Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beron se precenio. Koliko vidim Valensija je odustala od njega. On bi na kraju mogao nas da lepo zamoli da ga primimo nazad da igra EL. Po ceni koju mi kazemo. Ili lepo da pika basket u evrokupu ili LS.
    Last edited by Storm; 03-07-20, 20:28.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ja sam cuo pre par dana da on i Beron traze puno, nasli se na sredini sa Stimcem verovatno. Nije milion al nije ispod 40k da ga hebem.
      Ne vidim uopste razlog da mu toliko ponude na 400k za godinu dana, pa gde on to moze da uzme?

      Ako dobije 250k sve nogom u dupe da udara.

      Vidim pisete da Beron nema opcija, ako mu otpala Valensija, tu su Bayern, Alba, Zenit, Makabi, Fener, Oly, Pao, pa moze da bira, pa ako bas niko od njih, eno mu Virtus. Mislim da od povratka nema teoretske sanse.On bi onda trebao da bude rezerva Loydu po toj raspodeli uloga .

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ne vidim uopste razlog da mu toliko ponude na 400k za godinu dana, pa gde on to moze da uzme?

        Ako dobije 250k sve nogom u dupe da udara.

        Vidim pisete da Beron nema opcija, ako mu otpala Valensija, tu su Bayern, Alba, Zenit, Makabi, Fener, Oly, Pao, pa moze da bira, pa ako bas niko od njih, eno mu Virtus. Mislim da od povratka nema teoretske sanse.On bi onda trebao da bude rezerva Loydu po toj raspodeli uloga .
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Beron nigde nece biti prva dvojka. Obradovic da ga je zeleo po svaku cenu dobio bi tih 500k. Ali on ima samo sut. To je dovoljno za 15 minuta pod uslovom da ga isti sluzi. Ni minut vise za ozbiljan nivo kosarke.
          Last edited by Storm; 03-07-20, 20:39.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Naricu na drustvenim mrezama i drugim forumima zbog Stimca. Ja se ic ne slazem njegovim izborom, ali mogu da razumem. Domaci igrac, koristan za atmosferu u ekipi, ima veliko iskustvo i u napadu moze da doprinese. U odbrani je igrac manje i nadam se da Obradovic ima plan kako da ga koristi a da bude sto manje stetan po tim.
            Ima, zakovaće ga u magareću klupu prvi put kada bude odbranu igrao pogledom.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Stimac je po meni klasicni placenik koji drzi neku cenu. Sumnjam da bi spustio manje od prosle sezone mada iskreno pojma nemam.

              Sumnjam da bi pristao na Lazinu ili Simaninu platu. Mozda hoce da bude kuci posto kao cergar menja mesto zivota.

              Sumnjam da Dobric i Deda imaju ispod 200k. Dobri je potpisao novi ugovor a ovo je Davidovcu treca ili cetvrta godina prvog ugovora iz 2017 mislim. Nagadjam.

              Mislim da Loyd i Beron ne bi trebali zajedno igrati, dva defanzivna kratera..

              Jel dolazi Sarac taj Halovej ������������ bice tu pomoc sa 4/5 dobra..

              Ko ti je taj.?

              Nijedan domaci igrac nema vise od 200 k jedino Borisa imao, ne racunam Kuzmica pre saobracajke.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ima, zakovaće ga u magareću klupu prvi put kada bude odbranu igrao pogledom.
                Upravo tako. Dovesce se 4/5 igrac, tako da nece Stime biti nuznost. Kad udje u stetocina mod ide da mase peskirom.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Upravo tako. Dovesce se 4/5 igrac, tako da nece Stime biti nuznost. Kad udje u stetocina mod ide da mase peskirom.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ko ti je taj.?

                    Nijedan domaci igrac nema vise od 200 k jedino Borisa imao, ne racunam Kuzmica pre saobracajke.
                    Thomas, zajebah se..na njega sam mislio.

                    Nema, pa dobro...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Malo ste prestrogi sa ocjenama Berona. Nema on samo sut, ima itekako njuh da nadribla cuvara, podjeli pas (sjetite se Zo-Beron-Gist akcije), kapira igru a u odbrani pa ok nije nesto pouzdan al su rijetki koji ofanzivno toliko pruzaju da mogu i nazad, to trosi mnogo energije.
                      Uopste nije probkem da igra sa Loydom u paru, vidjao sam Loyda da dobro organizuje napad, vrti pik, pa moze povratni za Berona i eto kazne.
                      Skolovan kosarkas, dobre sezone i treba da uzme lovu.

                      Comment


                      • Ja sam ubedjen da Sasa nije previse zagrejan za Berona i Lorenca. Verovatno ne bi imao nista protiv da ih je zatekao pod ugovorom, ali da u situaciji kad on bira strance trazi drugaciji profil igraca. Ne kazem da ce naci bolje igrace od njih, ali juri ono sto on zeli.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Ja sam ubedjen da Sasa nije previse zagrejan za Berona i Lorenca. Verovatno ne bi imao nista protiv da ih je zatekao pod ugovorom, ali da u situaciji kad on bira strance trazi drugaciji profil igraca. Ne kazem da ce naci bolje igrace od njih, ali juri ono sto on zeli.
                          Amen za to. Mada kako smo uboli berona i Zo za po 300k sigurno jos jngdje postoje dva kvalitetna za te pare no nam se izbor bitno suzava ako necemo iz razvojnih timova SAD.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Upravo tako. Dovesce se 4/5 igrac, tako da nece Stime biti nuznost. Kad udje u stetocina mod ide da mase peskirom.
                            To je vise ovaj odbrambeni "mod" u pitanju

                            Mariana Trench.jpg

                            U koji kanal (ili ovo gore na slici) sebe bacamo to je neverovatno.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ima, zakovaće ga u magareću klupu prvi put kada bude odbranu igrao pogledom.
                              Nisi baš trebao ovo da napišeš ...još da si dodao da će nekad da odigra povratni pas Nekako sam prihvatao Štimeta kad je dolazio da odigra dva-tri meseca ali ovo sad je baš iznenađenje za mene .

                              Nekih 10-15 min ćemo preživeti ...umuvaće neki koš , probaće da diže atmosferu ali sve preko te minutaže
                              je pogubno .

                              Valjda prvi put pišem negativno o nekom igraču kkcz , protivno mojim principima ali baš sam se nadao da je ta priča završena
                              Last edited by Samo Zvezda; 03-07-20, 22:44.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ima, zakovaće ga u magareću klupu prvi put kada bude odbranu igrao pogledom.
                                Originally posted by Storm View Post
                                Upravo tako. Dovesce se 4/5 igrac, tako da nece Stime biti nuznost. Kad udje u stetocina mod ide da mase peskirom.
                                Gle, nekako mi se javlja da Saša Obradović nije preispoljni idiot, i da bolje i od vas i od mene shvata ko je Vladimir Štimac i šta može ili ne može da pruži.

                                Dakle "zakovaće ga u magareću klupu prvi put kada bude odbranu igrao pogledom" ne pije vodu iz razloga što on drugačiju odbrani niti je ikada igrao, niti ume da je igra, niti je sposoban za to.

                                I to Obradović jako dobro zna.

                                Drugo, "Kad udje u stetocina mod ide da mase peskirom." te će se zbog toga dovoditi još jedan igrač da mu bude osigurač.

                                Da li i tebi samom ova rečenica ne zvuči čudno? Zašto bi se potpisivao igrač koje NIKADA u toku karijere nije igrao odbranu da bi se već pretpostavljeno klupirao kada ispolji svoje "kvalitete"?

                                I onda, iako je UNAPRED svima poznato šta mogu da očekuju od njega, ipak će se dovesti igrač koji će krpiti njegove rupe kada on bude zaseravao sve što može zasrati (makar u odbrani) kao što je to činio čitavog života?

                                Da pojednostavim; imamo igrača za koga ZNAMO da će biti rupa u odbrani, zato što on JESTE rupa u odbrani, zato što je UVEK bio rupa u obrani, i zato što zbog svega toga NIKADA NEĆE BITI NEŠTO DRUGO. Znači NIKADA. Može Saša Obradovć da se postavi na glavu, da dubi na trepavicama, da se vrti ko derviš u krug, ali sve to da učini, Vladimir Štimac NEĆE PROIGRATI odbranu. I on to ZNA. Saša Obradović to ZNA. Nije idiot, nije kreten, nije mentalno oboleo, on TO ZNA.

                                I ako to sve zna, i ako zna da to neizostavno znači i dovođenje ozbiljnog igrača koji će pokrivati Štimčeve brljotine, ZAŠTO, ZABOGA, ZAŠTO BI GA na prvom mestu UOPŠTE POTPISIVAO???

                                Rođaci, ajde lepo pročitajte još jednom šta ste napisali pa se zapitajte gde je u svemu tome izrečenom makar i trunka logike i zdravog razuma.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X