Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 20/21 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotov Geret

    Comment


    • Vrh pojacanje za Totenem. Zdrav Bejl je mozda i najbolji igrac u PL a vidjecemo koliko dugo moze da ostane zdrav.

      Son, Kejn i Bejl u napadu ce biti milina za gledat.

      Ajde drveni radi nesto, dovedi tog Sancha[emoji3]
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Philipp Degen View Post
        Kako se sve okrene brzo, od preplacivanja cepanica to dovodjenja Alcantare za 30 miliona.
        .... i povecanja prava hotelskim radnicima na bliskom istoku

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          .... i povecanja prava hotelskim radnicima na bliskom istoku
          Tako je Sovo, samo Jurgen, samo Klop.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            .... i povecanja prava hotelskim radnicima na bliskom istoku


            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            Last edited by Brian McShtull; 17-09-20, 21:19.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Odlicno pojacanje za Strsljenove, navodno smo i mi bili zainteresovani za Garnera, ali je logicno da ga posalju u klub koji ce se boriti za plasman u EPL. Nadam se nece bas sutra debitovati.

              Comment


              • Comment


                • Dolaskom Tijaga mi je Liverpul opet favorit ispred Sitija, plus Žota, još bolje. Čestitke Liverpulovci, zavidim

                  Plus Sitiju nema Aguera 2 mjeseca, Kulibali ni na vidiku.
                  Last edited by BorisUnited99; 18-09-20, 23:12.

                  Comment


                  • Odlicno pojacanje, bravo

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Opet od Coutinha?

                      Comment


                      • Zota je jedan od onih koje bih rado video u dresu đavola. Ali šta je tu je... odličan igrač, brz a jak na lopti i u duelu! Plus završnica mu je odlična, a samo će ga unaprediti Klop!

                        Biće mašina sigurno! Bravo!


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Macclesfield je ove sezone trebalo da se takmici u petom rangu takmicenja, ali je na zalost ugasen.

                          Ko zna koliko ce ovakvih slucajeva biti posto je nepoznato da li ce se publika vracati na tribine u skorije vreme. EPL je pre nedelju dana odbio zahtev EFL-a da se zadrzi novac solidarnosti kako bi se pomoglo finansijski osakacenim klubovima koji po recima nekih divnih forumasa ovde igraju u "blatu" i verovatno nisu dostojni same igre jer eto nisu "veliki".

                          Ima ovde i onih koji bi voleli da gledaju svoj klub samo protiv Reala, Barcelone, Bayerna... Cak su to i otvoreno izjavili i rekli da bi LS trebala da bude ekskluzivno takmicenje u kojem za klub kao sto je Crvena zvezda ne bi trebalo da bude mesta, ne shvataju da bez Macclesfielda i "blata" ne bi bilo ni njihovih "trofejnih", "velikih" klubova.

                          Comment


                          • Odlično pojačanje!

                            Ruku na srce, 43 miliona je po meni mnogo. Ali sam video da prodajemo ovog malog klinca od 18 godina - Hoevera, Vulvsima za 13.5 miliona. Što je isto mnogo...tako da je to možda neka kompenzacija.

                            Lepa dubina tima, nema šta. Samo smo na štoperima tanki. Tri štopera + Fabinjo da uskoči. Nimalo naivno kad se pogleda koliko se Matip, pa i Gomez povređuju. Ali ajde, valjda ostanu zdravi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Odlično pojačanje!

                              Ruku na srce, 43 miliona je po meni mnogo. Ali sam video da prodajemo ovog malog klinca od 18 godina - Hoevera, Vulvsima za 13.5 miliona. Što je isto mnogo...tako da je to možda neka kompenzacija.

                              Lepa dubina tima, nema šta. Samo smo na štoperima tanki. Tri štopera + Fabinjo da uskoči. Nimalo naivno kad se pogleda koliko se Matip, pa i Gomez povređuju. Ali ajde, valjda ostanu zdravi.
                              Vrhunski ste odradili prelazni rok i jos ste za oba igraca platili po 5 mil £ odmah i prodali tog klinca i vratili to. Bravo.

                              Za Tijaga je bilo pitanje vremena ali Zota je bas iznenada, brzinski odradjeno a bas dobro pojacanje. Sad imate i dubinu ali mislim da City uzima ove sezone
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Last edited by Lord Aleksoni; 19-09-20, 12:00.

                                Comment

                                Working...
                                X