Announcement

Collapse
No announcement yet.

3. VN Madjarske

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pa ja da vozim mercedes bio bih 4, 5
    Moraju nesto da urade... Nije zabavan f1 vise.

    Comment


    • #17
      Originally posted by Gavra Kacanski View Post
      Da vozi Mercedes, Verstappen bi bio prvi.
      +1

      mislim ja sam njegov fan pa nije u redu da ja pricam o njemu

      Ali. 2006 je jedan Alonso koji je do tada bio nepoznanica pobedio velikog Sumahera pazi Sumija kome ovaj Ham moze cipele da ocisti. a gde je Max koji je po meni jos brzi od onog Alonsa. samo konstatujem da se niko ne naljuti.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #18
        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        +1

        mislim ja sam njegov fan pa nije u redu da ja pricam o njemu

        Ali. 2006 je jedan Alonso koji je do tada bio nepoznanica pobedio velikog Sumahera pazi Sumija kome ovaj Ham moze cipele da ocisti. a gde je Max koji je po meni jos brzi od onog Alonsa. samo konstatujem da se niko ne naljuti.
        A kako si dosao do zakljucka da je Max brzi od "onog" Alonsa ili bilo kojeg. Eto ziv umirem sa to skontam, a da ne bude subjektivno misljenje.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Mrkela View Post
          A kako si dosao do zakljucka da je Max brzi od "onog" Alonsa ili bilo kojeg. Eto ziv umirem sa to skontam, a da ne bude subjektivno misljenje.
          kako? evo ovako

          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #20
            pri tom Max jos nije dobio auto za titulu a Ham ga je imo u svoje prve dve godine. Ham celu karijeru vozi Mercedesov motor.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #21
              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              kako? evo ovako

              Kakva ti je ovo tabela juniore? Do svoje 100-te trke Vetel je imao 3 titule Sumaher 2 Hamilton 1 i svi su imali po preko 20 pobeda.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                +1

                mislim ja sam njegov fan pa nije u redu da ja pricam o njemu

                Ali. 2006 je jedan Alonso koji je do tada bio nepoznanica pobedio velikog Sumahera pazi Sumija kome ovaj Ham moze cipele da ocisti. a gde je Max koji je po meni jos brzi od onog Alonsa. samo konstatujem da se niko ne naljuti.
                A sledece 2007 pocetnik Hamilton ptukao tog Alonsa.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Alan View Post
                  Kakva ti je ovo tabela juniore? Do svoje 100-te trke Vetel je imao 3 titule Sumaher 2 Hamilton 1 i svi su imali po preko 20 pobeda.
                  to je tabela do 22 godine njihovog zivota.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Alan View Post
                    A sledece 2007 pocetnik Hamilton ptukao tog Alonsa.
                    tacno ali svasta se tu desavalo u timu Ron je naginjo na stranu svog pulena. ali 2008 Ham je jedva pobedio mediokriteta Masu.

                    evo da te pitam koga je Ham od velikih vozaca pobedio? alonso je skino jednog Sumija sa trona pobedio Kimija u najboljim danima. A Ham samo Masu a posle Fetela koji se vise vrteo nego vozio a nije imo ni ferari kako treba.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #25
                      Sam si dao odgovor Alonsa, Vetela.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Alan View Post
                        Sam si dao odgovor Alonsa, Vetela.
                        samo sto te godine nije osvojio titulu. pobedio je i Baton Hamiltona 2011.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #27
                          Zbog spijunske afere 2007 Meklarenu nije dozvoljeno da uzme titulu, Hamilton je tu ispao kolateralna steta.

                          Poredjenje vozaca iz raznih epoha jednostavno nije moguce.

                          Ja to posmatram ovako; 50-e su obelezili Fanjdjo i Askari, 60-e Dzim Klark, donekle Brebem i Hil stariji.
                          Kraj 60-ih i 70-e Dzeki Sjuart i Lauda koji je prebacio i u 80-e.
                          80-e i pocetak 90-ih Prost i Sena. Da pomenem i Pikea i Mensela ali su oni druga liga u odnosu na ovu dvojicu.
                          Zatim 90-e i pocetak novog veka Sumaher bez premca, istako se i Hakinen.
                          U eri posle Sumahera, Alonso Vetel i Hamilton. Problem je sto je uticaj bolida i dominacija jedne ekipe postao izrazeniji nego ranije pa je puno tezi steci pravi sud koje najbolji. Od 2009-10 svari su jos vise krenule na gore, Hamilton i Alonso se nisu snasli najbolje sa novim gumama i pravilima, isplivao je Vetel.
                          Onda je reskir, sreca i splet okolnosti odveo Hamiltona u Mercedes....

                          Te 2012-e Alonso je bio u konurentnom Ferariju, Vetel u dominantnom RedBulu i nije im padalo na pamet da se kockaju i menjaju tim koji pobedjuje. Hamiltona je Meklaren izdao nekoliko puta te godine a Singapur je bio kap koja je prelila casu, reskirao je i dobio.
                          Sta bi bilo da je Alonso ili Vetel potpisao za Mercedes? Isto dominacija i pregrst pobeda i titula. Vetel mozda cak i vise nego Hamilton, ne bi mu Mercedes oteo titulu 2016. Ali onda bi Hamilton verovatno zavrsio u Ferariju i mozda 2018, kad je Ferari imao onu ne legalnu bateriju prekinuo dominaciju Mercedesa. Ko ce mu znati.
                          Last edited by Alan; 20-07-20, 14:51.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Alan View Post
                            Zbog spijunske afere 2007 Meklarenu nije dozvoljeno da uzme titulu, Hamilton je tu ispao kolateralna steta.
                            i? znaci ne bi se ni borio za titulu da su odmah znali.

                            Sta bi bilo da je Alonso ili Vetel potpisao za Mercedes? Isto dominacija i pregrst pobeda i titula.
                            tacno. i sta ti to onda govori
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #29
                              To znači da sa nekonkurentnim bolidom samo je Šumaher uspeo biti prvak....
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • #30
                                Prost 1986.

                                Comment

                                Working...
                                X