Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Kog mladog igraca? Evo uzmi fmp i megu (to su mladi igraci koji igraju na aba nivou). Ko je po tebi tu materijal za el ekipu trenutno? Radanov i Uskokovic ce biti u Zvezdi. Dobice sansu. Koga jos?
    Djordjević, Musikic, Momirov, Simović...

    Ovaj Hall je baš EL nivo.

    Jebiga kad se juri instant rezultat. Treba biti 14 ti, nije ni to lako.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Jel s hvalio neko kako smo izasli iz ugovora sa Braunom i Gistom, pitam za druga?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Jel s hvalio neko kako smo izasli iz ugovora sa Braunom i Gistom, pitam za druga?
        Isplacena im cijena plata po ugovoru plus bonusi, jos nesto ?
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          To nema veze s vеzom. Na trzistu postoje bolji igraci od pomenutih i to je to. Za iste pare. Sledece godine cekamo Gudurica i Jovica. Sto se mene tice i Kalinica. To su vec domaci igraci u kojima ima mnogo vise kosarke i koje bih dozivotno vezao ugovorom, ako je to moguce.
          Pretpostavljam da su pomenuta trojica košarku naučili da igraju u Monaku ?

          Svu trojicu smo pretpostavljam doveli iz Amerike ili nekog EL tima.

          Comment


          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
            Djordjević, Musikic, Momirov, Simović...

            Ovaj Hall je baš EL nivo.

            Jebiga kad se juri instant rezultat. Treba biti 14 ti, nije ni to lako.
            I ti grešiš ideš u drugu krajnost, da gubimo sve tamo tačno u hali ne bi bilo 2000 ljudi, pa ti vidi na šta bi to ličilo.

            Ovako bar talasano.

            Samo treba da se nađe neka mera, da se da i domaćim igračima prostor i strancima, a ne da nam od 12, 8 budu strani.

            Comment


            • Originally posted by serbianhoops View Post
              Ovo je tendeciozno sranje od teksta. Mozes misliti ako dovedemo jos jednog stranog igraca imacemo ih 6. Pa KKP ih vec ima 5 a zamenu za stranog centra koji im je otisao jos nisu doveli.
              Znaci KKCZ sto ce mozda imati 6 stranaca je katastrofa za srpsku kosarku, a sa druge strane KKP sto vec ima 5 stranaca i dovesce jos bar jednog a igra duplo slabije takmicenje(gde bi mogao pruziti sansu domacim igracima) je sve cool.
              Pa valjda je logicno i u interesu srpske kosarke, da ekipa koja igra EC dovede skoro sve domace igrace i onda od onih koji pokazu da mogu da igraju na tom nivou, ekipa koja igra najjace takmicenje u Evropi probere za sledecu sezonu.

              Drugim recima ako nema dovoljno domacih igraca da igraju EC, kako bilo ko moze ocekivati da ti nepostojeci domaci igraci igraju EL????????????
              Last edited by Ivan9; 10-07-20, 08:25.

              Comment


              • Za dobre domace igrace nemamo para, klinci nemaju dovoljno talenta (bar ova generacija) i to je cela poenta. Koju to razliku pravi recimo Dangubic? Nije pravio razliku ni u fenjerasu ACB lige, a sad ce u El da igra bitnu ulogu. Nije tajna da zelimo A licencu. Kad je dobijemo onda sebi mozemo da dopustimo luksuz da pravimo igrace i razvijamo klince. Ovako imamo imperativ da uzmemo Aba i da u El budemo konkurentni.

                Sa licencom cemo uciniti uslugu i sebi i drugima. Nema vise pritiska. Mi smo evroligasi, ovi drugi evrokup timovi i to je to. Klinci ce moci da idu utabanom putanjom. Prvo kls, pa aba, pa evrokupasi, pa najbolji iz evrokupasa prelaze u evroligasa.
                Last edited by Storm; 10-07-20, 08:48.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  I ti grešiš ideš u drugu krajnost, da gubimo sve tamo tačno u hali ne bi bilo 2000 ljudi, pa ti vidi na šta bi to ličilo.

                  Ovako bar talasano.

                  Samo treba da se nađe neka mera, da se da i domaćim igračima prostor i strancima, a ne da nam od 12, 8 budu strani.
                  8 domaćih, 4 strana igrača. Naravno neka ti stranci i budu starteri ako prave razliku.

                  Reći da nema materijala u ovoj državi koja je evropski šampion do 20 godina i gde u poslednjih šest ili sedam godina naši timovi Partizan, Zvezda i Mega konstantno igraju finala Adidas next gen turnira je po meni smešno.

                  Partizan osvojio ove godine. Ali dobro u pravu ste, nema materijala. Jer ko će raditi sa decom, lakše je dovesti škart i onda kukati na sav glas zbog malog budžeta.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Druze, partizan je osvojio kvalifikacioni turnir. A finalni nije ni odigran

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Druze, partizan je osvojio kvalifikacioni turnir. A finalni nije ni odigran
                      Nebitno. Tu su rezultati iz prethodnih godina.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Jbg ne kapirate vi Voxovci mene. Meni je reprezentacija najbitnija kao i stvaranje igrača za istu. Od ovih trenutnih rostera i Partizana i Zvezde bukvalno se najezim.

                        Velika je razlika biti poslednji sa timom koji ima 4, 5 klinaca ili trinaesti sa četiri stranca u startnoj postavi i još trojicom na klupi. Ne znam, ne mogu da nađem logiku.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • A zasto cenis da smo Voxovci? Bas smo umerena struja ovde. Niti smo rsb bagra niti voxovci koji na 30 strana jebu majku i zenu Stimcu.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            A zasto cenis da smo Voxovci? Bas smo umerena struja ovde. Niti smo rsb bagra niti voxovci koji na 30 strana jebu majku i zenu Stimcu.
                            Ne dirajte mi Stimaru.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Ovo je tendeciozno sranje od teksta. Mozes misliti ako dovedemo jos jednog stranog igraca imacemo ih 6. Pa KKP ih vec ima 5 a zamenu za stranog centra koji im je otisao jos nisu doveli.
                              Znaci KKCZ sto ce mozda imati 6 stranaca je katastrofa za srpsku kosarku, a sa druge strane KKP sto vec ima 5 stranaca i dovesce jos bar jednog a igra duplo slabije takmicenje(gde bi mogao pruziti sansu domacim igracima) je sve cool.
                              Pa valjda je logicno i u interesu srpske kosarke, da ekipa koja igra EC dovede skoro sve domace igrace i onda od onih koji pokazu da mogu da igraju na tom nivou, ekipa koja igra najjace takmicenje u Evropi probere za sledecu sezonu.

                              Drugim recima ako nema dovoljno domacih igraca da igraju EC, kako bilo ko moze ocekivati da ti nepostojeci domaci igraci igraju EL????????????
                              Ja tako ne tumačim....već je Ćovke skočio sam sebi u usta sa onom izjavom. Jbg sad otprilike jede ta govna koja je israo...

                              Meni ne smeta, voleo bih da gledam domaće igrače kako kajišaju, ali opet bitniji je rezultat, jer kao što sam napisao čim nema rezultata to je neka opšta nervoza, a Arena prazna u EL, tj. 6000 ljudi, ako ga ne bude bilo menjaćemo ih sve od reda, prosta računica....na kraju balade se polažu računi.

                              Comment


                              • Duop Rit i Hal nepotrebni...igrace oni nesto al nije to taj level. Upitan za EL level je i Volden. Znaci tri stranca su bacena, ako Nkoko ne dobije dobrog pakra bice i on a Loyd ce da divlja nemilice posto je za sad jedini koji moze da trpa u EL nemilice.

                                Bukvalno nidje veze, odradice oni sezonu verovatno korektno ali koji qrac koristi nam FMP da nam dovodi matore polovnjake ili slabe strance...uglavnom svi mladi igraci od ABA lige FMP se zakucaju i jako lose rade...

                                Meni je Jeremic za klasu bolji igrac od Lazica...kome ce ove sezone tek lomiti kicmu u EL ako ga ne klupira Obradovic...Nadam se da ce prepoznati talenat Dobrica..kao sto je to Radonjic video i kad je tad uzeo MVP titulu finalne serije..posle toga napredak slab,minutaza sve manja..
                                Last edited by LosmiSK; 10-07-20, 10:58.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X