Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2020-21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Mnogo su mi jasnije stvari. Kada posle Cedevite i dva dana priče da ne sme ekipa da se potceni, da su ozbiljna ekipa, ozbiljni individualci, da mi nismo ekipa koja napadačkim kvalitetima možemo bilo koga da dobijemo... Izgleda da to nije prihvaćen način."
    Ovo je klasicna odgovornost trenera. Cim nesto bitno nije prihvaceno znaci da nacin na koji se prenosi nije adekvatan. To je do energije coveka. On treba da nadje nacin na koji ce igraci da prihvate ono sto zeli da im prenese. Ako to nije u stanju onda nema sta da jadikuje sto nesto nije prihvaceno jer je on odgovoran za to.

    "Svi mislimo da smo bolji nego što jesmo"
    Ja mislim da trener ovo nikada ne sme da izjavi. Nikada nikada.

    Ako trener ne valja ili nije taktički potkovan, je l' može trener da se bori, da više voli klub na terenu nego igrači?
    Ja mislim da moze, ali nisam siguran da je to slucaj u Partizanu.

    13 izgubljeni lopti? Znate šta to govori? Dekoncetricija, potcenjivanje protivnika, očekuješ da će neko pustiti da mu daš koš. To Lejkersi sebi ne mogu da dozvole.
    To govori da on nije spremio ekipu kako treba....kako motivaciono tako energetski i takticki.

    Svu kirivicu na sebe, bez ikvakvih problema. Klub će odlučiti da li ću ići, mirna mi je savest. Ali, opet kažem... Ako je teren merilo, onda je teren pokazao koliko se voli klub
    Od svega sto smo procitali ovde se najmanje moze naci preuzete krivice na sebe.

    Ja ću uvek stati iza igrača, bez problema, sve kritike ću na sebe
    Ovako se ne staje iza igraca.

    Comment


    • Dobre EC utakmice juče
      Gledao sam CG derbi i za razliku od prethodnog dana uživao. Baš je dobra utakmica bila. Nisam očekivao pobedu Mornara moram priznati, ali nešto lošiji meč KKB. Prštaće ove godine u CG

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Koliko god ja ne volim kkp, nekako mi je bez veze da se podrži ovakav sramotan način smene (bojkota) trenera od strane igrača...






        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Pa vidis sta si citirao. Samo zbog toga otkaz. Ne mozes porediti nasu situaciju sa Dejom i Japanca.

        Amaterima nije mesto da vode najbolje u zemlji. To je tako prosto i jednostavno.

        Kad te igraci buse, onda se sam pokupis, tu povratka nema...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pa vidis sta si citirao. Samo zbog toga otkaz. Ne mozes porediti nasu situaciju sa Dejom i Japanca.

          Amaterima nije mesto da vode najbolje u zemlji. To je tako prosto i jednostavno.

          Kad te igraci buse, onda se sam pokupis, tu povratka nema...
          Ne bi da uvlačim Deju u ovu raspravu oko trenera kkp ali moram da bih pojasnio neke stvari

          Svojevremeno je većina navijača, što u hali, što po forumima zamerala Deji, između ostalog, odnos prema Šilbu I to nije bilo ni malo naivno.

          Skup igrač, dugoročan ugovor... E tu dolazi onaj treći stub kluba (uprava)... u našem slučaju Čović Dr Nebojša.

          On se opredelio da podrži trenera, po cenu rezultata i te sezone I dalje frustracije navijača

          Sve je kasnije došlo na svoje.

          KKP troši već trećeg trenera iz grupe bivših igrača.

          Ono sinoć što su igrali je sramota i ozbiljno liči na bojkot trenera.

          Potpuno mi je svejedno šta će odlučiti u kkp.

          Najlakše je oterati trenera posle samo nekoliko utakmica ali onda je to potpuni amaterizam ljudi koji vode klub. Mislim da je dobio višegodišnji ugovor. Znači ozbiljno su računali na njega. Nije Šćepa pao sa. Marsa... bivši odličan igrač, radio samostalno u Budućnosti, bio ass nekoliko sezona Trinkijeriju

          Otkaz 1-2 igrača I podrška treneru može da
          ima i te kako pozitivan efekat

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Te sto bi da teraju, pa to im se ne isplati bas nikako. Vidi se to na prvu loptu da nije za posao. Bozic je mogao biti mnogo bolji, ali on je svesno zrtvovan. Milojevic nece na klupu zato sto zna da tu leba nema dok je psihopata na vlasti...

            Dejo je druga prica, on je brzo oporavio tim, ali i klub. Cak i Cibona sezona je po meni bila uspesna ako znamo da smo pre toga bili go qrac...posle je magija....Covke jeste tad pomigao Deju, ali ne zbog Deja, vec sto je imao El u dzepu, Bokana a i nije doveo asekvatnu zamenu za Silba...

            Ako hoces da budes ozbiljan klub tj ako si sad ozbiljan, prosto nema sta da trazi neko bez iskustva u klubu, jes bio dobar igrac, ali ne toliko da ima odresene ruke...

            Svakako mogu da ga cekaju..titulu svakako nece videti dok braca and co vode kolo..

            Kad imas trenera, imas temelje...jasno se vidi pod Dr, Dv i So ako Bog da...

            Mada mislim da od ove sezone nema nista, mozda u Martu..nastave, ali tesko..haos upravo pocinje...
            Last edited by LosmiSK; 29-10-20, 15:27.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Te sto bi da teraju, pa to im se ne isplati bas nikako. Vidi se to na prvu loptu da nije za posao. Bozic je mogao biti mnogo bolji, ali on je svesno zrtvovan. Milojevic nece na klupu zato sto zna da tu leba nema dok je psihopata na vlasti...

              Dejo je druga prica, on je brzo oporavio tim, ali i klub. Cak i Cibona sezona je po meni bila uspesna ako znamo da smo pre toga bili go qrac...posle je magija....Covke jeste tad pomigao Deju, ali ne zbog Deja, vec sto je imao El u dzepu, Bokana a i nije doveo asekvatnu zamenu za Silba...

              Ako hoces da budes ozbiljan klub tj ako si sad ozbiljan, prosto nema sta da trazi neko bez iskustva u klubu, jes bio dobar igrac, ali ne toliko da ima odresene ruke...

              Svakako mogu da ga cekaju..titulu svakako nece videti dok braca and co vode kolo..

              Kad imas trenera, imas temelje...jasno se vidi pod Dr, Dv i So ako Bog da...

              Mada mislim da od ove sezone nema nista, mozda u Martu..nastave, ali tesko..haos upravo pocinje...
              Šilb je "šilbovan" mnogo pre Cibone. Ispali smo iz el i počeli evrokup.
              Nismo bili ni blizu obezbeđenog učešća u Evroligi

              Posle Šilba smo igrali najstrašniji hrkljuš a Radonja tada nije postao ozbiljan trener a daleko je bio od toga da su ga navijači voleli... Svedoči ti iz prve ruke

              Trener je posto tek kada je dobio DV-a u PO Abe... da ne rapravljamo bez veze, to i sam Dejo kaže





              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Šilb je "šilbovan" mnogo pre Cibone. Ispali smo iz el i počeli evrokup.
                Nismo bili ni blizu obezbeđenog učešća u Evroligi

                Posle Šilba smo igrali najstrašniji hrkljuš a Radonja tada nije postao ozbiljan trener a daleko je bio od toga da su ga navijači voleli... Svedoči ti iz prve ruke

                Trener je posto tek kada je dobio DV-a u PO Abe... da ne rapravljamo bez veze, to i sam Dejo kaže





                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                Gde ti vidis da sam ja napisao da je ''postao'' trener? On je cak bio trener i u Buducnosti i napravio im podlogu za godine koju dolaze, igrali su cak i 1/2 EC mislim...

                Ajde sad ti meni reci,posto svakodnevno pratim Zvezdu od 90tih...kakav smo bili klub kad je Dejo dosao...kog centra su tad npr doveli za 200k za polusezonu...koliko je trenera Covic promenio do tad? I SILBOVAN JE DOSTA pre Cibone,ali zamena nje dovedena...trebao je onaj iz Galate, bio pred potpisom i djon....

                Naravno da je trener postao posle te velicanstvene pobede..za navijace naravno. Nisam ga ni ja smatrao da je uspeo, kao sto ne smatram ni Sasu sada...ali pogledati tadasnju situaciju u klubu i sada...je ono....

                Od tada do sada bez da smo napravili domaceg igraca da se zainteresuje bilo ko...gomila love baceno na koronu a temleji se postavljaju pogresno...

                Da dodam, da smo tad igrali u EL prvi put posle sto godina itd...Hocu reci da spomenik treba da mu dignemo a Covic da slavi rodjendan njegov kao krsnu slavu...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Gde ti vidis da sam ja napisao da je ''postao'' trener?
                  Nisi ti , ja sam to napisao i stojim iza toga . Gledao sam uživo sve (ili skoro sve ) njegove utakmice i veruj mi da je taj utisak malo drugačiji nego na tv .Tek posle skidanja kkp (Duleta) sa trona , Dejo je postao ozbiljan trener .Svaka čast svima ali trener postaješ u kkcz ili u kkp ...do tada si samo trener u pokušaju . Nigde u regionu nije pritisak kao u "blizancima" .

                  Inače Šćepa ima ugovor na dve godine ...

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Nisi ti , ja sam to napisao i stojim iza toga . Gledao sam uživo sve (ili skoro sve ) njegove utakmice i veruj mi da je taj utisak malo drugačiji nego na tv .Tek posle skidanja kkp (Duleta) sa trona , Dejo je postao ozbiljan trener .Svaka čast svima ali trener postaješ u kkcz ili u kkp ...do tada si samo trener u pokušaju . Nigde u regionu nije pritisak kao u "blizancima" .

                    Inače Šćepa ima ugovor na dve godine ...
                    Nije bio trener tog formata, to se slazem. Samo opet te pitam,kakvo je stanje bilo u klubu pre Dejana Radonjica? Trebalo je to sve hendlovati,slazem se da mu je Covic kao i klub pomogli, ali i on je to uzvratio. Hocu da ti kazem da su tada, pa cak i sada svi manje vise bezali od nas..poslednje dve sezone se promenilo, posto su usle velike pare...i to je sve.

                    Meni najdrza serija ikada, tako ce biti dok god sam ziv i hvala mu na tome...ono je tako skautirano,odradjeno pod pritiskom...ono je bilo jbno remek delo kosarke....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Opak šuter je Edi iz Fenera.

                      Zanimljivo u Izraelu.
                      Last edited by Karamazov; 29-10-20, 20:21.

                      Comment


                      • Samo nije konstantan.
                        Jednu bruka izdominira, na sledećoj ga nema nigde u šutu.
                        Trinki isključen u Madridu.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Edi i Bobi Dixon skupa trojke bez greške 7/7.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Trinki i ružne navike. Negde se tolerišu i tretiraju kao dobar dan.

                            Comment


                            • Trinki je sad otkrio toplu vodu što inače niti jedan trener na svetu ne radi.


                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Raspištoljio se Vilbekin.
                                Može ovde biti još svašta.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X