Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omiljeni YT kanali

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    https://freecourselab.me/

    https://www.discudemy.com/

    Imate ovdje brdo besplatnog materijala iz raznih grana programiranja za Udemy kurseve uz torente naravno. Imate masu toga i na torentima, ali ja uvijek platim kurs na Udemyu posto je to 10-15 eura, a ogroman je izvor i ogroman materijal za ucenje uz stalne update. Udemy i Lynda i pokriveno je sve sto vas zanima.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Pa možeš ovde a uploaduj na drive ako imaš nešto NSG-u. Ja mogu isto to da uradim ljudima za dropshipping kojim se ne bavim ali imam dosta plaćenog materijala, i vezano za marketing.

      Odgovorite Biciju koga zanima, ne mora mastermind da se plaća Amerima samo, evo imate ovde čoveka.

      A u krajnjoj liniji može i nova tema ako ima više zainteresovanih.

      Pozivam ljude ako neko nešto radi i prodaje, da koristi clickfunnels. Ne bih da uskačem programerima i Biciju u posao ali CF sami optimizujete i napravljen je za prodaje, lični brend, b2b, itd.

      Koliko sam video za konverziju se najviše koristi CF, Shopify i Woocommerce ako je ecom, a CF za sve. Word Press isto.

      Meni ovi sajtovi srpski koje vidjam odaju vajb 2011. Npr kucao sam sajt digitalne zajednice, koga oni predstavljaju sa takvim sajtom da mi ne pokaže sliku u kompleru. Ništa mi jasno nije.

      https://www.digitalnazajednica.org/

      Meni ovo očajno izgleda.
      Last edited by Cassius Clay; 10-07-20, 17:20.

      Comment


      • #18
        Originally posted by bici View Post
        Hocete da otvorimo novu temu za programiranje ako ima vise zainteresovanih? Imam bas previse materijala, a kao neko ko je 90% stvari koje zna o programiranju naucio na netu, mogao bih i neki poduzi post da napisem.
        Mozda ne bi bilo lose posebna tema, da na jednom mestu bude sve. Kako god odlucis.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #19
          Pokrenucu temu sutra/prekosutra kad me uhvati inspiracija Nije frka danas naći besplatno ono što se plaća ako niste u mogućnosti da platite, problem je što postoji previše materijala, pritom ima mnogo lošeg materijala, i lako se čovek izgubi u svemu tome.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • #20
            Omiljeni YouTube kanal - Vesic, klinac iz okoline Temerina koji radi kao električar, sam živi i stalno nešto majstoriše.
            Počelo kao klasičan how-to kanal, pretvorilo se u rijaliti o njegovom životu, s tim da nema ničeg fejk.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #21


              Klip koji vredi milijardu dolara.

              Nije ovo ono klasicno "ja razumem zasto a vi ne, pa vam trljam na nos" izlaganje. Ko procita knjigu jednom, ko ima malo duhovne dubine i sirine, ko razmisli o tome, i ko pridje skromno i otvorenog srca, imaju "a-ha" momenti svako malo.

              Meni je ova knjiga uz Bibliju promenila zivot. Golden nuggets na svakom cosku

              Comment


              • #22
                Moj omljeni podcast, Galebovo autorsko delo sa pažljivo izabranim gostima, čijim izborom kreira željeni kulturni milje. Svaka epizoda govori o razvojnom putu gostiju od detinjstva do današnjih dana, sa mnoštvom anegdota, znanih i neznanih. Svojevrsno pročišćenje duha i nervnog sistema, gledajte ako vam je stalo do istih. Peace, love, unity & having fun!


                https://www.youtube.com/channel/UCxu...MYjnf6Mp4eWBxg
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment

                Working...
                X