Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Sad citao Sasin intervju, pa u sustini Hall je doveden da razigrava ekipu i Nnoka. Ostali su tu za poene kako reče. Po izjavi citam između redova, to je to sto se tice pojacanja. Naredni potpis ce biti samo neko opasno ime koje moze da pomogne a da mozemo da ga priustimo.
    Jasno ko dan da nam fali plej ili jos jedan suter pa da Walden igra tog keca jer mi se cini da Waldena planira sa Lloydom da vrti i napada reket.
    Dakle cekamo neku dobru ponudu da reagujemo.
    Baci link za intervju. Bice zajebano iz nba i g lige dovesti igraca je ove godine krecu mnogo kasnije, a ti koji nas interesuju uvek se nadaju da mogu zabosti nesto u nba

    Evo jedan koji je bas dobro saradjivao sa nnomom

    Last edited by NateHuffman; 11-07-20, 13:17.

    Comment


    • Originally posted by FKCZ View Post
      Imam neku informaciju da je Kalina najbliži Panati.
      Panata lageriju Salove otpisane asove.

      Comment


      • Ima 1 plej koji je kao nacrtan za Saleta

        https://youtu.be/1W4dtMnyDJ4
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • To bi nam bila sigurica!

          Comment


          • Ne mogu svi da budu skoreri, mora da postoji i neko vezivno tkivo. Pogotovo u spoljnoj liniji, gde pored Voldena i Lojda, sa kojima može da se kombinuje, moramo da imamo nekog ko više razmišlja kao plej, a Hol to može, jer ima veliku košarkašku inteligenciju. Uveren sam da će navijači biti prijatno iznenađeni", rekao je Obradović, a prenosi Žurnal.

            On smatra da je pozicija pleja "ugrožena", odnosno da nestaje sa scene u modernoj košarci.

            "Ta pozicija se sve više gubi i to je činjenica. Sve je manje pravih plejmejkera, pogotovo na evropskom tržištu. Prosto je nemoguće boriti se sa klubovima koji imaju daleko veće mogućnosti da dovedu igrače koji se ubrajaju u grupu pravih plejmejkera, kao što su recimo Pangos ili Hermanos", rekao je Obradović.

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

            Comment


            • Oko daljih pojacanja

              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ima 1 plej koji je kao nacrtan za Saleta

                https://youtu.be/1W4dtMnyDJ4

                Pominju se Fener, Makabi i nba. Znaci sansa oko 1%.

                Comment


                • Imao Hamondsa, Rocestog i ovog isto naseg iz Kubana Reglanda.

                  Opis Saletovog pleja moze biti bilo ko...Kad bi se Rajs vratio iz penzije...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Imao Hamondsa, Rocestog i ovog isto naseg iz Kubana Reglanda.

                    Opis Saletovog pleja moze biti bilo ko...Kad bi se Rajs vratio iz penzije...
                    To oko Rajsa i penzije ciram na par mesta. De je to izjavio? Ne deluje mi to realno

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      To oko Rajsa i penzije ciram na par mesta. De je to izjavio? Ne deluje mi to realno

                      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                      Na Tbiteru. Udji mu pa ces videti, ali kontam da se usro i smorio zbog pandemije.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Oko daljih pojacanja

                        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                        Meni je ova poslednja rečenica jako bitna, znači ako nam se ukaže mogućnost da dovedemo igrača sa kojim značajno povećavamo kvalitet rostera onda ćemo to i uraditi.
                        Jasno je da će to biti igrač spoljne linije, PG ili SG.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Daj Rocestija. 35 leta. Ali se u zivotu toliko klonio duela, reketa i znojavih protivnika da mu je telo verovatno u stanju 27-godisnjaka.
                          Last edited by Storm; 11-07-20, 14:34.

                          Comment


                          • Ma daleko je on od nekog nivoa potrebnog da se nosi sa 100 utakmica u sezoni. Mada je meni on bogotac igrac, simfonija pokreta. Vrlo inteligentan al nisam bas siguran da odgovara Saletu u smislu jaka odbrana i tranzicija.
                            Mislim da ćemo cekati dobru ponudu do pocetka sezone i da je ovo tim sa kojim planiramo da krenemo...
                            Trebace vremena ovim momcima al bice borbe to je sigurno

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Ma daleko je on od nekog nivoa potrebnog da se nosi sa 100 utakmica u sezoni. Mada je meni on bogotac igrac, simfonija pokreta. Vrlo inteligentan al nisam bas siguran da odgovara Saletu u smislu jaka odbrana i tranzicija.
                              Mislim da ćemo cekati dobru ponudu do pocetka sezone i da je ovo tim sa kojim planiramo da krenemo...
                              Trebace vremena ovim momcima al bice borbe to je sigurno
                              Ne moze svih 12 igraca da igra surovu odbranu. U Lokomotivi mu je plej bio Reglend. Covek je operisan od odbrane.

                              Comment


                              • Niko više ni ne igra jaku odbranu, ni u NBA, ni u Evropi. Moderna košarka podrazumeva igru na obe strane terena, to je istakao i Sale kod predstavljanja.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X