Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2020-21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bolni su ovakvi porazi.

    Kontrolišeš utakmicu, vodiš dvocifrenom razlikom većim delom i dozvoliš ovakvu poslednju četvrtinu.

    Trifa se ucvikao na kraju, izgubio i samopouzdanje i napravio brljotine.

    Comment


    • #17
      Originally posted by LosmiSK View Post
      Makedonac....los sut, ostalo manje vise sve ima..
      Čuj ovo, koje lupetanje.

      Dečku bukvalno daju loptu da reši šutem poslednji napad. Bar je tako bilo prošle godine dok nije došao Ribas, cenim da će sad on biti taj koji će rešavati.

      Comment


      • #18
        Sudije unistile utakmicu.

        Comment


        • #19
          Ovog gospodina komentatora, angazovati za sve sporove, on će sve pošteno razmotriti i presuditi.
          Kakvi Bazeli, Lucerni, Hagovi, Zagrebi i sl.
          Last edited by L a z a r; 30-09-20, 22:59.

          Comment


          • #20
            Sta se desava, sva tri tima iz Aba , imaju prednost u sinocnim utakmicama, vidi se da mogu, vidi se da su kvalitetniji od protivnika, neko manje , neko vise, i svo troje gube...

            Comment


            • #21
              Današnji program:

              19:30 Efes - Zenit

              20:00 Ararat - Zvezda, op, pardon, htedoh napisati Olimpijakos - Žalgiris

              20:05 Makabi - Alba

              21:00 Barsleona - CSKA

              21:00 Valensija - Asvel

              Comment


              • #22
                Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Sta se desava, sva tri tima iz Aba , imaju prednost u sinocnim utakmicama, vidi se da mogu, vidi se da su kvalitetniji od protivnika, neko manje , neko vise, i svo troje gube...
                Olimpija je uspela da njihova dva centra imaju 5 skokova, a Alfa Kaba 15, nadigrao ih je velemajstorski. Jedino Blazic i Peri su davali znake zivota, alibez unutrasnje igre nisu mogli dobiti ovo...i ako je Nanter dobio bas sumnjiv faul na kraju i promasio drugo bacanje i nisu uhvatili loptu na def skoku posle bacanja, to sv govorio unutrasnjoj igri Olimpije. Gledao sam sam kraj i video statistiku ...

                Mornar sam gledao i sramotno drugo poluvreme, dobio ih je ulm, tj razvalio bez dva bitna igraca. Ulm je tim,a ovo grupa stetocina sa Bjelicom i Lukovicem...Jeremic 14min igre, nje sutno na kos, razocaran. Vajthejd jeste dao 25poena, ali unistio protok lopte...ti spot up suteri su slabo reagovali po meni, bas los protok lopte..

                partizane je isao sut od 15-20minuta i napravili su prednost, ali imali su i na ht svega 5-6 asistencija, na kraju 11 uz 14 to....los protok lopte i CMM tu nece nista popraviti u sezoni. 23-11 u asistencijama sve govori..stao ih sut i tu je bio kraj. Scepanovic bas los na klupi, izgubio se, logicki posto je mu je prvi mec....Druga godina da nemate dobrog centra, Mosli je idealan za back upa tj da deli minutazu sa nekim, ali taj neko nije Mika....

                U princpu sva tri kluba od juce se muce sa centarskim linijama i protokom lopte...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • #23
                  Onaj faul Pejdža u napadu je jedan od smešnijih koje sam video skoro.
                  Ispostaviće se da je jedan od ključnih momenata meča. Pali smo dosta ali mnogo su ih pustile sudije, ljudi ultra agresivnu odbranu igraju a imaju 2 faula u 4/4.
                  Last edited by mark !t zer0; 01-10-20, 09:33.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #24
                    Evrokup mi djeluje ove sezone kao ludilo takmicenje, dje nema izrazitih favorita i dje svako ima svoju sansu. Jos je rano za konacne ocjene naravno. Ali imam osjecaj da svaka ekipa moze da kiksa ili iznenadi i plasira se u top 16. Vrlo zanimljivo takmicenje.

                    Comment


                    • #25
                      Nisam gledao partizane sinoc a ne znam da li cu uopste stici veceras jer veceras imaju 2 potencijalno dobre utakmice Efes-Zenit i Barselona-CSKA.
                      Deluje kao da u EC svako svakoga moze pobediti.
                      Gledao sam Mornare i mislio sam da su bolji. U minutu naprave i +10 i -10. Definitivno im fali cvrstine ispod kosa kao i svake sezone. Dosta municije imaju i kada im bude dan upropastice nekog, ali opet u cvrscim duelima nemaju sta da traze. Pulen igra odbranu kao i prethodnih sezona, mada mi deluju malo cvrsci odbrambeno.
                      E da zaboravih, BUD definitivno dobru ekipu ima. Bolju nego ranijih sezona. Fali jos jedan visoki zbog povrede Ilica ali mi se dopada kako igraju. Tj preciznije ne dopada mi se kako igraju
                      Last edited by Ivan9; 01-10-20, 10:46.

                      Comment


                      • #26
                        Pa ove sezone ce biti mnogo preokreta i bice opste ludilo za top 8. Meni da je neko rekao da CSKA moze od Parme da izgubi msm sta reći?!
                        Pored svih ovih timova na blic sto sam gledao nekako mi Zvezda djeluje kao pracka osim tih praznih minuta kada Lloyd ne igra a pod kosem Kuridza - Reath

                        Comment


                        • #27
                          Samo 25 poena CSKA.

                          Još 4 minuta do poluvremena.

                          Comment


                          • #28
                            Na kraju odličnih -8 na poluvremenu.
                            Last edited by Karamazov; 01-10-20, 21:48.

                            Comment


                            • #29
                              Pocelo je zanimljivo, pobeda Zenita u gostima protiv Efesa, pobeda Zalgirisa u gostima protiv Olimpijakosa.

                              Comment


                              • #30
                                Ova korona jade napravi, ništa više neće biti kao pre, pa i košarka.
                                Biće svakakvih rezultata, dešavanja.
                                Valjda će stati ovo ludilo.

                                Comment

                                Working...
                                X