Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suns sign Cameron Payne
    Official release
    Jun 30, 2020 7:21 PM ET

    Potpisao na 2 godine

    Comment


    • Tako je, evo te vesti:

      https://clutchpoints-com.cdn.ampproj...ith-phoenix%2F
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nije garantovan ugovor.Nacelno je tu samo do kraja ovog regularnog dela pa ako se pokaze.

        Sto se tice sezonskih, ne znam sta planiraju, mislim da nema trika da prodaju sezonske bez garancije da ce moci navijaci da iskoriste te iste sezonske ove sezone. Ako mislis da na taj nacin navijaci mogu pomoci klubu, postoji DID pa ko zeli moze da uplati donaciju klubu. Ko hoce nadje nacina bez da ga kluba poziva.
        Last edited by Karamazov; 31-07-20, 15:43.

        Comment


        • , postoji DID pa ko zeli moze da uplati donaciju klubu. Ko hoce nadje nacina bez da ga kluba poziva.

          A zato Losmi ne voli Dragančeta sa twitera


          Comment


          • Elem, ono sto ja znam je da smo kontaktirali nama interesantne igrace ali su nas odbili za sad jer vjeruju u NBA angazman.
            Sale je rekao da ponude ostaju otvorene a da cemo sa ovime uci u sezonu. U medjuvremenu se suska da bi GLeague mogla da se otkaze i da ce ovi sto ne zabodu NBA morati preko bare - povoljniji uslovi za pregovaranje.
            Dakle ako se dogodi da neko od nase liste zelja ne zabode NBA mi cemo reagovati.
            Necemo posto poto dovoditi bilo koga. Ako Simanic ode onda mozda i poganjamo nekog visokog, kad bude vrijeme znacemo više.

            O imenima nemam pojma al tipujem da su ovi sto se vrte po drustvenim mrezama a vjerujem da smo neke i spomenuli ovde.
            Last edited by Karamazov; 31-07-20, 15:44.

            Comment


            • Višak postova obrisano, vraćamo se temi.

              Comment


              • Reath i zvanicno.

                Sto se tice visokih igraca to bi bilo to.

                Sretno Stimari u daljoj karijeri gde god to bilo.

                Comment


                • Nadam se samo da ima mindset da igra na najvišem nivou, inače ima sve predispozicije da bude otkrovenje u EL ove sezone.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Zanimljivo viđenje Uskokovića, ne obavezno i tačno

                    https://youtu.be/OR8z24Me60k
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Daleko je prelazni rok od gotovog. Obradovic nije ni video uzivo vecinu igraca sto ima u rosteru. Neke ni na televiziji i treba se kroz pripreme videti sta treba i sta fali. Meni trenutno ovaj tim nije kvalitetan. U rangu Albe, Bayerna, Zenita, Lyona...to je to.

                      Treba tu jos dosta kvalitetnih igraca. Jeste Rit mali rizik sto se tice novca ali ne i pozicije. Malo mi je tanko da na jednoj poziciji nemas suv kvalitet. Isto tj na tri i cetiri imas dosta polovnjaka. To je previse.

                      Na kecu ti treba zmaj..Hall kao back up moze biti dobar naspram proslih sezona kad smo imali Felipea, Radicevica i slicne jeftine gluposti, sad smo ipak doveli prvog pleja TOP8 EC ekipe a tu je i TOP kombo back top8 EC ekipe. Svakako smo malo previse razvodnili tim.

                      Bas tamo gde dovodimo mlade igrace domace imamo suv kvalitet, a Rita ubacujemo sa ovim polovnjacima dole....

                      Ovo je neki mix Albe i debelog Italijana.....nema nekih posebno top igraca,ali ide se na timsku kosarku. To se u proslosti pokazalo dobro, sa tim da ce za ovo trebati vremena, dosta novih igraca, trener itd...

                      PLEJ ZMAJ/Hall/Uskokovic

                      Loyd/Volden/Radanov

                      Lazic/Dobric/Davidovac

                      Simonovic/Rit, Kuridza, Simanic

                      Nkoko/Kuzmic/Jovanovic

                      Lazic potpuno nepotreban.....Kuridza ili Rit isto...mni je potpuno neverovatno da je SO pristao na ovakav odron dole...Mora se tu dovesti nsto kvalitetno...3.4.5 pozicje sve polovnjaci...ali ajde da vidimo...

                      Los rad sa mladim...godinama unazad,nadam se nekoj promeni...Hranis ovog Simanica i sad molis Boga da im Misko uvali patku u NBA....JJ tandem IZ NCAA uzasan,,,Momak iz Ljubovije krade minute Dobricu....itd...

                      Ajde da vidimo za Uskokovica i Radanova jel taj FMP sluzi necemu...do sad nisu nijednog igraca oblikovali i dali mu bolji izgled....tu mislim na domace,posto za strance nemam pojmakakvi su bili...ali izgleda je nuzno da moramoi strance da razigravimo moleci Boga da ce da vaskrsnu i da Dr zaradi jos neki dinar.

                      Po mni obavezno jedan visoki igrac i resiti se nepotrebnih igraca i dati malo vazduha Davidovcu i DObricu na ustrb sekirceta..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Simonović će biti druga ili treća opcija na svojoj poziciji. Klaće se tu sa MJK, Boriša je prva četvorka.
                        S ostalim se manje više slažem.
                        I neće biti Jovanović u rosteru.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Daleko je prelazni rok od gotovog. Obradovic nije ni video uzivo vecinu igraca sto ima u rosteru. Neke ni na televiziji i treba se kroz pripreme videti sta treba i sta fali. Meni trenutno ovaj tim nije kvalitetan. U rangu Albe, Bayerna, Zenita, Lyona...to je to.

                          Treba tu jos dosta kvalitetnih igraca. Jeste Rit mali rizik sto se tice novca ali ne i pozicije. Malo mi je tanko da na jednoj poziciji nemas suv kvalitet. Isto tj na tri i cetiri imas dosta polovnjaka. To je previse.

                          Na kecu ti treba zmaj..Hall kao back up moze biti dobar naspram proslih sezona kad smo imali Felipea, Radicevica i slicne jeftine gluposti, sad smo ipak doveli prvog pleja TOP8 EC ekipe a tu je i TOP kombo back top8 EC ekipe. Svakako smo malo previse razvodnili tim.

                          Bas tamo gde dovodimo mlade igrace domace imamo suv kvalitet, a Rita ubacujemo sa ovim polovnjacima dole....

                          Ovo je neki mix Albe i debelog Italijana.....nema nekih posebno top igraca,ali ide se na timsku kosarku. To se u proslosti pokazalo dobro, sa tim da ce za ovo trebati vremena, dosta novih igraca, trener itd...

                          PLEJ ZMAJ/Hall/Uskokovic

                          Loyd/Volden/Radanov

                          Lazic/Dobric/Davidovac

                          Simonovic/Rit, Kuridza, Simanic

                          Nkoko/Kuzmic/Jovanovic

                          Lazic potpuno nepotreban.....Kuridza ili Rit isto...mni je potpuno neverovatno da je SO pristao na ovakav odron dole...Mora se tu dovesti nsto kvalitetno...3.4.5 pozicje sve polovnjaci...ali ajde da vidimo...

                          Los rad sa mladim...godinama unazad,nadam se nekoj promeni...Hranis ovog Simanica i sad molis Boga da im Misko uvali patku u NBA....JJ tandem IZ NCAA uzasan,,,Momak iz Ljubovije krade minute Dobricu....itd...

                          Ajde da vidimo za Uskokovica i Radanova jel taj FMP sluzi necemu...do sad nisu nijednog igraca oblikovali i dali mu bolji izgled....tu mislim na domace,posto za strance nemam pojmakakvi su bili...ali izgleda je nuzno da moramoi strance da razigravimo moleci Boga da ce da vaskrsnu i da Dr zaradi jos neki dinar.

                          Po mni obavezno jedan visoki igrac i resiti se nepotrebnih igraca i dati malo vazduha Davidovcu i DObricu na ustrb sekirceta..
                          Ukupan budzet ce biti 4.3 miliona projetktovan, i to je za sve,proveren podatak, a ima jedan forumas koji to moze da potrvrdi da ne bude da samo ja ovde sviram u frulu. Ne brini za El, nema minimalnog budzeta u ovim uslovima, a ovo je maximalno sto mozemo da obezbedimo, ako dodje do prodaje karata, mozda se nesto i uveca.

                          Koji ti kvalitet hoces ako od domacih koji vec godnama igraju tu istu El nemas?

                          Jel hoces Armani, Makabi model, kao sto smo prosle sezone imali?

                          Ti si umesto ovih sto ce nam biti na 4ci predlagao MIskovica iz Mege a on ni tamo nece biti prva 4 ka
                          Hoces domace ili top kvalitet stranaca?

                          Da, jesmo nivo ALBE, i ostalih iz donjeg doma. To nam je realnost a to sto ovde konstatno trolujes i ocekujes top 4 sa 4.3 miliona budzetom, pa nece moci. Da ne nabrajam sada iz glave 12 timova koji su finansijski i igracki kvalitetniji od nas.

                          Sa ovim sto vidis, sa tim se ide na pripreme, ako se dovede kec/dvojka,moze malo da se podigne kvalitet.Ali ce dovesti onda kada se proceni da je to to sto nam treba , a ne da bi se zadovoljila nezadovljna forumaska publika.

                          Ako vec prozivas FMP za slabu proizvodnju domacih igraca, sta je izaslo iz tvog omiljenog kluba, koliko njima igraca trenutno igra iz svog pogona u 12 /15. Mi sledece immamo sigurno 3 Uskokovic Borisa, Radanov, sem ako smatras da je tvoj igrac onaj koji se rodio na 100 metara od PIonira ili Zeleznika.Djordjevic ostaje u Fmpu, ali da smo i njega prebacili sta bi on doneo vise od onoga sto ce doneti Reath ili Kuzmic. Ti imas magicnu kuglu i znas unapred sta ce ko da odigra?

                          Ponavaljas se stalno i ali nikako da pogodis sta hoces.Samo domace ili samo EL kvalitet igrace, i to svih 12 u rosteru da budu igraci koji ako ne igraju kod nas mogu da imaju mesto u Realu ili Cska. Jel to tvoj pravac. Da li Deda,Dobric ili bilo koji nas igrac moze da igra EL bez KKCZ. Pa nijedan ne moze, i koliko jos imamo domacih igraca koji igraju trenutno EL, Lucic, Kalinic, Jovic, Milutinov, Nedovic, Micic. Pa gde su ti domaci igraci koji bi trebali da zamene nase strance ili nase domace a da su bolji kvalitet. Seremo kako smo zemlja kosarke a u EL osim KKCZ samo 6 srpskih igraca van KKCZ. Dva trenera u EL . 5 u NBA. prosek godina ovih sto igraju na ovom nivou, bolje da ne racunam.

                          Lazic koliko trenera ce promeniti i uvek nekako igra, kakvi dunsteri od trenera. Svi od prvog do poslednjeg, svi trpe zulum Covica koji im namece Lazica, a niko da procita tvoje strucne observacije ko bi trebao igrati umesto njega a i drugih.
                          Dobric mene ne moze da sacuva i od Lazica moze samo da nauci kako da igra odbranu, a daleko da je njemu Lazic uzeo minutazu, verujem da ako i kod Obradovica bude van 12 da ce biti svetska zavera protiv njega, i tako kod svih trenera.


                          Daj da ponistimo ovaj prelazni rok i rebuilding po tvom obrascu, molim te obrisi sve ove igrace i daj nam da si ti NC kako bi izgledao sadasnji roster, kao u onoj NBAk igrici, imas 4.3 eur na raspolaganju , ali ne za plate, vec ukupan budzet.

                          Izvoli, kokice sam spremio.

                          Comment


                          • Ukupan budzet ce biti 4.3 miliona projetktovan, i to je za sve,proveren podatak, a ima jedan forumas koji to moze da potrvrdi da ne bude da samo ja ovde sviram u frulu. Ne brini za El, nema minimalnog budzeta u ovim uslovima, a ovo je maximalno sto mozemo da obezbedimo, ako dodje do prodaje karata, mozda se nesto i uveca.
                            Koliki je budzet sacekaj malo gospodine Sarac. Vi st vec dali budzet od 4.3m evo treceg avgusta 2020godine. Sacekaj malo da vidimo ukupan roster. Znaci po tebi je budzet prvog tima 3m? I ostatak na plate i sta god treba je 1.3m? Mislim, znaci ne verujem Moje je da ti ne verujem i onako imas svog Borivoja i ekipu koja ce to pojesti.

                            Koji ti kvalitet hoces ako od domacih koji vec godnama igraju tu istu El nemas?

                            Jel hoces Armani, Makabi model, kao sto smo prosle sezone imali?
                            Prosle godine si bio mnogo uzbudjen na pocetku sezone sa Armanijem a pisao sam da to ne moze tako...aje sto je bio Armani, vec sto smo imali i sina....ta jedna mala tacka koju si zaboravio da napises je bila prelomna za unutar tima a posebno za navijace koji su bukvalno pukli ...kad ga vide u svetom dresu...

                            Ti si umesto ovih sto ce nam biti na 4ci predlagao MIskovica iz Mege a on ni tamo nece biti prva 4 ka
                            Hoces domace ili top kvalitet stranaca?
                            Daj bre da pravimo igrace ili suv kvalitet. Moje misljenje je da Miskovic u rukama dobrog trenera i uz naporan rad moze dosta toga da uradi. Low risk bg rawords. Ovde smo doveli kuku i motiku, Obradovic c to morati prvo da propusti kroz sake da vidi sta i kako...ni on ne zna veciu igraca...ova sezona je sezona upoznavanja...od nje ocekujem ABA ligu a sl ce mu vec biti dosta toga jasnije. Moje misljenje je da Miskovic ima hugelimit...opet to je moje misljenje..ne kazem da bi sad bio odlican ali uz dobar rad...ko zna...DA SU TEBE PITALI ZA BJELICU u Arkadiji, ti bi rekao..ma veze nema....ne bi bio u Arkadiji da je nesto znao...

                            Da, jesmo nivo ALBE, i ostalih iz donjeg doma. To nam je realnost a to sto ovde konstatno trolujes i ocekujes top 4 sa 4.3 miliona budzetom, pa nece moci. Da ne nabrajam sada iz glave 12 timova koji su finansijski i igracki kvalitetniji od nas.

                            Sa ovim sto vidis, sa tim se ide na pripreme, ako se dovede kec/dvojka,moze malo da se podigne kvalitet.Ali ce dovesti onda kada se proceni da je to to sto nam treba , a ne da bi se zadovoljila nezadovljna forumaska publika.
                            Niko ne trazi F4, trazimo viziju.... ne trebaju nam polovnjaci..hocemo mlade i perspektivne igrace u Zvezdi,ne moraju u G ligu, Olimpijakos,Kremonu, Breshu itd....

                            Ako vec prozivas FMP za slabu proizvodnju domacih igraca, sta je izaslo iz tvog omiljenog kluba, koliko njima igraca trenutno igra iz svog pogona u 12 /15. Mi sledece immamo sigurno 3 Uskokovic Borisa, Radanov, sem ako smatras da je tvoj igrac onaj koji se rodio na 100 metara od PIonira ili Zeleznika.Djordjevic ostaje u Fmpu, ali da smo i njega prebacili sta bi on doneo vise od onoga sto ce doneti Reath ili Kuzmic. Ti imas magicnu kuglu i znas unapred sta ce ko da odigra?
                            Od domacih igraca FMP je napravio samo Branka Lazica...i Filipa Covica...svi ostali su tu gde su i bili bi tu sa njima ili bez njih....Potpuno nepotreban projekat koji nas sramoti u eminentim kosarkaskim krugovima.


                            Ponavaljas se stalno i ali nikako da pogodis sta hoces.Samo domace ili samo EL kvalitet igrace, i to svih 12 u rosteru da budu igraci koji ako ne igraju kod nas mogu da imaju mesto u Realu ili Cska. Jel to tvoj pravac. Da li Deda,Dobric ili bilo koji nas igrac moze da igra EL bez KKCZ. Pa nijedan ne moze, i koliko jos imamo domacih igraca koji igraju trenutno EL, Lucic, Kalinic, Jovic, Milutinov, Nedovic, Micic. Pa gde su ti domaci igraci koji bi trebali da zamene nase strance ili nase domace a da su bolji kvalitet. Seremo kako smo zemlja kosarke a u EL osim KKCZ samo 6 srpskih igraca van KKCZ. Dva trenera u EL . 5 u NBA. prosek godina ovih sto igraju na ovom nivou, bolje da ne racunam.
                            Deda i Dobric nisu problem, oni se jadni bore.....problem su ovi drugi, nepotrebni...sa Obradovicem se nadam da cemo konacno konstruisati jednog domaceg kvalitetnog igraca jos od vremena Dejana Radonjica i Jovica, Bobija, Kalinica i Gudurica koji su postali EL, NBA igraci u Zvezdi...


                            Lazic koliko trenera ce promeniti i uvek nekako igra, kakvi dunsteri od trenera. Svi od prvog do poslednjeg, svi trpe zulum Covica koji im namece Lazica, a niko da procita tvoje strucne observacije ko bi trebao igrati umesto njega a i drugih.
                            Dobric mene ne moze da sacuva i od Lazica moze samo da nauci kako da igra odbranu, a daleko da je njemu Lazic uzeo minutazu, verujem da ako i kod Obradovica bude van 12 da ce biti svetska zavera protiv njega, i tako kod svih trenera.
                            Sekirce je nepotreban ako su tu Davidovac, Dobric pa i mladi Radanov..Kom je onda Lazic uzeo minutazu ako nije Dobricu?

                            Daj da ponistimo ovaj prelazni rok i rebuilding po tvom obrascu, molim te obrisi sve ove igrace i daj nam da si ti NC kako bi izgledao sadasnji roster, kao u onoj NBAk igrici, imas 4.3 eur na raspolaganju , ali ne za plate, vec ukupan budzet.

                            Izvoli, kokice sam spremio.
                            Moras malo da postujes tudje misljenje. Zapenio si sad da objasnjavas kako je ovo idealno u teskim uslovima u kojim se nalazimo. Po meni to nije. Necu polovnjake,hocu bre igrace koje mozemo da gradimo, domace...da napravimo jezgro tima koje ima kvalitet, igrace koji ce napredovati iz sezone u sezonu. A ne da se divimo igracu sa 1.8 rnk i uzima mesto talentovanijim igracima samo zato sto ponekad moze da cuva nekog igraca.

                            Tim u principu nije los, ali Loyd i Nkoko su na godinu dana, treba sacekati i pleja koji ce isto tako biti. Oni koji su upitni kvalitetom ili us u godinama dobili su 2 godine ugovora ili uopste mesto u timu i ako npr tri godine nije valjano odigrao dve utakmice a pljujemo sve domace da nema pojma i teramo iz kluba ili FMP-a...

                            Uskokovic je skroz nepotreban,ali dosao je zato sto sin mora da igra...pa bolje da bleji u Zvezdi i gleda EL,nego da bleji u FMP-u..on jos se nije razvio da moze da prezume odgovornost. Radanov je trebao preci, pa cak i mali Djordjevic koji i nije toliko mali...Kad njemu istice ugovor i ne bi me cudilo da bude slucaj Apic...da ''ucinimo'' igracu...Meni ko nema 10+pp ne moze preci u Zvezdu...Ko god nije imao minute tamo i dosao u KKCZ nista nije uradio u Zvezdi...slucaj Rebic, Tejic, Apic, Simanic itd...

                            Verujem da ce tim dobro igrati sa kvalitetnim plejom..ali pitanje je sta cemo dobiti na kraju sezone i posebno sta cemo dobiti za sledecu sezonu.

                            Ima bas mnogo talentovanih igraca, pisao sam za neke,ali to je nebitno...Sale mora prvo da se aklimatizuje na sve ovo...i pripremi za drugu sezonu kad ocekujem od njega dosta vise.
                            Last edited by LosmiSK; 03-08-20, 11:15.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Zakljucak kada su tvoji postovi u pitanju:

                              Napises nista i vrtis istu pricu kao i uvek , Miskovic je upgrade i bice igrac, a u Megi se ispucavao kao blesav a odbrana na Vi, i sada hoces njega u El da se krlja sa Sengelijom i ekipom.

                              Da, 4.3 miliona ce biti budzet. I ko su ti polovnjaci, sem Simonovica , otkada su Loyd i Nnoko polovnjaci, zasto su matori Hall i Wolden?
                              Znaci Uskokovic je dosao zato da bi Filip mogao da igra u Fmpu, dobro je , da je ostao u FMPu bilo bi sta ce tamo da greje klupu, bolje da greje u KKCZ.

                              I na kraju kao i uvek, na prosto pitanje da napises svojih 12 igraca da si na mestu Obradovica ti to izostavis.

                              I samim ovim pljuvanjem i potpisivanjem igraca u ovogodisnji roster ti si bacio slajmaru na Obradovica,

                              Sto se tice Borivoja, ne znam ko je lik, a ti si se lepo tamo uklopio , trudis se da se dodvoris svima tamo i ali te ocigleno n pokazuju dovoljno ljubavi jos uvek. Moras malo jace da udaris sa slajmarama, odgledaj ponovo Titanic, ima De Kaprio scenu kako se izvlaci iz dubine.

                              Doduse ovdde si pisao da samo si na ovom forumu, da nemas nigde drugo nalog a onda se malo pogledaj broj upisa pa se vidi da si dugodisnji clan "eminetnog" foruma zdravih,ostroumnih navijaca punih razumevanja i podrske za KKCZ.

                              Ajd zdravo.
                              Last edited by Šarac; 03-08-20, 11:25.

                              Comment


                              • Jovanovic u Igokei javlja Djordje Matic

                                Comment

                                Working...
                                X