Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan - prelazni rok 2020/21

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da li je istina da tražite novog trenera?
    rumors neki vele da tražite...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • #17
      Evrokup nece imati ko da igra uskoro, a Evroliga ce pod tim pritiskom krenuti da se zatvara.

      LS ima potencijal da pretekne Evrokup, ovo je ozbiljne udarce zadala FIBA presao Partizan ili ne u petak. Nema poente organizovati Evrokup gde bi imao 3-4 jaka tima, a ostalo na nivou Mornara ili malo jace od toga. Takmicenje gubi kredibiilitet.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ganac View Post
        Da li je istina da tražite novog trenera?
        rumors neki vele da tražite...
        Mrmori se i kod vas, komso.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • #19
          Bez spamovanja i provociranja.

          Vratite se temi.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ricma View Post
            Evrokup nece imati ko da igra uskoro, a Evroliga ce pod tim pritiskom krenuti da se zatvara.

            LS ima potencijal da pretekne Evrokup, ovo je ozbiljne udarce zadala FIBA presao Partizan ili ne u petak. Nema poente organizovati Evrokup gde bi imao 3-4 jaka tima, a ostalo na nivou Mornara ili malo jace od toga. Takmicenje gubi kredibiilitet.
            Mislim da ne bi trebalo da se bavimo prognozama i predvidjanjima šta bi moglo biti kroz par godina. Ako se nešto bitno i konkretno promeni, onda vredi i razmišljati.

            Koja crna Liga Šampiona, baš neozbiljno da se uopšte i razmišlja o tome. Evrokup neće izgubiti kredibilitet sve dok bude donosilo prolaz, ili eventualno 2, u Evroligu.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • #21
              Otisli Turci+Ritas. Francuze i Italijane neces imati sta da ubedis jer znaju da nemaju nikakve sanse za EL. Na Virtus se dugorocno racuna i oni su jedini izuzetak. Rusi isto znaju da pored ove tri ruske ekipe u EL nemaju sta da traze. Ostace ekipe koje se nadaju da mogu da upadnu u EL+gomila zalutalih ekipa. Imas ekipe koje su tu samo zbog jacine takmicenja i koje znaju da nemaju uslova za EL i njihovo misljenje lako moze da se promeni.

              Krug pocinje da se zatvara.

              Bas zbog toga sto ce ovogodisnje izdanje da bude slabije, put timova do finala ce biti olaksan. Gube se kvalitetni timovi i kao rezultat toga ces imati gomilu slabijih tekmi, a jaz izmedju EL i Evrokupa imao samo da se povecava. Evrokup nema perspektivu. Mozda se i ukine to jedno mesto za EL, tako da samo pobednik Evrokupa ide u EL.

              Comment


              • #22
                Prvo ime koje se pojavilo je Mekintajer iz Cedevite.

                Pretpostavljam kao zamena za Gordica.

                Comment


                • #23
                  sličan kvalitet,korektni Aba igrači

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Ricma View Post
                    Otisli Turci+Ritas. Francuze i Italijane neces imati sta da ubedis jer znaju da nemaju nikakve sanse za EL. Na Virtus se dugorocno racuna i oni su jedini izuzetak. Rusi isto znaju da pored ove tri ruske ekipe u EL nemaju sta da traze. Ostace ekipe koje se nadaju da mogu da upadnu u EL+gomila zalutalih ekipa. Imas ekipe koje su tu samo zbog jacine takmicenja i koje znaju da nemaju uslova za EL i njihovo misljenje lako moze da se promeni.

                    Krug pocinje da se zatvara.

                    Bas zbog toga sto ce ovogodisnje izdanje da bude slabije, put timova do finala ce biti olaksan. Gube se kvalitetni timovi i kao rezultat toga ces imati gomilu slabijih tekmi, a jaz izmedju EL i Evrokupa imao samo da se povecava. Evrokup nema perspektivu. Mozda se i ukine to jedno mesto za EL, tako da samo pobednik Evrokupa ide u EL.
                    slazem se da Ec nema perspektivu i da neće potrajati ali mozda je bas zato i pametno pokusati uhvatiti poslednji voz i dokopati se El. . . ne sumnjam da će Virtus u El ,na ovaj ili onaj način. . .

                    Comment


                    • #25
                      Budućnost srpske i evropske košarke – Nikola Radovanović

                      Comment


                      • #26
                        Ostoja je doneo jedino pravilno i ispravno rešenje što je ipak ostao u Evrokupu i pored podeljenih mišljenja raznih struja, sponzora i navijača. Još je rano za prelazak na drugi kolosek i priklon Fibinoj Ligi šampiona. Pod maglom je koloko i kako će se LŠ razvijati i dal će za par sezona uopšte i postojati.

                        Za sada smo mirni po pitanju igračkog kadra. Bitni šrafovi su produžili vernost ostaje da vidimo sudbine dva vrlo bitna igrača za Trinkijevu filozofiju - Nemanju Gordića i Korija Voldena. Bilo bi lepo kad bi uspeli sačuvati i njih dvojicu.

                        Imaćemo sve u svemu tim koji će biti uigran jer preterane dodatne selekcije neće biti. Dovodiće se i zakrpiti samo neophodne rupe. Cenim najviše tri nova igrača.

                        Comment


                        • #27
                          Ruzni, ja sam mislio da si ti jedan pametan grobar. Koja bre LS, koji bakraci? Ostoja napravio predstavu da bi sebe oprao i kamuflirao sopstvenu nesposobnost, a mozda cak i igru u kojoj prihvata ulogu vecitog vicesampiona. Pa majku mu, zar niste mogli od nas nauciti kako je to kad ti neko 11 godina prodaje maglu i radujemo se kupovima kao mala deca, jer tamo gde ima tezinu mi nismo projektovani da budemo pobednici. I umesto da istrajete, zvizdite i pravite pritisak, vi ste legli na rudu i Ostoju SNS/Nova Srbija vojnika velicate kao da je covek sa tezinom za vas klub, tipa Zoc ili Djordjevic. Ja jesam na strani pobednika trenutno, ali ja zelim da se mi sportski nadmecemo i budemo slobodni. Ne zelim vam ono sto smo mi doziveli.

                          Comment


                          • #28
                            Ne mogu razmišljati po sistemu "rekla-kazala" i ako tvoj napisan post može biti itekako validan i koristan. Dokle više samo neke teorije zavere. Sopstvene slabosti prikrivamo pod plaštom Vučića, izdajnika i raznih spodoba koji žele destabilizovati sve što je Grobarstvo i što se zove Partizan. Ne kažem da toga nema ali želim jednom takve priče i insuinacije baciti pod tepih i krenuti se baviti samim sobom i sopstvenim razvojem kluba koji želi ponovo biti velik.
                            Možda sam naivan i detinjast pošto znam koliko je politika upletena u sve pore života, ni sport ne odudara od toga, ali mučno mi više slušati svakakva sranja koja se serviraju od raznih huškaša.
                            Jesmo najveći gubitnici uz Efes ali ovde krivica apsolutno ide ka Đordiju i nikom drugom. Niti Ostoja, Čović, Zvezda tu nije krivac.
                            A danas nikako ne mogu kriviti Ostoji što je pandemija sprečila neku lepu priču koja se itekako zahuktala. Nije Limar svetac, ne palim se na babske priče ali za neke prethodnike je lično Džeri Kraus iz najboljih dana.

                            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 07-06-20, 09:49.

                            Comment


                            • #29
                              Sve je stalo što se tiče pojačanja. Ide opasno rezanje budžeta. Sad se pominju neki bedni igrači i to tek ako neke opcije otpadnu za njih.

                              Birča i Gorda za sada ne pristaju na manji ugovor, a Andrei je ponuđeno da se plata razvuče na 2 godine.

                              Teška vremena su pred nama, opet su rešili na nama da leče komplekse.

                              Upitni su ostanci i Voldena, Jaramaza i Tomasa.

                              Comment


                              • #30
                                Ostoja nas lepo izigrao.

                                Pričao nam šarene laže sve vreme.

                                Obećavao kule i gradove.

                                Ostalo nam jedno veliko ništa.

                                Cooper zar nije pre par dana bilo kako ništa nije istina oko Partizana što se priča. Da su u pitanju naručeni tekstovi sa druge strane brda. Šta se odjednom promenilo?

                                Comment

                                Working...
                                X