Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Tesko, jer Walden i Hall je tanko za EL a da dovodis sharpsutera pored Lloyda nema svrhe ili slashera... Tako da mi je vjerovatnija opcija da cemo pojuriti klasicnog pleja a da ce walden igrati u paru sa njima dok ce Lloyd biti prva opcija spolja.
    Živ bio pa video. Celu svoju karijeru je bio plej.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      Nekako pomesana osecanja, ali opet kad pogledas, skromno i ponosno.
      Bas se uklapa u onih 3m.
      Sta kazu eksperti za budzete?
      Nekad je treci plej bio Rebron, danas USA stranac...tako da budzet bice jak..Doci ce jos dva beka...prakticki na 1-2 bice sve stranci, stavise nemamo vis ni sa srpskim pasosem...Uskokovicu izvini!!!
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Koji vis nemamo?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • S ovim likom budžet je dobrano rasterećen, jer sasvim sigurno ne košta više od 100k u prvoj godini (što će mu biti i najveća plata do sada).
          Usput će gristi kao pomahnitao jer mu je ovo šansa karijere da se pokaže.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • https://www.sportskacentrala.com/202...va-evroligasa/

            Comment


            • B92 kaze da smo u pregovorima sa Metom Jenningom ?!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                S ovim likom budžet je dobrano rasterećen, jer sasvim sigurno ne košta više od 100k u prvoj godini (što će mu biti i najveća plata do sada).
                Usput će gristi kao pomahnitao jer mu je ovo šansa karijere da se pokaže.
                Ma došao za kikiriki zbog parole kupujmo samo domaće.

                Comment


                • Met Džening potpuno nepotreban, nadam se da je samo dizanje cene.

                  Ne bih ni Vokapa za prvog pleja, treba nam pass-first plej za prvog pleja-

                  Sale igra sa kombo bekovima, tako da će Walden biti nekada na kecu nekada na dvojici. Ako se upari sa Holom, mislim da bi to dobro izgledalo.

                  Ja se i dalje nadam Joviću kao prvom pleju, ali znam da je to nemoguća misija. Teško je naći pleja koji će da razigrava centre.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ma došao za kikiriki zbog parole kupujmo samo domaće.
                    U Ciborni pre dve godine potpisao za 60k. Doduše ni to nije dobio. Zatim je otišao u moćnu Patru gde vladaju pijani milioneri i kao što je poznato suvim zlatom plaćaju za igrače njegovog kova. Tako da kada se to uzme u obzir jasno je da lupam gluposti.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      U Ciborni pre dve godine potpisao za 60k. Doduše ni to nije dobio. Zatim je otišao u moćnu Patru gde vladaju pijani milioneri i kao što je poznato suvim zlatom plaćaju za igrače njegovog kova. Tako da kada se to uzme u obzir jasno je da lupam gluposti.
                      On je tri sezone u Patri koja raste raspidno. Oni su EC tim sa Belom, Babom, Mavrokefalidusom, Mancarisom, Kaselakisom i Agravanisom.

                      Oni su blizu ranga AEK po keshu, grade novu halu i akademiju su vec. Imaju vrhunske mladje kategorije i jakog gazdu.

                      Cilj im je cak i EL. Verujem da je imao tamo pristojnu i vecu sumu od te koju si napisao.

                      200k je tu negde. Najbolji igrac EC ekipe, ispod toga nije trika nema a bice nam treci plej.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Hol i Volden su plejevi.
                        Ja sam zadovoljan, s obzirom na ekonomsku krizu i sve šta se dešava.
                        Prosto je tako.

                        Comment


                        • Ne budimo bahati.
                          Gde je igrao Wolkap pre Zalgirisa
                          Gde je igrao Noko pre Albe....
                          Jel se pojacanjem smatra samo igrac iz EL tima?

                          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Kad znalci s VOX92 nekog pljuju znam da je taj dobar.

                            Comment


                            • Meni drago što kupujemo domaće igrače. Sve kako je Čović obećao.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment




                              • Brat.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X