Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko sto sam reko i ranije....razne radnje se desavaju, igraci dolaze i odlaze, al na kraju Stimac bude taj koji je u 12.

    edit: a mozda je ispravnije reci - Kosarka je u Srbiji igra na 2 obruca u kojoj ucestvuje 24 igraca ali od kojih je jedan uvek Stimac.
    Last edited by mmajstor; 03-07-20, 17:19.

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      A cemu to o platama mislim besmislena rasprava bas nas briga koliki nam je budzet kao mi cemo bolje ziveti ako znamo cifre.
      Nama ne preostaje nista drugo nego kupiti sezonsku i basta.
      Bravo Slobo

      Comment


      • Ok, znaci na petici manje-vise znamo stuaciju. Nnoko-Stimac-(Ristic/Djordjevic) Za cetvorku s druge strane pojma nemamo. Tu su Rit, Simanic, MJK i ako dodje taj Thomas. Neko tu otpada.

        Comment


        • Ma Rit je tu za ABA

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • Boriša ide u nba

            Comment


            • Originally posted by FKCZ View Post
              Boriša ide u nba
              Ako uopste bude draftovan igrace u NBA isto kao Dangubic.

              Comment


              • Mislis Zagorac

                Comment


                • Originally posted by L a z a R View Post
                  Mislis Zagorac
                  Zagorac je dobio cak neki ugovor pa ga otpustise na pocetku sezone, a Danguba nije ni video nba. E tako ce Borisa.

                  A i Guduru ocekujem da se vrati kuci. Koji moj se tamo muva kad nije za to. Dogodine Loyda menjamo Gudurom.
                  Last edited by Storm; 03-07-20, 18:02.

                  Comment


                  • Rekoh ja @Sarac, ne vidim Kuza u timu. Doduse ni Stimac mi nije jasan al ok kapiram iskustvo.

                    Comment


                    • Ima on fine minute a jos je mlad, NBA je fantazija svakog igraca. Steta za Kuzmica bio bi to bedem ispod kosa,ovako mi je to ono. Mada mislim da ce doci ovaj iz Izraela pa ce sklepati rupe u odbrani i biti aktivan.

                      Posle dosta vremena konacno da tim lici na nesto. Mada treba sacekati pleja i jos nekog igraca. Mene zanima i koliko ce biti igraca u rotaciji za Obradovica...Ako nista mislim da ce biti jako lepa kosarka za oko sto je pored titula mislim i najbitnije.

                      Neki fazon Albe ocekujem, ali budemo videli
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Naricu na drustvenim mrezama i drugim forumima zbog Stimca. Ja se ic ne slazem njegovim izborom, ali mogu da razumem. Domaci igrac, koristan za atmosferu u ekipi, ima veliko iskustvo i u napadu moze da doprinese. U odbrani je igrac manje i nadam se da Obradovic ima plan kako da ga koristi a da bude sto manje stetan po tim.
                        Last edited by Storm; 03-07-20, 18:56.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Rekoh ja @Sarac, ne vidim Kuza u timu. Doduse ni Stimac mi nije jasan al ok kapiram iskustvo.
                          .

                          ne znam sta reci, znaj da smo u problemu kada smo se odlucili za Stimca umesto Kuzmica.

                          Jedino pozitivno je sto ipak domaci, nemamo mi luksuz pored toliko centara da dovodimo jos nekog stranca,

                          Mislim da Stimara nije ispod 1 miliona za ovu sezonu, i to kao back up, ipak je igrao u Feneru kod Zeljka , pa shodno njegovom iskustvu ne verujem da igra za manje para. Plus bonusi i topli obrok.
                          Ustedeli smo samo na stanu u Bh20 jer ipak je kupio stan u Beogradu pa nemamo taj trosak.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            .

                            ne znam sta reci, znaj da smo u problemu kada smo se odlucili za Stimca umesto Kuzmica.

                            Jedino pozitivno je sto ipak domaci, nemamo mi luksuz pored toliko centara da dovodimo jos nekog stranca,

                            Mislim da Stimara nije ispod 1 miliona za ovu sezonu, i to kao back up, ipak je igrao u Feneru kod Zeljka , pa shodno njegovom iskustvu ne verujem da igra za manje para. Plus bonusi i topli obrok.
                            Ustedeli smo samo na stanu u Bh20 jer ipak je kupio stan u Beogradu pa nemamo taj trosak.
                            Ma onda mi je logicniji Rile pod ugovorom nego novi za Stimca. Izgleda da nam treba iskustvo sto mi je jasno. U ostalom uopste nije losa opcija samo da zabodemo pleja i kombo kako treba jer tu cemo bazirati nase rezultate. Tamo od decembra nekoga na 4 i noga u dupe.
                            Da se zavalimo i uzivamo.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Ma onda mi je logicniji Rile pod ugovorom nego novi za Stimca. Izgleda da nam treba iskustvo sto mi je jasno. U ostalom uopste nije losa opcija samo da zabodemo pleja i kombo kako treba jer tu cemo bazirati nase rezultate. Tamo od decembra nekoga na 4 i noga u dupe.
                              Da se zavalimo i uzivamo.
                              Nemoj Ristica molim te, Stime je eksplozija za njega na terenu. O Jovanovicu da ne pricam.
                              Ne znam sta je prevagnulo, ne moze se reci da je Covic nametnuo ovo Sasi, jednostavno su morali da preseku ako je sa Kuzmicem takva situacija. Niko ne zna sta se desilo da bi se ovakva odluka donela.
                              Ja razumem da smo ocekivali ne znam koga tu, ali da se sada bas pljuje po Stimca kao na drugim mestima ne ide. moze da nam se ne svidja, ali da ne preterujemo po meni iznudjeno resenje.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                .

                                ne znam sta reci, znaj da smo u problemu kada smo se odlucili za Stimca umesto Kuzmica.

                                Jedino pozitivno je sto ipak domaci, nemamo mi luksuz pored toliko centara da dovodimo jos nekog stranca,

                                Mislim da Stimara nije ispod 1 miliona za ovu sezonu, i to kao back up, ipak je igrao u Feneru kod Zeljka , pa shodno njegovom iskustvu ne verujem da igra za manje para. Plus bonusi i topli obrok.
                                Ustedeli smo samo na stanu u Bh20 jer ipak je kupio stan u Beogradu pa nemamo taj trosak.
                                Ja sam cuo pre par dana da on i Beron traze puno, nasli se na sredini sa Stimcem verovatno. Nije milion al nije ispod 40k da ga hebem.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X