Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ugovor na 2 godine, znaci do kraja karijere (jos se nesto spominje da bi on u trenerske vode pa je mozda i to u nekom planu isto).

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ja sam bio jedan od rijetkih koji mu se radovao nadajuci se da može odigrati ono sto je uradio. Sad je to vjerovatno neka ulogica da malo pripali za tri kad spustimo petorku pa da Nnoko ima prostora za pik uz Halla eto ne znam sta bi drugo za nekih 5-10min igre ko lutkica.
      Ne zezaj Posle produžetka ugovora , od onog dvomesečnog , na terenu je bio neki drugi Simke kakvog nikada nismo videli do tada .

      Comment


      • Simke je tada sa 30 godina shvatio da je 4 a ne 3 i eto. Radonja mu pokazao put istine.

        Comment


        • Ako bude imao ulogu kao što je imao Stratos onda je to ok, samo Bog je jedan, teško da neki igrač može da ima toliki impact na ekipu sa toliko malo minuta.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Simke je tada sa 30 godina shvatio da je 4 a ne 3 i eto. Radonja mu pokazao put istine.
            Bilo je utakmica gde je više puta tapnuo loptu o parket , nego u celoj karijeri pre toga ...nisu to bile samo rafalne trojke . Prosto nisi mogao da veruješ da je to isti Simonović .

            Comment


            • Očekujem još 2 pojačanja spolja, a jedno je Met Dzenikg.
              Plus Uskoković, Radanov, Rit.
              Definisanje statusa Štimca, Kuzmica, Ristica, Jovanovića i to je to.

              Comment


              • Znaci posle dolaska Simona situacija je ovakva:

                _______, Hall, Uskokovic
                Loyd, Walden, Radanov
                Dobric, Lazic, Davidovac
                _______, Kuridza, Simonovic
                Nnoko, Kuzmic, Reath

                Nije lose uopste, jos da se pogodi sa ova dva igraca.

                Comment


                • Nigde nije ozvaničeno da Boriša ide, niti da je Uskoković opcija za trećeg pleja.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Znaci posle dolaska Simona situacija je ovakva:

                    _______, Hall, Uskokovic
                    Loyd, Walden, Radanov
                    Dobric, Lazic, Davidovac
                    _______, Kuridza, Simonovic
                    Nnoko, Kuzmic, Reath

                    Nije lose uopste, jos da se pogodi sa ova dva igraca.
                    Ovo je u principu tacno. Samo sto ce tesko Simanic u NBA a tesko ce mu neko i preuzeti ugovor posto je poprilicno ''tezak''. Mala mi je sumnja i za Kuzmica i ako se prica da vezba kao lud, njegov govor tela i rad nogu je jako los...

                    Ako je Hall drugi plej, ocekujem neko huge ime, slazem se i da na cetiri treba neki klasni ali sumnjam da ce Radanov opet dobiti neko vreme a jos manje Uskokovic koji nije prvi a ni drugi plej cak ni u FMP-u.

                    Mladi kod nas vise nemaju mesta i to je jasno sa dvogodisnjim ugovorom Simonovica i Hall-a, sto je po meni van pameti a Loyd i Nkoko na jednu.

                    Oo sto je dobro kod ovog rostera, to je sto je svaki igrac podredjen timu.

                    Ovaj put individuali kvalitet sem kod Loyda je nizak, sto mozda i nije lose.

                    Kad se dopune ta 2-3 imena jos moze se vise pricati, ali verujem da ce sigurno dva imena biti jaka sto se skroz promeniti kvalitet tima.

                    Bukvalno za dve klase pametnije sastavljen tim od proslogodisnjeg cirkusa....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Prosle godine sa npr Walden-om ili tako nekim niskobudzetnim bek apom, mi bi bili izmedju 5-7 mesta na tabeli. Pored svih gluposti i gomilanja igraca na 3 i 5.

                      Comment


                      • Stvarno sumnjam da nas Volden kosta manje od Berona od prosle sezone. Ne lozim, nego stvarno mislim tako. Ne moze jedan od najboljih igraca ljutog rivala i najboljeg tima u EC koji po vama ima no limit budzet da bude niskobudzetan bek, jos je bio MVP Izraela.

                        Stvarno mislim da je Uskokovicu glupo da sedi na klupi..ali u FMP-u i projekcija da ce on uopste biti u 15 kod nas je luda. Koa nema mesta pored Pota i sina Felipea od Zeleznik, once kao biti bolje da bude kod nas treci plej.

                        Svim tim momcima treba FMP i jedno 25m+ da igraju tamo, ali taj mali broj utakmica godisnje je los za njih. Mozda bolje da odu u Igokeu koja npr igra i BCL mislim. Propadaju talenti kao na traci. Sad je suludo da i Djordjvic ostane u FMP-u kad je prerastao sredinu a kod nas nece igrati...bukvalno pat pozicija za talentovane klince kojima se smesi,Pitesti, Beore i ako budu imali srece neki Jonikos ili Rosa Radom..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Pricam za proslu sezonu. Kuper kaze da je Walden kod njih igrao za placene doprinose i minimalac.

                          Djordjevic je imao najbolju sezonu od domacih igraca u fmp (ovih mladih). Ali nije pokidao ni blizu kao npr Apic pre par sezona. On je bio jedan od dominantnijih igraca cele lige. Guduric i Dobric su bili glavni igraci u fmp-u. Vodje tima. Uskokovic u senci jednog Pota. Radanov dobro krene pa onda nista. Jedan Jeremic ostavi bolji utisak od njega. Nije da nemaju sansu da se dokazu, ali nisu bre materijal ocigledno. Ko im je kriv? Covic? Sami su krivi za svoje (ne)uspehe.

                          Comment


                          • Djordjevic i Radanov su bili najbolji igraci FMP-a prosle sezone (uz Rita), pritom nisu vise deca nego imaju po 22 godine. Ako sada ne dobiju sansu, ne znam kad ce.

                            A Guduric i Dobric nisu igrali ABA ligu pre Zvezde, posto je FMP tada igrao samo KLS. Samim tim se to bas i ne moze porediti, prevelika razlika u nivou takmicenja.

                            Comment


                            • Originally posted by Nas View Post
                              Djordjevic i Radanov su bili najbolji igraci FMP-a prosle sezone (uz Rita), pritom nisu vise deca nego imaju po 22 godine. Ako sada ne dobiju sansu, ne znam kad ce.

                              A Guduric i Dobric nisu igrali ABA ligu pre Zvezde, posto je FMP tada igrao samo KLS. Samim tim se to bas i ne moze porediti, prevelika razlika u nivou takmicenja.
                              Kakvu ulogu vidiš za Rita u kkcz? Po meni on je bio najbolji igrač Fmp-a I prilično je popravio svoju igru

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Nisam ni napisao da je Covic kriv. Kuper sta pise je nebitno on je dosao kao MVP Izrala a i Tomas Italije,znaci da su placeni...Sto se tice FMP-a ne vidim da su Radanov i Djordjevic imali losije sezone od Rita. Dobric i Guduric su bili vodje ali u KLS-u.. i statstika im nije bila puno bolja od Radanova i Djorjevica u ABA ligi. Bukvalno smo zrtvovali Apica i Djordjevica za Oja i Rita sto je van svake pameti po meni. Mali Pecarski mora dobiti ogromn minute sl sezone ako se bude igrala uopste.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X