Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2020-21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da nije tačno i da taj film nećemo gledati u situaciji kada apeluju i forsiraju "katastrofalne brojke".
    Uostalom, KOVID bolnice su ponovo otvorene (mislim Arena i slične)
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Ako je ovo tačno , možda nas puste i u Pionir ???


      Ako i puste na fudbal, u halu svakako nece pustiti sa ovim brojem zarazenih a veliki Manitu vec zna da ce do kraja nedelje biti i preko 1.000 dnevno.

      A da bi pustili na fudbal, pa moraju da izmene mere , jer sada zvanicno i dalje vazi mera da je zabranjeno okupljanje vise od 10 ili 30 ljudi na otvorenom.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ako i puste na fudbal, u halu svakako nece pustiti sa ovim brojem zarazenih a veliki Manitu vec zna da ce do kraja nedelje biti i preko 1.000 dnevno.

        A da bi pustili na fudbal, pa moraju da izmene mere , jer sada zvanicno i dalje vazi mera da je zabranjeno okupljanje vise od 10 ili 30 ljudi na otvorenom.
        A onih 250 u Skupštini[emoji4] Nemam pojma kakvi su brojevi , odavno sam prestao to da pratim, jer ionako bude kako odluči "jedan čovek"

        Ovo za fudbal sam čuo posle utakmice sa CSKA.

        Video sam da je kkcz sve organizovala sjajno. Poseban ulaz samo za igrače (parterB) a ono malo publike na ulaz B. Rade oni merači temperature, svi nose maske...

        Može bar 1000 ljudi bez problema da se pusti na tribine

        Real je tek 13. novembra


        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Last edited by Samo Zvezda; 26-10-20, 21:31.

        Comment


        • Moguce da ce i utakmica Trenta da se odlozi

          Sportando
          @Sportando
          Dolomiti Energia Trentino announces that 5 members of the team tested positive for COVID 19

          Comment


          • Prvi i istorijski mec u Eurokupu dva cg tima. Ove sezone pored ocekivanih meceva ta dva rivala u Abi i CG prvenstvu dolaze i mecevi u EK. To je znaci minimum 6 meceva bez ikakvih PO. Ocekivano je da se sastanu u PO CG lige sto moze donijeti maksimalnih 5 meceva a moguce je i u PO Aba lige.

            Comment


            • Dobri su ove godine CG timovi. Mnogo bolje ulozen novac nego ranijih godina. Cak mi se cini da je i manje novca potroseno. Nije nemoguce ni da oba budu medju 4 u ABA.

              Comment


              • Mornar valjda bez 4 igraca mora da igra, valjda, jos je nepouzdana informacija. Cuo sam da je Djokov sin valjda pravio neko slavlje ,zurku ili sto vec i da je od tog momenta usao virus u tim. Ukoliko je tako onda je to strasno neodgovoran potez kluba i igraca.

                Comment


                • Odlozene i zvanicno 3 utakmice ovog kola u EK, danas Nanter-Bursa (zbog Nantera), sutra CedevitaOlimpija-Prometeas (zbog Prometeasa) i Gran Kanarija-Trento (zbog Trenta).

                  Comment


                  • Originally posted by Borca View Post
                    Odlozene i zvanicno 3 utakmice ovog kola u EK, danas Nanter-Bursa (zbog Nantera), sutra CedevitaOlimpija-Prometeas (zbog Prometeasa) i Gran Kanarija-Trento (zbog Trenta).
                    Значи ЦедОли ће одморна дочекати Будућност, сада мене живог занима кад ће се све те силне утакмице играти, није да нема времена али доста утакмица има. И кад ће Зенит Асвел почети да играју утакмице јер доста касне

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Mornar valjda bez 4 igraca mora da igra, valjda, jos je nepouzdana informacija. Cuo sam da je Djokov sin valjda pravio neko slavlje ,zurku ili sto vec i da je od tog momenta usao virus u tim. Ukoliko je tako onda je to strasno neodgovoran potez kluba i igraca.
                      “Moram da kažem da mi je, pre svega iz porodičnih razloga, a ni kao treneru, u ovom trenutku mi nije lako da govorim o košarci. Nažalost, situacija je da ne kažem alarmantna, ali nije dobra uopšte. Kao trener, ne mogu da razmišljam o pripremi utakmice, nego brojim koliko igrača imam na treningu i ko će sledeći biti pozitivan", rekao je Pavićević i dodao:

                      "Teško je nešto reći o utakmici. Budućnost je apsolutni favorit, ima sjajan tim, igraju odlično. Do pre sedam dana i mi smo izgledali odlično i sećate se, bio sam ponosan igrama koje smo pružali, ali viša sila nas je dovela u situaciju u kojoj smo se našli. Ni malo nije lako. Još uvek ne znamo u kom sastavu ćemo nastupiti u sredu. Za sada sigurno bez četvorice glavnih igrača. Nadamo se da će se na tome završiti, da ćemo se vratiti normalnom radu, ali... To 'ali' je veoma naglašeno”.
                      https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1753926

                      Comment


                      • U pravu je 100%

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          U pravu je 100%
                          Izgleda da je @Nemam_ti_kad u pravu što se tiče te proslave

                          Postaje sve komplikovanije... Litvanija zatvara Žalgiri Arenu, iako Žalgiris traži da ostane bar mogućnost za 2000 gledalaca

                          U Beču se igra tenis pred prilično gledalaca iako su brojke u Austriji dosta veće nego kod nas....

                          Ludilo [emoji20]




                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Nidam, Bjelica, Lazic i ne znam jos ko od korone


                            Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                            Comment


                            • I nije im neki minus da budem iskren...Jel debituje Deli i Valja?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Odlozeno Zenit-PAO, ovaj put nije Zenit problematican

                                Emiliano Carchia
                                @Carchia
                                Zenit St Petersburg - Panathinaikos OPAP Athens Regular Season Round 6 game suspended.
                                Panathinaikos OPAP Athens requested the suspension due to local legislation imposing quarantine measures on the team after one team member tested positive

                                Comment

                                Working...
                                X