Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednostavno, "pusteni smo niz vodu".
    Transferi i igraci koje angazujemo i sa kojima se rastajemo nepobitno dokazuje sta nas ceka.
    Dovoljno je pogledati naslove po novinama "nemilosrdan ej NEMILOSRDAN" zreb, nisu imali sreće, brutalna grupa.
    Zvezdina legija stranica i sl.
    Jos pre mesec dana su ljudi predvideli ovakav scenario i sta nas ceka.
    U svakom slučaju, ako se bude igrala kosarka ove godine, ubedjen sam da ce momci imati podršku kao nikada do sada.
    Last edited by L a z a r; 10-07-20, 21:08.

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      Jednostavno, "pusteni smo niz vodu".
      Transferi i igraci koje angazujemo i sa kojima se rastajemo nepobitno dokazuje sta nas ceka.
      Dovoljno je pogledati naslove po novinama "nemilosrdan ej NEMILOSRDAN" zreb, nisu imali sreće, brutalna grupa.
      Zvezdina legija stranica i sl.
      Jos pre mesec dana su ljudi predvidjali ovakav scenario i sta nas ceka.
      Sta nam fali?

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Sta nam fali?

        Comment


        • Joj mene ovo sve plasi, mozda su ovi protesti super stvar radi kolektivnog imuniteta, samo je pitanje koliko ce nas preteći.
          Nije ovaj virus naivan nikako i ispade super stvar sto su otkazali sezonu a nije bilo realno ni da se nastavi. Samo sto sad i pocetak sledece dolazi u pitanje. U najboljem slučaju bez publike.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Da odgovorim mom drugu, mnogo forumasa mi u pp pitalo za igrace i svima sam isto govorio.

            Na RSB ne pissem tamo se skupila neka deca, na vox92 ako ne pljujes po igracima kluba nisi dobro dosao uopste, a ovde je koliko toliko ostala normalna atmosfera.
            Da li ja znam ili ne znam koji ce igrac doci to uopste nije bitno, ovaj tim ce biti dosta jeftiniji od proslog, imacemo manje strancaca nego prosle sezone.

            Lozenje na ove domace igrace sto si spomenuo, ajde malo uozbilji si, Smajlagic iz GSW ce da se vrati u Srbiju?

            Nego vidi tamo da ti legenda nadje negde posao, jos jedna sezona i moze samo na SOSu da gostuje u rubrici Secanja,

            Ocekivao sam te sa Marinikom da si trenutno u marshu ka autoputu ali izgleda da imas pametnija posla da se bavis prelaznim rokom i ocenom igraca i brigom za srBsku kosarku.

            Covara je ispao pizda sto je pristao zajedno sa jos 17 timova iz El da se prekine lige, Ma bravo !
            Bio sam ne brini, do raskrsnice za Autoput, tad sam se vratio...Tu sam ja svaki dan ne brini....Ti vidi da li ces otici jednom!!!

            Smajlagic pre NBA,covek sam otisao u G ligu, tako da psinujes opet. Marinika je legenda, bio sam blizu nje,al nisam mogao do tamo a jos i da se vracam,preumoran sam relativno..juce sam prosetao 10km danas 6km...sutra bi trebao biti pik...videcemo, mozda i do BG-a dodjem..

            Nego sta je sa Risticem,oce ga uvaljati Coki i sto se ne spominje a ima ugovor...i pitah za Gista sta je tu bilo, Braun itd

            Ceo timzavisi sad od pleja, meni se ovi stranci sem Nkoka ne svidjaju nesto iskren da budem....Nadam se sansi Dobricu i nadje uloga Davidovcu...a da Lumberjack malo odmara..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Joj mene ovo sve plasi, mozda su ovi protesti super stvar radi kolektivnog imuniteta, samo je pitanje koliko ce nas preteći.
              Nije ovaj virus naivan nikako i ispade super stvar sto su otkazali sezonu a nije bilo realno ni da se nastavi. Samo sto sad i pocetak sledece dolazi u pitanje. U najboljem slučaju bez publike.

              Ne bih da mračim ali danas se ne može putovati u CG , Hrvatsku , Grčku ,Nemačku ...septembar , oktobar

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ne bih da mračim ali danas se ne može putovati u CG , Hrvatsku , Grčku ,Nemačku ...septembar , oktobar
                Upitno sve za nas da budem iskren. Mada ima jos dugo, mene vise zanima sta ce biti sa strancima ako se ovo stanje nastavi,hoce li doci uopste...skroz upitna sezona..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Naravno da je sve na dosta klimavim nogama s obzirom na situaciju koja je sada u Julu mesecu (da li je preterivanje ili ne, pumpanje cifara ili snizavanje, haos je u svakom slucaju), a sta ce biti u Oktobru, Novembru, Decembru ko to moze da kaze.

                  Kada se posmatra iz tog ugla onda i punjenje tima do broja 15 mozda izgleda i logicno.
                  Cak da i sezona pocne kako je planirano i bez publike, cak i da putovanja po Evropi budu normalizovana, igraci svakako nece biti prisutni samo na treninzima i utakmicama, a van toga u "izolaciji" van dodira sa okolinom.

                  Verovatno ce ih i testirati i sta ako nekom utvrde da ima koronu (cak i da nema simptome). Sta se u tom slucaju desava sa ostatkom tima, verovatno testiranja svih pa moze da se desi da ti nekoliko igraca zavrsi u izolaciji 14 dana ili koliko, a ti imas npr vazne utakmice ispred sebe u tom periodu.

                  Mnogo je nepoznatih u ovoj jednacini.

                  Comment


                  • Comment


                    • Znalo se da nece ostati kod nas jer smo valjda prvo razgovarali sa nasim igracima i na osnovu dogovora krenuli u izgradnju rostera. Neka mu je sa srećom i da naplati svoje dobre partije.
                      Ocekujem da ce Lloyd biti jeftinije a kompletnije rješenje.

                      Comment


                      • Treba pleja traziti u NBA ili G ligi. Mnogi klubovi su to radili i uboli

                        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Između ostalih i mi, prošle sezone.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Između ostalih i mi, prošle sezone.
                            Pa to
                            Jbt pa de su pre igrali Noko, Loyd, Haoll i ekipa. Ogroman problem je trziste igraca.
                            Jedan Fener dovodi igraca iz FIBA LS, igrace koju si igrali EC a nikad EL a nama los Holl koga je jurio PAO i OLY.

                            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Sad citao Sasin intervju, pa u sustini Hall je doveden da razigrava ekipu i Nnoka. Ostali su tu za poene kako reče. Po izjavi citam između redova, to je to sto se tice pojacanja. Naredni potpis ce biti samo neko opasno ime koje moze da pomogne a da mozemo da ga priustimo.
                              Jasno ko dan da nam fali plej ili jos jedan suter pa da Walden igra tog keca jer mi se cini da Waldena planira sa Lloydom da vrti i napada reket.
                              Dakle cekamo neku dobru ponudu da reagujemo.

                              Comment


                              • Imam neku informaciju da je Kalina najbliži Panati.

                                Comment

                                Working...
                                X