Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2020-21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali Erik Mika koji ne može zapamtiti niti jednu akciju.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Ладно Зек Рајт још игра баскет, нема шта луда глава босанска

      Comment


      • Sramota je da Andjusic ne igra u Partizanu,talentovaniji je i bolji suter od svih ovih Amerikanaca u Partizanu.

        Comment


        • Nije igrao ni kad je konkurencija bila gora
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Али какав је мајстор Немања Гордић, велики сам његов дан, ако икад буде ал тиме прва петорка аба лиге горда за плеја!!!

            Comment


            • Nije igrao jer mu je konkurencija bio Bogdan Bogdanovic i cini mi se Marinkovic,sad bi ovde bio ubedljivo najbolji igrac,kakav Pejdz,Zagorac,Dangubic,divljak i ciglari.

              Comment


              • A sta je ovaj Burg... odakle su?

                Comment


                • Pelos u životu ukupno nije dao poena koliko sramnom Partizanu.
                  Treba vama gospodo upasti na trening i podeliti po koji šamar pa da shvatite čiji grb nosite i blatite.
                  Ostoja đubretino jer ti gazda dao uputstva pa si se brže-bolje rešio onih koji su najviše vukli Partizan - Trinkijeri i Volden.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Nije igrao jer mu je konkurencija bio Bogdan Bogdanovic i cini mi se Marinkovic,sad bi ovde bio ubedljivo najbolji igrac,kakav Pejdz,Zagorac,Dangubic,divljak i ciglari.
                    Вратио се Анђушић 2015. у октовту у ККП,кад се ККП распадао па ни тад му није дата шанса...

                    Comment


                    • Savovic se probio do Burga i cuda radi. Milo mi je. Izbacamo jos jednog trenera sto je stvarno odlicno.

                      Comment


                      • Sćepovi press-ovi su strasni, prejaki..moram primijetiti.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Sćepovi press-ovi su strasni, prejaki..moram primijetiti.
                          Koliko god ja ne volim kkp, nekako mi je bez veze da se podrži ovakav sramotan način smene (bojkota) trenera od strane igrača...

                          „Igrači nisu imali srca i energije. Nadigrali su nas u svemu. Održali su nam čas kako se voli klub. Na terenu. A ne u intervjuima i hvaljenjem navijača, slikama na Instagramu, udaranjem u grudi. Ne, ne, teren je merilo koliko se voli klub“
                          “Svu krivicu preuzimam na sebe bez problema. Klub će odlučiti da li ostajem ili ne i ja potpuno čiste savjesti sjedim na ovoj ili onoj stolici. Ako je teren mjerilo, onda je on pokazao večeras koliko se voli ovaj klub”

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Last edited by Samo Zvezda; 28-10-20, 22:10.

                          Comment


                          • Katastrofalno ovo bušenje od strane igrača.
                            Treba njima govnjiva motka.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Jbg..na svakom pressu se posere na njih deset puta a onda rece evo ja preuzimam krivicu, neka bude pritisak na mene..mislim smijesno je...

                              Comment


                              • Za ono sto pruzaju i treba da se posere, nema sanse da im savjetuje da ispucavaju preko ruke, da ne dodaju pas u reket vec ulaze u postavljenu odbranu... Msm kriminal sta rade a rekao sam već, Vlado je igrao kosarke na visokom nivou i samo da je gledao Trinkija tolike godine naucio bi nešto. Ja rekoh jos na početku nije do njega ima tu nešto više. Ok, ne znam, mozda i on glumi budalu ali niko me ne može ubjediti da je ovo planska igra.

                                Comment

                                Working...
                                X