Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DelijaVrsac View Post
    Jovanovic u Igokei javlja Djordje Matic
    Znači, prelazi u Budućnost. Ok.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Zakljucak kada su tvoji postovi u pitanju:

      Napises nista i vrtis istu pricu kao i uvek , Miskovic je upgrade i bice igrac, a u Megi se ispucavao kao blesav a odbrana na Vi, i sada hoces njega u El da se krlja sa Sengelijom i ekipom.

      Da, 4.3 miliona ce biti budzet. I ko su ti polovnjaci, sem Simonovica , otkada su Loyd i Nnoko polovnjaci, zasto su matori Hall i Wolden?
      Znaci Uskokovic je dosao zato da bi Filip mogao da igra u Fmpu, dobro je , da je ostao u FMPu bilo bi sta ce tamo da greje klupu, bolje da greje u KKCZ.

      I na kraju kao i uvek, na prosto pitanje da napises svojih 12 igraca da si na mestu Obradovica ti to izostavis.

      I samim ovim pljuvanjem i potpisivanjem igraca u ovogodisnji roster ti si bacio slajmaru na Obradovica,

      Sto se tice Borivoja, ne znam ko je lik, a ti si se lepo tamo uklopio , trudis se da se dodvoris svima tamo i ali te ocigleno n pokazuju dovoljno ljubavi jos uvek. Moras malo jace da udaris sa slajmarama, odgledaj ponovo Titanic, ima De Kaprio scenu kako se izvlaci iz dubine.

      Doduse ovdde si pisao da samo si na ovom forumu, da nemas nigde drugo nalog a onda se malo pogledaj broj upisa pa se vidi da si dugodisnji clan "eminetnog" foruma zdravih,ostroumnih navijaca punih razumevanja i podrske za KKCZ.

      Ajd zdravo.
      Pa sto boravis tamo ako se osecas tako pogodjenim, uvrdjenim...Sto lepo ne ostanes samo na RSB forumu posto se tamo lepo osecas i ako su te tamo razapinjali i banovali, zli jezici bi rekli da bi ti dali prostora da se okrenes poslu

      Ti sve vidis kao pljuvanje,a ne vidis malo kritike, malo hvale i tako u krug. Ti vidis kad eko napise samo negativno. Evo ti meni sad reci ili napisi sta je tvoj razlog pisanja na forumima? Sta, da obavestis javnost sta se desava u klubu? Djoka iz Trstenika da zna kolika je plata i budzet? Nece klub javno da kaze,ali ima jos dobrih dusha na skupstini koji to svojim kanalima sprovedu do Djoke...

      Polovnjaci nije nista pogrdno ali igraci koji ne mogu gore, dostigli su svoj neki najvisi nivo i sad su u opadanju ili su bar overate za pare za koje su dosli itd...mislim da polovnjacima nije mesto u Zvezdi!!!

      Poenta moje price da ne vidim neki poseban plan za unapred, razumem Obradovica nije bio ovde i bice mu potrebno vreme da iskontruise sve ovo...i vidi sta i kako. Nije ni vodio EL tim, tj jste jednu sezonu ali i on je trener za koga je sve ovo novo, posebno uslovi u kojima ce raditi.

      Lazic i Simonovic su polovnjaci, tu je i Kuzmic, Rit, Kuridza, Hal....svi idu ka dole...evntualno nesto ocekivati i nadati se od Rita i Hala...da imaju bar deo EL kvaliteta..

      Na onom drugom forumu sam poceo dapisem posto volim da pisem generalno o kosarci pa i politici a ovde se slabo pise. Malo ljudi pise o kosarci i ako sepise,pise se o Zvezdi..Ko pise na onim drugim temama..nas par..upis na svakih nedelju dana..

      Licno zivim kosarku...mogu pisati 24/7...

      Kojeg ti igraca imas za nesto vise, da je napravljen ili ce mozda biti napravljen i biti upside za razliku od proslih sezona??? Mada dosao je Obradovic..videcemo,mozda nestoi uradi, za sad nije nikad,ali ostavljam prostor za cudo..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • U pravu si.

        Moja svrha pisanja po forumima je izgubila smisao, na Rsb odavno ne pisem, a vidim da se citira na oba foruma a svima puna usta kako je to sranje od foruma. Pa sto ga citate onda.Ono kada ti stalno pises da radim za nekoga i da nemam svoje misljenje nego po zadatku pisem u korist Covica, zasto bih se ja branio od takvih optuzbi. Najteze je dokazati negaciju. Nemoguca misija.


        Otvorio si mi oci najzad da moja bistvovanje ovde i na drugim mestima nema nikakvog znacaja jer nekog Milorada iz Trstenika ne mogu nauciti da ne mozemo dovesti Lebrona i ako on cita na raznim mestima da mozemo.

        Bilo mi je drago svakako sve ovo vreme, ali je vreme da se podvuce crta.
        Rsb su okupirala neka deca koji napisu da je on izricito protiv dovodjenja Reatha i to sa takvim stavom da ako se ta odluka ne povuce da bi realno trebao savet bezbednosti da se sastane.

        Ovde moze koliko toliko da se napise, malo i posalimo dok se ti i tvoj alter ego Cooper ne udruzite.
        O Voxu ne bih da sirim temu, nesto poput ovih ispred narodne skupstine koji zele da prekinu rad, toliki i oni imaju uticaj na rad KKCZ. Virtuelna zaludjenost da smo kao nesto bitni.Ono ako bilo sta napises pozitivno si bot, sendvicar, nesto sto ti ovde proteziras.

        Do daljnjeg ne bih te zadrzavao vise.
        Dovidjenja pa se vidimo u Zelezniku jednog dana.
        Imas twiter, tamo te necu blokirati kao sto si ti mene na FB.
        Last edited by Šarac; 03-08-20, 13:11.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          U pravu si.

          Moja svrha pisanja po forumima je izgubila smisao, na Rsb odavno ne pisem, a vidim da se citira na oba foruma a svima puna usta kako je to sranje od foruma. Pa sto ga citate onda.Ono kada ti stalno pises da radim za nekoga i da nemam svoje misljenje nego po zadatku pisem u korist Covica, zasto bih se ja branio od takvih optuzbi. Najteze je dokazati negaciju. Nemoguca misija.


          Otvorio si mi oci najzad da moja bistvovanje ovde i na drugim mestima nema nikakvog znacaja jer nekog Milorada iz Trstenika ne mogu nauciti da ne mozemo dovesti Lebrona i ako on cita na raznim mestima da mozemo.

          Bilo mi je drago svakako sve ovo vreme, ali je vreme da se podvuce crta.
          Rsb su okupirala neka deca koji napisu da je on izricito protiv dovodjenja Reatha i to sa takvim stavom da ako se ta odluka ne povuce da bi realno trebao savet bezbednosti da se sastane.

          Ovde moze koliko toliko da se napise, malo i posalimo dok se ti i tvoj alter ego Cooper ne udruzite.
          O Voxu ne bih da sirim temu, nesto poput ovih ispred narodne skupstine koji zele da prekinu rad, toliki i oni imaju uticaj na rad KKCZ. Virtuelna zaludjenost da smo kao nesto bitni.Ono ako bilo sta napises pozitivno si bot, sendvicar, nesto sto ti ovde proteziras.

          Do daljnjeg ne bih te zadrzavao vise.
          Dovidjenja pa se vidimo u Zelezniku jednog dana.
          Imas twiter, tamo te necu blokirati kao sto si ti mene na FB.
          Juce sam prosao pored Dascare i nisam imao vremena inace bi svratili. Kad se setim kako si nas ispalio, ali o tome drugom prilikom a prvom prilikom kad budem dolazio u BG,a bice brzo a ne samo prolaziti...ima da se okupi ekipa cigana i da izjedemo dascaru..ali ovi pravi, da kazem neutralni

          Pa dobro, isli su ljudi u policiju...eto 1-1...fb ce preziveti bez tebe i Borivoja xe xe..

          Ma koga zanima sta se pise na RSB, nisam usao tamo 3-4godine...

          Rit nije lose igrac, ali pisem ti da zelim nase domace i da rastu kao kvasac i da samim tim raste i klub. Ova stagnacija domacih igraca je uzasna...cak je i sina doveo koliko nam lepo ide sa domacim snagama..Pa ja njega kad vidim u Zvezdinom dresu meni temperatura 40c...I o kakvom ti onda progrmau kluba da pricas? i sad eto vrcemo Uskokovica koji nije bio prvi plej ni u FMP-u...nidje veze...

          Sredice to Sale, ali trebace vremena...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • 5.000.000 neto. Sad zavisi sta ulazi u budzet ali vjerujem da je bez karata i nagrada za pobjede u EL. Veoma tanko na zalost al sve nas je ovo pogodilo pa cemo da se skrpimo nekako.
            Po ovome, tesko cemo mi zabosti neko jace pojacanje, jedino ako nas usere nesto iz NBA bez ugovora a da nece u Kinu.

            Comment


            • Biće dosta igrača iz Amerike tokom cele predstojeće sezone. Što će nam pogodovati za doselekciju do koje će neminovno doći početkom sledeće godine.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ako sam ikad cuo da neki sportski klub kaze imamo 5m neto budzet

                6.2m budzet, sto znaci nesto manje od 2m od Sarca. Ovaj put nije puno promasio.

                U Ita pricaju da ce pustiti oko 150 ljudi da gleda meceve...videcemo sto se tice gledalaca.
                Last edited by LosmiSK; 03-08-20, 21:20.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ako sam ikad cuo da neki sportski klub kaze imamo 5m neto budzet

                  6.2m budzet, sto znaci nesto manje od 2m od Sarca. Ovaj put nije puno promasio.

                  U Ita pricaju da ce pustiti oko 150 ljudi da gleda meceve...videcemo sto se tice gledalaca.
                  Moras zavrsiti neke skole pogotovo ekonomske da bi mogao da razlikujes neke brojke.

                  Pa npr kada Telekom kaze mi vas sponzorisemo sa 1.2 miliona , mi na tih 1.2 milona moramo da platimo 20 % porez.
                  Eto i to sam ti resio.
                  Kada prodamo kartu za 1000 dinara, procitaj sta pise na karti, 1000 dinara sa ukljucenim PDVom, znaci neto 830 dinara.

                  Posto me pratis na svakom koraku, eno ti na Voxu sam napisao sta je bilo na skupstini, steta sto nisi bio, mogao si gore sa zida da postavis neko strucno pitanje, svakako si dovoljno potkovan ekonomskim znanjem da bi bio shvacen, o kosarci tamo vec niko nije dobacio do tvog znanja.

                  Ova razlika sa 4.3 do 5 je doslo zbog mogucnosti da cemo mozda pustiti sezonske i dnevne ulaznice ako zdravstvene prilike dozvole...

                  Za razliku od FK kluba, KK klub je odrzao skupstinu, izneo sve podatke, dao na usvajanje fin izvestaj za proslu godinu i usvojen budzet za sledecu, od 35 clanova skupstine, bilo 30 prisutno, uz trajno odsustvo jednog clana koji je preminuo u odnosu na proslu skupstinu.

                  Nisu se spominjali ugovori igraca a znam da te to jako zanima, kazem ti steta sto se nisi popeo na zidine,uzeo megafon i postavio neka "pametna" pitanja.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Moras zavrsiti neke skole pogotovo ekonomske da bi mogao da razlikujes neke brojke.

                    Pa npr kada Telekom kaze mi vas sponzorisemo sa 1.2 miliona , mi na tih 1.2 milona moramo da platimo 20 % porez.
                    Eto i to sam ti resio.
                    Kada prodamo kartu za 1000 dinara, procitaj sta pise na karti, 1000 dinara sa ukljucenim PDVom, znaci neto 830 dinara.

                    Posto me pratis na svakom koraku, eno ti na Voxu sam napisao sta je bilo na skupstini, steta sto nisi bio, mogao si gore sa zida da postavis neko strucno pitanje, svakako si dovoljno potkovan ekonomskim znanjem da bi bio shvacen, o kosarci tamo vec niko nije dobacio do tvog znanja.

                    Ova razlika sa 4.3 do 5 je doslo zbog mogucnosti da cemo mozda pustiti sezonske i dnevne ulaznice ako zdravstvene prilike dozvole...

                    Za razliku od FK kluba, KK klub je odrzao skupstinu, izneo sve podatke, dao na usvajanje fin izvestaj za proslu godinu i usvojen budzet za sledecu, od 35 clanova skupstine, bilo 30 prisutno, uz trajno odsustvo jednog clana koji je preminuo u odnosu na proslu skupstinu.

                    Nisu se spominjali ugovori igraca a znam da te to jako zanima, kazem ti steta sto se nisi popeo na zidine,uzeo megafon i postavio neka "pametna" pitanja.


                    Sta pises ti...znaci to nije budzet kad placas porez...dobro...ma kad je beg bio cicija, izbrisi tu cetvorku, stavi sesticu i teraj dalje. Borivoje ce da potvrdi da je i pre bila sestica.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • @LosmiSk

                      Ajmo ovako, ovo se uci kada si pripravnik u nekoj firmi u odeljenju racunovodstva/finansija.

                      Pa pitas,jel teto kada ce moja plata i koliko cu primiti,

                      A ona ti kaze tvoja plata je neto 500 eur, ali ti nas kostas malo vise nego tih 500 eur. Mi na to moramo da platimo jos neke dazbine pa nas ti mili moj kostas skoro 900 eur a ne znas nos da obrises tu u kancelariji, cak ne znas ni burek da kupis kakav treba, 500 ces ti dobiti na racun ali 400 ce otici na neke druge racune koji ti neces osetiti niti videti odmah .

                      Pa te ja sada pitam da li ti kao pripravnik u ovoj firmi ces doci kuci i reci moj budzet je od danas 900 eur ili 500 eur koliko ces staviti u dzep i da trosis na svoje potrebe.

                      Ne bih te stvarno vise zamarao ovim a i ostale.

                      Mi cemo raspolagati sa 4.3 miliona u parama, ako se uspeju prodati neke karte, osvojiti neki bodovi u toj El ligi, proda nesto iz Shopa, mozda doguramo do 5 miliona.
                      Last edited by Šarac; 03-08-20, 22:13.

                      Comment


                      • Kakve veze ima plata sa budzetom. Budzet te tvoje neke firme podrazumeva sve...

                        Omasio za 2m gore-dole, nije bitno..Eto, nek imamo 4.3m na raspolaganju a te pare su se nasle u cupu u Zelezniku..

                        Sve ok prijatelju, desava se..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Kakve veze ima plata sa budzetom. Budzet te tvoje neke firme podrazumeva sve...

                          Omasio za 2m gore-dole, nije bitno..Eto, nek imamo 4.3m na raspolaganju a te pare su se nasle u cupu u Zelezniku..

                          Sve ok prijatelju, desava se..
                          Ne, sve pare smo oteli od KK Vojvodine i vojvodjanskih paora i pogotovo ovih autonomasa koji bi da se otcepe od Srbije.

                          Eto i to sam ti resio,
                          Covic ne dira cup jos nije otkinuo prvo milionce sa Kosova, to kada nam bude zafalilo da vratimo Radonju, posto kada potpise sada za neki Fiba klub ima da mu skoci cena.

                          Posto nisi pratio na casu , objasnio sam ti pojam neto i bruto u praksi, na najprostijem primeru ali sto kaze Dekkard, trebas se negde zaposliti u nekoj radnoj organizaciji , za starije neki OOUR, pa da ukapiras kako to ide u praksi.
                          Na forumu i ti mozes da budes strucnjak za sve, pa cak i za kosarku.
                          Last edited by Šarac; 03-08-20, 23:22.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ne, sve pare smo oteli od KK Vojvodine i vojvodjanskih paora i pogotovo ovih autonomasa koji bi da se otcepe od Srbije.

                            Eto i to sam ti resio,
                            Covic ne dira cup jos nije otkinuo prvo milionce sa Kosova, to kada nam bude zafalilo da vratimo Radonju, posto kada potpise sada za neki Fiba klub ima da mu skoci cena.

                            Posto nisi pratio na casu , objasnio sam ti pojam neto i bruto u praksi, na najprostijem primeru ali sto kaze Dekkard, trebas se negde zaposliti u nekoj radnoj organizaciji , za starije neki OOUR, pa da ukapiras kako to ide u praksi.
                            Na forumu i ti mozes da budes strucnjak za sve, pa cak i za kosarku.
                            Druze ne blamiraj se vise. Napisao si 4.3m evra ni centa vise. Ajde da si napisao pre mesec dana ili sedam, vec si to danas napisao. Znam ja bolje sta je budzet za sportski klub nego ti.

                            Izblamirao si se, i onda trcis da objasnjavas nekom sta je budzet....blamiras se sa toliko godina. Ovo ti je 5-6 promasaj a sezona nije ni pocela...


                            Ne prebacuj temu, ona je prosta i jednostavna 4.3m=6.2m to je sva matmatika koju si ocigledno dobro naucio OOUR itd...niko nije nista pisao za pare, kradju od paora..blam, pusti, teraj dalje...nije prvi a ni poslednji... Borivoje i ekipa ce se svakako sloziti..
                            Last edited by LosmiSK; 03-08-20, 23:35.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Druze ne blamiraj se vise. Napisao si 4.3m evra ni centa vise. Ajde da si napisao pre mesec dana ili sedam, vec si to danas napisao. Znam ja bolje sta je budzet za sportski klub nego ti.

                              Izblamirao si se, i onda trcis da objasnjavas nekom sta je budzet....blamiras se sa toliko godina. Ovo ti je 5-6 promasaj a sezona nije ni pocela...
                              Cekaj sada verujes Covicu da je 5 miliona budzet, sada je on apostol istine jel tako, a nijedne godine nismo ni blizu bili zacrtanog budzeta pa otuda i minus po zavrsnom racunu za proslu sezonu, sve od tolikih para koji Covic objavi da cemo imati.

                              Ja tebi nikada nisam napisao da si glup, da se blamiras, i ne vidim sta sam ja to nesto smanjio ili povecao, samo pokusavam Milosu ovog puta ne iz Trstenika nego iz Futoga ili Veternika da objasnim da nije zlato sve sto sija.

                              Evo samobanovacu su sto sam pogresio za 700 k eura neto budzet. Neka mi izvine ostali forumasi na pogresnoj informaciji.

                              Mlad si naucices i ti jednog dana.

                              Comment


                              • Naravno da ne verujem. Budzet nije 5m, vec 6.2m. Ko je koliko potrosio je nebitno i koliko ce potrositi. Lepo sam ti danas napisao da zuris i da je tek 3avgust. Malo si mi naleteo i to je to. Zezam se malo,n, ali eto...naleteo si Sarac i to sam.

                                Iskreno se nadam da ce budzet biti i 10m, nemam ja protiv para nista..samo protiv spinova i dezinformisanja. Znamo svi da si ti protocni bojler i da imas info,divice ti se..Trstenik,Ovca i Borca i dalje
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X