Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omiljeni YT kanali

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omiljeni YT kanali

    Pošto je YT prešišao sve redom i pošto većina nas dnevno konzumira sadržaj, ovde bi mogli da podelimo šta nas to interesuje, jer postoje mnogi dobri kanali sa odličnim sadržajem sa malo subova, za koje malo ljudi zna. Najbolje bi bilo da se ne postavljaju domaće debilane Baka Prase, Balkan info i slično.

    Ja ću krenuti od drugog primera i od onoga što pratim kao razbibrigu a to su vlogovi Davida Dobrika npr.
    Dalje, ukoliko dvoje ljudi imaju ista interesovanja mogli bi ovde da podele i nešto korisno. Ne odnosi se samo na industriju zabave niche, već i na obrazovanje, zdravlje, politiku, itd, itd.

    Od Wim Hofa do dobrog kanala sa receptima i turorijalom za pripremanje hrane. Možda dobri sportski podcasti, šta god vam padne na pamet.

    Npr ako nekome treba nekim skillom da ovlada, pita ovde za fb ads i moguće je da će se naći neko da mu pošalje free tutorial sa YT kanala koji kida više nego plaćeni kursevi.

    Iskustvo mi je pokazalo da ima vrhunskih kanala sa ozbiljnim sadržajem a da ljudi imaju od 5k subova do 30-40 k i da ih je nemoguće naći ukoliko niste već čuli za njih, a bogatiji su i uspešniji od mnogih ljudi sa preko milion subova.

    Prosto ovo zaslužuje posebnu temu jer na YT postoji more informacija i zanimljivosti, pa delite i pitajte šta mislite da treba.

    Znači od hrane, zdravlja, zabave, sporta, nauke, ljubavi, muzičkih kanala, delite ovde šta to pratite, da ne guramo u Pričaonicu, serije, itd. A realno svi pogledamo na YT dnevno bar neku stvar.

  • #2
    Evo primer da postavim. Čovek je tata a nema ni 10k na YT.



    Njegovi klipovi su mi masu pomogli. Ovo je za nekoga ko se bavi marketingom i kreiranjem ponude. Uvek stavite o čemu se radi na kanalu. Može ovo da bude korisna tema.

    Comment


    • #3


      Tema je dobra, bravo CC.

      Domaći kanal, mnogo dobrih tema, uglavnom oko digitalnog marketinga. Nenad je lepo objasnio, lagano za razumevanje.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • #4
        Što se tiče SEO imam jedan deo dobar od Franklina Hatchetta. Na kompu, pa mogu uploadovati.

        To je ovaj lik



        Mislim da je najbolje NSG ako si u tim pričama fokusirati se na jedan skill. Ja najviše radim na copywritingu i njega učim poprilično od Jima Edwardsa (ima yt kanal).

        Poenta je što sam video dosta ljudi u Srbiji da bi svi sve da znaju što je nemoguće. Dropshipperi pogotovo. Jednostavno stvari moraju da se outsource-uju što može preko fiverra da se nadju za male novce ok ljudi, ako čovek ne radi nešto veliko.

        Dalje, Hyros od Alexa Beckera (ima kanal na YT) je budućnost usluga reklamiranja. Dečko prati reklame pogotovo na google i fb, šta donosi konverziju i koje kreative treba ukinuti, itd itd. Pošto i google i fb ne šalju tačne podatke i mnogo novca ljudima izbijaju iz ruku.

        Znači Franklin znam da kida SEO, zbog affiliate marketinga koristi SEO. Alex je dobar generalno, ali taj njegov Hyros će eksplodirati.

        A za copywriting Jim Edwards na yt i fb + njegova fb grupa ako nekoga zanima.

        Još jedan problem i razlog zašto ja ne učim od domaćih gurua je jer ne objašnjavaju šta je zapravo marketing. Najbolji program koji jedna osoba može da prodje i najbolje uloženih 100 dolara je OFA challenge od Russella Brunsona.

        30 dana intenzivnog programa za nešto što bi bila osnova da čovek ima razumevanje i podlogu.

        Svakako, pogledaću kanal od Nenada, za njega ni ne znam.

        Comment


        • #5
          Pregledaću ga. Krenuo sam u neko vežbanje wordpressa, html-a, css-a.. pa se zakačio SEO teme koja je bitna u tom nekom delu pozicioniranja sajta.

          Još sam amater u tom svetu, a nadam se da mi 2020/2021 poslednja "sezona"u radu sa decom. Hvala za kanal, preslušaću ga. Vidim da dobro barataš stranim kanalima

          Možda nekom zatreba oko wordpress-a, meni je Ferdy mnogo pomogao za početak.

          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • #6
            nek pita koga sta interesuje pa ja od ovoga sto ja pratim cu podeliti
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #7
              Dobro je to oko sajtova i slično, ali budi otvoren i za marketing, consulting, affiliate marketing i slično.

              Neki ljudi sa samo jednim skilom idu fb organic i do 40k mesečno. Ja bih uvek razvijao veštinu ili nešto gde može da se radi sa strancima pošto u Srbiji para nema.

              I ja sam pre godinu i po čačkao programiranje ali svuda traže iskustvo, itd itd.

              Ono šta je bogatstvo to su mastermind grupe koje koštaju od 1k dolara pa imaš ih i do 150-200k. Neki ljudi u većem biznisu kada napreduju plate 200k da prisustvuju trodnevnom eventu i da saznaju nešto.

              Mislim da je jako jako jako jako jako jako realna priča, uz rad na sebi i uz pomoć mentora, imati 3k mesečno što je u Srbiji ok novac.

              Znam dečka iz Niša koji sa tri prodaje ostvari 2k, a nekad ih zabode na početku meseca. Hvata ljude na coaching calls i nudi high ticket digitalne produkte kao SAA, Legendary Marketer i slično.

              Znam nekog Holandjanina što živi u Bg i ima brutalan coaching program za Social Media Marketing Agency. Njegovi učenici prave i po 6-7k mesečno samo je ja mislim program skup za početi.

              Pregršt opcija imaš, toliko da se isplati raditi običan posao u Srbiji i učiti neki od ovih skillova, kada jednom počneš ti šišaš ovde i advokata i doktora i direktora zajedno.


              Devojka iz UK, organic fb traffic, počela pre 2 godine, sada ima i svoj program od čini mi se 1k za njen mastermind, znači nema tu nekih godlike skilova.



              To je prednost u odnosu na izradnju sajtova gde si samo čovek koji radi kada je unajmljen.

              S druge strane, ako SEO i wordpress iskoristiš za npr e-commerce, tu već možeš dobar novac da obrneš.

              Meni kao meni samo programiranje, samo znanje fb ads, ili tako neka veština, ne donosi ti novac koji ti donosi sopstven biznis a i mnogo je teže ovladati tim skilovima da bi bio plaćen na toj razini.

              Razmisli i investiraj vreme u neku granu i budi strpljiv 2-3 godine. Kada jednom krene, neće te interesovati ni da li je na vlasti Vučić, kurčić, ima li korone ili nema, u smislu posla, i slično.

              Comment


              • #8
                Vladimir Pejić mi je bez konkurencije.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #9
                  Sto se kanala ovog tipa tice, meni je najbolji Gamers Nexus

                  https://www.youtube.com/user/GamersNexus/featured
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • #10
                    https://www.youtube.com/user/TheGreatWar

                    Odličan kanal, sve u vezi sa Prvim svetskim ratom. Ima bukvalno sve, mnostvo specijala, pa ako neko nekada bude hteo da se zanima oko toga, ovo je bas prava stvar.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • #11
                      Osvescivanje, duhovno napredovanje, razvijanje potpuno druge sfere razmisljanja i delanja coveka. Leo (celavi) mi je pomogao da sklopim dosta kockica u glavi koje sam vec razumeo ali ih nisam mislima pohvatao i povezao.
                      Mooji je covek koji zraci mirom i prosvetljenoscu cak i preko ekrana.



                      Comment


                      • #12
                        Vezano za fudbal:

                        Tifo:


                        The Coaches' Voice:


                        Piotr Foot:


                        E sad, neki random kanali

                        Vox, totalno neke random teme, svaka zanimljiva od prethodne:




                        Linus tech tips, Racunari generalno:


                        Nomadic Ambience, ne znam zasto ali obozavam ovo da pustim nekad na drugom monitoru:



                        Historia Civilis, bas brda zanimljivog sadrzaja:


                        World War Two, izbacuju svake nedelje klipove sta se desavalo na danasnji dan/nedelju za vreme 2. svetskog rata. Imaju i razne specijale svake nedelje. Kanal ce trajati koliko je trajao i drugi svetski rat, imate isti kanal i za prvi svetski rat.


                        Kurzgesagt – Ako ima neko da ih ne prati, nek odmah pocne


                        I jedan odlican domaci podcast gde gostuju razni domaci preduzetnici:
                        https://www.youtube.com/c/StepenicamaUspeha/videos

                        Mogu i oko programiranja da postavim nesto ako nekoga zanima, samo mi recite sta vas zanima.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • #13
                          Postavi sve sto ti hoces, dovoljno je link do kanala, ne moras da postavljas ovoliko klipova
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by bici View Post

                            I jedan odlican domaci podcast gde gostuju razni domaci preduzetnici:
                            https://www.youtube.com/c/StepenicamaUspeha/videos

                            Mogu i oko programiranja da postavim nesto ako nekoga zanima, samo mi recite sta vas zanima.
                            Već na drugom postu teme je postavljen podcast Stepenicama Uspeha

                            Može oko programiranja, ako ih imaš više, slobodno u inbox da ne nastane kolaps ovde
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • #15
                              Hocete da otvorimo novu temu za programiranje ako ima vise zainteresovanih? Imam bas previse materijala, a kao neko ko je 90% stvari koje zna o programiranju naucio na netu, mogao bih i neki poduzi post da napisem.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment

                              Working...
                              X