Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSB SHAMPIONAT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

    Comment


    • wsbk je jedino pravo trkanje koje je ostalo,fantastično takmičenje

      Comment


      • Steta za BMW zasluzili su podijum, wsb mnogo zanimljiviji od motogp, u motogp nekako mi se cuvaju ne ulaze u duel,gledaju svaki poen da uzmu pa ako ne moze prvo mesto zadovoljavaju se sa drugim i tome slicno,u wsb cini mi se da toga nema,vozi se do kraja pa kako bude i zato mi se dopada wsb

        Comment


        • Originally posted by mirzacale View Post
          po meni melandri je glavni krivac sto se ovako zavrsilo,ah da kad sam cuo "ajde momci dajte neki lakat" osmjeh od uha do uha
          Zasto je Melandri kriv?Rea je jednostavno pokosio Haslama koji je pokosio Melandrija,a bio je daleko od njih jer je isao jako siroko.
          U svakom slucaju odlicne trke!!!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ares View Post
            Zasto je Melandri kriv?Rea je jednostavno pokosio Haslama koji je pokosio Melandrija,a bio je daleko od njih jer je isao jako siroko.
            U svakom slucaju odlicne trke!!!
            Melandrija gotivim vise nego ikog u WSBK (mozda malo vise Toma zbog Kawasakia) ali ako pogledas zadnje dvije krivine kada je pokusao nemoguce da pretekne timskog kolegu,jedino sto je uspio jeste da ga uspori i tako dozvoli Rei da dodje i bude u prilici da pretekne i pobjedi.

            Moje misljenje je da je Rea ucinio sto bi i svaki drugi vozac uradio,posljedni krug,posljedna krivina,zasto ne i pobjediti.

            Edit: i da slazem se odlicna trka i to je razlika izmedju ova dva sampionata u WSBK se ide na sve ili nista
            Last edited by mirzacale; 14-05-12, 18:09.
            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

            Comment


            • Originally posted by mirzacale View Post
              Melandrija gotivim vise nego ikog u WSBK (mozda malo vise Toma zbog Kawasakia) ali ako pogledas zadnje dvije krivine kada je pokusao nemoguce da pretekne timskog kolegu,jedino sto je uspio jeste da ga uspori i tako dozvoli Rei da dodje i bude u prilici da pretekne i pobjedi.

              Moje misljenje je da je Rea ucinio sto bi i svaki drugi vozac uradio,posljedni krug,posljedna krivina,zasto ne i pobjediti.

              Edit: i da slazem se odlicna trka i to je razlika izmedju ova dva sampionata u WSBK se ide na sve ili nista
              Izgleda da volimo iste vozace.Za Melandria navijam bas od davno,a Saiksa isto gotivim zbog te Kawe jer mi je to omiljena marka motora.
              Jesete Melandri pokusao nemoguce u poslednje dve krivine i jeste usporio Haslama,ali Rea nije imao kud da prodje.Ipak mislim da je isao ne promisljeno.Jako mi je zao zato sto je iz ovog pada najvise profitirao Bijadji,bio je srecan ko dete jer bi ga Melandri ugrozio na prvoj poziciji u generalnom.
              sigpic

              Comment


              • Sta je sa Ducatijem ove godine, izgleda se inficirao od onih u motogp,xi,xi, kazu da ove sezone ima neki kilogram vise na motoru pa se Ceha slabije snalazi?

                Comment


                • U kako los vikend za Ceku Ne mogu da verujem da je u drugoj trci onako pogresio. Joj sto mi je zao BMW-aca i Melandrijeve devojke Najlepsi motori na stazi uz Apriliju.

                  Comment


                  • Originally posted by AleksandarD View Post
                    Sta je sa Ducatijem ove godine, izgleda se inficirao od onih u motogp,xi,xi, kazu da ove sezone ima neki kilogram vise na motoru pa se Ceha slabije snalazi?
                    Pa to su preneli virus onaj dan kad je na trci bio ceo tim iz MotoGP-a.
                    sigpic

                    Comment


                    • Super je komentator sa Eurosporta ali ovi Italijani me odusevili. Nisam gledao uzivo trku 2 pa sam ovo nasao na YT. Ako nisi odgledao Alexande evo trke.

                      http://www.youtube.com/watch?v=Q6I2D84G_Gc

                      Comment


                      • Ja sam skako po sobi ko budala,dosao mi je drugar na kafu i gleda me ko da sam nenormalan,jbg kad ne razume covek.A kad je video sta se desilo u poslednjoj krivini ni on nije mogao da veruje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Trke su bile odlicne. Mozda najbolje u ovoj sezoni. Sto se tice druge trke jeste Dzoni Rej kriv ali mislim da je Melandri vise. Dzoni je pokusao nesto sto je mozda moglo da prodje. Video je da Haslam ide siroko i pokusao sa unutrasnje strane i kad oboris jednom masinu nema povratka. Medjutim Melandri je vozio stvarno sumanuto. Ako si 20m iza nekog ne mozes ga obici na kocenju pa i da si Rosi. Interesantno je i to da je BMW dosao do svoje prve pobede. To je primer kako se najbolje radi uopste u automoto sportu. Resavali su probleme jedan po jedan i evo posle 4 godine pobeda. Zao mi je sto se Donington ne vozi vise u motogp. Jedna od najboljih staza. Kad pomislim na Silverston muka mi je. Kakve su samo bile trke u Doningtonu

                          http://www.youtube.com/watch?v=P1Etb_kqxnI

                          Comment


                          • Odgledao sam trke,sta reci,sledece sezone planiram da ih gledam uzivo posto za ovu vec odluceno za moto gp Brno, Italijanski komentatori nanadmasni!
                            Originally posted by Boca View Post
                            Super je komentator sa Eurosporta ali ovi Italijani me odusevili. Nisam gledao uzivo trku 2 pa sam ovo nasao na YT. Ako nisi odgledao Alexande evo trke.

                            http://www.youtube.com/watch?v=Q6I2D84G_Gc
                            Na stazi mi najlepsi BMW ali u serijskoj proizvodnji Aprilija jos u beloj boji svaki detalj obratili paznju Italijani, sjajna je. A za melandrijevu devojku ne znam nisam je upoznao mada deluje mi fino kao dobra domacica.
                            Last edited by AleksandarD; 15-05-12, 18:12.

                            Comment


                            • A veceras novo ludilo.Ajmo Melandriiiiiiiiii!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • evo i rezultata superpola:

                                1. Jakub Smrz CZE Liberty Effenbert Ducati 1098R 1m 47.626s
                                2. Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 47.810s
                                3. Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R 1m 48.062s
                                4. Davide Giugliano ITA Althea Ducati 1098R 1m 48.220s
                                5. Jonathan Rea GBR Honda WSBK CBR1000RR 1m 48.563s
                                6. Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 48.568s
                                7. Max Biaggi ITA Aprilia Racing RSV-4 1m 48.794s
                                8. Eugene Laverty IRL Aprilia Racing RSV-4 No Time

                                9. Marco Melandri ITA BMW Motorrad S1000RR 1m 48.422s
                                10. Michel Fabrizio ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 48.566s
                                11. Chaz Davies GBR ParkinGO MTC Aprilia RSV-4 1m 48.669s
                                12. Lorenzo Zanetti ITA PATA Ducati 1098R 1m 49.929s

                                13. Leon Haslam GBR BMW Motorrad S1000RR 1m 49.552s
                                14. Maxime Berger FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 49.750s
                                15. Niccolo Canepa ITA Red Devils Ducati 1098R 1m 49.818s
                                16. John Hopkins USA FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 49.966s

                                Did not progress to Superpole

                                17. Loris Baz FRA Kawasaki Racing ZX-10R 1m 50.424s
                                18. Ayrton Badovini ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 50.427s
                                19. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 50.504s
                                20. Leon Camier GBR FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 50.520s
                                21. Hiroshi Aoyama JPN Honda WSBK CBR1000RR 1m 50.963s
                                22. Leandro Mercado ARG Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 51.843s
                                23. Jake Holden USA Grillini Progea BMW S1000RR 1m 52.108s
                                24. Shane Turpin USA Boulder Ducati 1098R 1m 54.399s

                                Miller Motorsports Park official WSBK lap records
                                Best lap: Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 47.081s (2010)
                                Race lap record: Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 48.045s (2010)

                                nije lose,nije losei nemojte da zaboravite,veceras u 22:44
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X