Odg: WSB SHAMPIONAT

                              Mislim da Bjađi taktizira i da će potpisati i za manje. Realno je da mu daju najviše milion, mada je i to veliko pitanje. Marketing više nije na njegovoj strani jer prelaskom Rosija u Dukati jasno je ko će biti glavni Italijan na Italijanskoj mašini. Možda i odluči da se povuče kao šampion, ali ne verujem. Mislim da ostaje na Apriliji barem još sledeće godine.
                              Ovo sa Badovinijem je nova informacija, to nisam znao. Štok nisam pratio pa ne bih da ocenjujem čoveka, videćemo. Nego, ako je fabrički BMW popunjen, ko je drugi vozač? Koliko znam, Korsera su zadržali, mada ne vidim zašto. Ja sam se, kao i mnogi, nadao Melandriju na BMW-u, ali čovek ode na drugu stranu. Sada sam očekivao Fabricija. Jesam li pogodio?

                              Comment


                              • #30
                                Odg: WSB SHAMPIONAT

                                Inače, Đintoli ide u novi privatni Dukati (Liberty racing).

                                Comment

                                Working...
                                X