Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan - prelazni rok 2020/21

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ostoja nas lepo izigrao.

    Pričao nam šarene laže sve vreme.

    Obećavao kule i gradove.

    Ostalo nam jedno veliko ništa.

    Cooper zar nije pre par dana bilo kako ništa nije istina oko Partizana što se priča. Da su u pitanju naručeni tekstovi sa druge strane brda. Šta se odjednom promenilo?

    Comment


    • #32
      Pa to sto nije bila istini nije bila, ovo je postizborno obecanje vezano za ove preko puta.
      Gledacemo KKP koji nece imati da plati igrace i trenera u nivou 8. igraca njihove rotacije.
      To nam je, sto nam je.
      Dugovi vise za vratom, sponzorstva su od godine za godinom i na kratkoj smo uzici.

      Comment


      • #33
        Eto i potvrda mog pisanja.
        Iza mene stoje rezultati.

        Volden u Zvezdi, obestecenje 450k

        Comment


        • #34
          Originally posted by Cooper View Post
          Eto i potvrda mog pisanja.
          Iza mene stoje rezultati.

          Volden u Zvezdi, obestecenje 450k
          To smo znali svi. I tih imaginarnih 450k što pričaš po forumima, može stvoriti sliku kod 20 ljudi, ali bottom line, vi te pare nećete dobiti jer nema obještećenja od 450k.


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • #35
            Nisam obrisao post iz ćefa ili zato što si mi antipatičan, šta više, gotivan si mi lik.

            Ovo je njihova tema i jedna je od zaštićenijih, tako da se mora obratiti pažnja na pisanje.

            I ove postove prebaciću na Pomraćenje.

            Comment


            • #36
              Како то Cooper уме да каже : постали смо трн у оку многима ... Шалу на страну , не волим играче попут овог Волдена тачније , не волим играче који имају карактер као Волден !

              Comment


              • #37
                Isplatila su se Coviceva gostovanja Pinku i gde vec. Mada cela ta ova igrarija moze da traje godinu dana, uhvatio je Vucic Covica u kolo. Sada ako ne bude po Vucicu, ponovo ima da se gura puno kesa u Partizanu. U prevodu Covic ce morati cesce da botuje na televizijama da bi Zvezda imala veci budzet.

                Najgore od svega je sto ostajes bez igraca i sto neces da vidis te pare. Skoro kao da si ga poklonio za dz. Mozda bolje i mladje resenje od Voldena moze da se iskopa. Ipak je '92 godiste. Steta za ovakav tip rastanka.

                Iskreno nadam se da ce i ova sezona da bude nekompletna. Vidis fudbalere kako igraju prvenstva, ne mozes nista drugo da zakljucis nego da je ova evropska avangarda skup pickica. Amerika je druga stvar, zbog ovih protesta tesko da mogu da se stvore uslovi za igranje jer ce neki od igraca da budu pozitivni.

                Reko bih ni da se mi, a ni komsije nismo usrecili.

                Comment


                • #38
                  Za fudbalere mogu samo da kazem da je to skup kretena.

                  btw. kosarka se za razliku od fudbala igra u zatvorenom prostoru, razlika je nemerljiva

                  Comment


                  • #39
                    Nije samo obestecenje 450k, vec 150k, a 300k je trebao da ima u ovoj sezoni, 250k je imao u prvoj.

                    Tako da je ukupna zarada 450k, ali opet trazice se jeftiniaj resenje u ranguu 200-250k.

                    Kori ce u novom klubu imati 500k.
                    Cestitke, zasluzio je da nekog izmuze.

                    Comment


                    • #40
                      Nemam ni ja neko bas dobro misljenje o fudbalerima, ali imam mnogo bolje nego sto imam za evropske kosarkase(ne ove koji igraju u NBA).

                      Pa eto, Nemcima za pocetak ne smeta da se igra u zatvorenom prostoru.

                      Sve je izvodljivo, mentalitet je taj koji najvise koci.

                      Comment


                      • #41
                        Da ne spadaju u obeštećenje i neisplaćene plate? Pitam samo


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Cooper View Post
                          Nije samo obestecenje 450k, vec 150k, a 300k je trebao da ima u ovoj sezoni, 250k je imao u prvoj.

                          Tako da je ukupna zarada 450k, ali opet trazice se jeftiniaj resenje u ranguu 200-250k.

                          Kori ce u novom klubu imati 500k.
                          Cestitke, zasluzio je da nekog izmuze.
                          Kada ono dodje NWG

                          Salu na stranu, nema sanse nijedan Amer koji je van Evrope da dodje tako da je suzen broj opcija. Nema puno prostora za manervisanje, ne bi me iznenadilo uopste da budu bas smesna ulaganja za ovu/sledecu sezonu. Da se sklopi ekipa cisto da se pregura sezona, samo bi to znacilo da Trinki i jos neko od igraca napusta Partizan u narednom periodu.

                          Trifunovicu treba da se pruzi sansa kao sto je Jaramazu na pocetku sezone.

                          Comment


                          • #43
                            Mi cemo deliti sudbinu naroda.
                            Kako vecini, tako i nama.
                            Pikace se neka kosarka, sve sto se dobije bice na sportski nacin i to je ok.

                            E sad, neki drugi ce iz svega profitirati, kao ovi u stvarnom zivotu bliski vodji i njegovoj ideji.

                            Jedva cekam pocetak priprema...

                            Comment


                            • #44
                              Rizican je ovo potez KKCZ, ovo preotimanje Voldena. Vidjecemo kako ce sve to da izgleda. On jeste igrac koji ima svojih vrlina ali placati obestecenje za njega hmmmm? Ko zna , mozda bude najbolji. Svakako, ako je istina da je placeno obestecenje , KKP nema sto da zali, bekovsko trziste je puno...

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Rizican je ovo potez KKCZ, ovo preotimanje Voldena. Vidjecemo kako ce sve to da izgleda. On jeste igrac koji ima svojih vrlina ali placati obestecenje za njega hmmmm? Ko zna , mozda bude najbolji. Svakako, ako je istina da je placeno obestecenje , KKP nema sto da zali, bekovsko trziste je puno...
                                Nije istina. Dužni su mu bili plate, većinu obeštećenja je sam pokrio, a dobio je malo veći ugovor kod nas nego kod njih baš zbog toga, ali vrlo, vrlo malo veći...da bude bekap plejmejker iza Pangosa.


                                Sent from my iPhone using... using my brain cells

                                Comment

                                Working...
                                X