Announcement

Collapse
No announcement yet.

1. Gran Premio Red Bull de España (Jerez)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Gran Premio Red Bull de España (Jerez)

    Subota Kvale 14:10

    Nedelja Trka 14:00





    Markez, Vinjales, Rins, Kvartararo ili Rosi. Ko li ce "ubosti"?

    Last edited by Sam Hornish Jr.; 16-07-20, 17:34.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

  • #2
    Vreme je, napokon!

    Comment


    • #3
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #4
        Sutra od 11h do 18h moto3, 2, 1 i f1. Suze same idu

        Comment


        • #5
          Prvi miljenik pobedio Arenas uvek brutalan u finisu.
          Ajmo sad Martin i Canet

          Comment


          • #6
            prvo, stvarno se nadam da je MM dobro, mada je pad bio ozbiljan i deluje da je nešto polomio

            e sad, karma je kučka, pa mu želim da mu svaka bude ovakva..... DNF jer mozak je čudo, a dokazao je po ko zna koji put da mu fali istog

            Comment


            • #7
              Znao sam da će pasti, previše je gurao bajk. Super za malog Quartarara, bilo je samo pitanje vremena

              Comment


              • #8
                nažalost polomljena ruka

                Comment


                • #9


                  mm se ubio...
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by VR6 View Post
                    prvo, stvarno se nadam da je MM dobro, mada je pad bio ozbiljan i deluje da je nešto polomio

                    e sad, karma je kučka, pa mu želim da mu svaka bude ovakva..... DNF jer mozak je čudo, a dokazao je po ko zna koji put da mu fali istog
                    nije karma nego hejteri. uzivaj
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #11
                      Ko sad osvoji titulu pricace se da je nezasluzeno...jbg, ne volim MMa ali covek je brutalan i smorio sam se sto se ovo desilo na kraju

                      Comment


                      • #12
                        sto bi bilo nezasluzeno, nije. MM je sam kriv. sam pao sam se ubio. idemo dalje.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #13
                          smeši mu se kraj karijere, uživaj

                          Comment


                          • #14
                            Ne znam, ne navijam za Marka, ali me iznervirao, imao je više nego dovoljno vremena da sustigne Vinjalesa, a realno, nije imao šanse da uhvati Kvartarara. Morao je da razmišlja, ako ne on koji jurca na motoru, onda neko iz ekipe, da ga upozori, sve vreme dečko vozio na ivici, bio bi drugi 100% i to je više nego odličan rezultat nakon one greške. Nadam se da će se brzo oporaviti, nije isti šampionat sa i bez Marka.

                            Comment


                            • #15
                              Markez je za dve klase iznad svih. Opet bi se prošetao do titule, koja nije ni posle ovog teškog pada isključena. Po jedan DNF za Quartarara i Vinjalesa i prvenstvo je otvoreno. Posle začelja i oranja po sljunku, doći na prag druge pozicije, to je magija čudovišta na dva točka. Oporaviće se ''primarijus Markez'' i nastaviće dominaciju. Nema mu ravnog u trkama na dva točka

                              Comment

                              Working...
                              X