Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Sta nam fali?
    10 milki za divlju kartu.

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      10 milki za divlju kartu.
      Kako to? Tegi i Kuper kazu da imamo 14M.

      Comment


      • Sta mislis koliko vredi ovaj tim?
        Zanemari Losmia i njegove šale.

        Comment


        • Lupam, ne znam za sigurno ova nova pojacanja al mi logicno:

          - Nnoko 400k
          - Lloyd 400k
          - Walden 300k
          - Hall 150k

          - Simanic 200k
          - Kuzmic 200k
          - Lazic 180k
          - Davidovac 100k
          - Dobric 100k
          - MJK 80k
          - Jovanovic 150k
          - Ristic 150k

          Dodaj ostale pa saberi, nece preci 3.5 sigurno to je nekih 5.5-6m za budzet osim ako ne dodje neki novi jak sponzor u sred epidemije.
          A da ako ti je malo, dodaj i nekih 300k za strucni stab.
          Zaboravih da ove sezone nema ni sezonskih 7k x 100€
          Last edited by Victor BG; 11-07-20, 20:13.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Lupam, ne znam za sigurno ova nova pojacanja al mi logicno:

            - Nnoko 400k
            - Lloyd 400k
            - Walden 300k
            - Hall 150k

            - Simanic 200k
            - Kuzmic 200k
            - Lazic 180k
            - Davidovac 100k
            - Dobric 100k
            - MJK 80k
            - Jovanovic 150k
            - Ristic 150k

            Dodaj ostale pa saberi, nece preci 3.5 sigurno to je nekih 5.5-6m za budzet osim ako ne dodje neki novi jak sponzor u sred epidemije.
            A da ako ti je malo, dodaj i nekih 300k za strucni stab.
            Zaboravih da ove sezone nema ni sezonskih 7k x 100€
            - Nnoko 400k---->280k
            - Lloyd 400k---->320k
            - Walden 300k---->250k
            - Hall 150k---->80k

            - Simanic 200k-----:145k
            - Kuzmic 200k---->210k
            - Lazic 180k----->350k
            - Davidovac 100k----->55k
            - Dobric 100k----->65k
            - MJK 80k---45k
            - Jovanovic 150k------>100k
            - Ristic 150k ---->0

            Ovo je tim manje od dva miliona...da je dosao Pangos to bi bilo jos 350k i ako dodje neki jos Ameri nebitn oodakle nece ici preko 450k za obojicu...tako da uz porez koji ce nam otpisati, ceo tim ce biti u 3m...
            Last edited by LosmiSK; 11-07-20, 20:33.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              - Nnoko 400k---->280k
              - Lloyd 400k---->320k
              - Walden 300k---->250k
              - Hall 150k---->80k

              - Simanic 200k-----:145k
              - Kuzmic 200k---->210k
              - Lazic 180k----->350k
              - Davidovac 100k----->55k
              - Dobric 100k----->65k
              - MJK 80k---45k
              - Jovanovic 150k------>100k
              - Ristic 150k ---->0

              Ovo je tim manje od dva miliona...da je dosao Pangos to bi bilo jos 350k i ako dodje neki jos Ameri nebitn oodakle nece ici preko 450k za obojicu...tako da uz porez koji ce nam otpisati, ceo tim ce biti u 3m...
              Zali boze para što lazić prima. Ja i ceo moj smer sa faksa nismo zaradili toliko za godinu dana

              Comment


              • Originally posted by sinišamali123 View Post
                Zali boze para što lazić prima. Ja i ceo moj smer sa faksa nismo zaradili toliko za godinu dana
                Ma nema 350k greska...150k ...ovo ce biti najnizi budzet u Covic eri...cak i onaj sa Samardzinskim je bio tu negde..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Valjda bi bio red da uputis izvinjenje zeleznicama, kinezima i td.?

                  Comment


                  • Jedna stvar me zanima.kada navodite ove cifre, ne ulazim u to da li su tačne, jesu li to bruto ili neto sume?

                    Comment


                    • Ako ne ulaziš u to da li su tačne, zašto te zanima da li su bruto ili neto?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Bez šuta View Post
                        Jedna stvar me zanima.kada navodite ove cifre, ne ulazim u to da li su tačne, jesu li to bruto ili neto sume?
                        Ma gde su tacne.Ne treba da verujes bukvalno nikom.Jedino klub kad izadje sa zvanicnom izjavom,ovo ostalo su sopstvene projekcije ili podmetacine i to treba da ti bude jasno. Ovo sto sam ja napisao je normalno luptanje. Srbin voli da se predstavi kao sirotinja a kad mu kazes da je ista onda se naljuti.

                        Totalno su nebitne plat, niti ima nekog striktnog budzeta,vec sekupuje koliko je potrebno. Pare se ne bacaju ali se i ne stedi.

                        Zaradili smo na Braunu i Gistu koji je otisao kao da nikad nije ni bio tu.

                        Retko koji klub brine o finsnsijama u EL sem Nemaca, Francuza, Valensije, Makabija, PAO i Olimpijakos..ovo ostalo su drzavni, fudbalski projekti koji nemaju neki limit...

                        Kosarka u Evropi je klasno takmicenje, koliko para toliko muzike i to je jednostavno tako. Daj Kosjericu 10m bice prvak..i bice jak ko zemlja.

                        Inace sve se vis prica o Valkupu...Manny Calvera na aparatima, mada u na ovakav roster ne bih ga ni ja voleo..jos manje Simonovica....Znam da smo takmicarska kipa ali ne vidim iskreno neki plan u rosteru i generalno u klubu, promenili smo od odlaska Dejana Radonjica 19 stranaca za tri sezone,a ove smo doveli za sad pet novih i bice sigurno jos par.

                        Jezgro tima su igraci koji nemaju minute i ulogu i tesko je svake godine pocinjati iz pocetka. Da ne pricam da je ovo 5-6-7 trener u Zvezdi a cetvrta post DR sezona pocinje. Sasa Obradovic je poslednja sansa za stabilnost. Bice legenda ili Salo, treceg nema.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Mislim da je Walkup komplementaran kako sa spoljnom linijom, tako i sa ostatkom rostera. Odlično je iskoristio odlazak Nate-a u Maccabi i imao odličan učinak prošle sezone.
                          Dakle, za sada je ovakav roster:

                          Walkup, Hall, Walden,
                          Loyd, pojačanje (?), Radanov,
                          Davidovac, Dobrić, Lazić
                          Simanić, MJK, Reath,
                          Nnoko, Štimac, Kuzmić/Đorđević

                          Rekao bih sasvim dobar sastav, ima svega tu i iskustva i atletičnosti i kvaliteta.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Najmanji budzet jos od kad vas je Pesic napustio, to je i vise nego sigurno sada.

                            Comment


                            • @dekkard. Zato što verujem da to znaju samo u klubu.Takođe deo ljudi, među njima i neki sa foruma verovatno imaju informacije o plati određenog broja igrača.Samo me zanima kada se ovo piše da li su bruto ili neto cifre.I da li kada se priča o platama amerikanaca misli na dolare ili eure?Nemam pojma kolike su plate igrača, ne znam ni da li su veće ili manje od navedenih.Pristojno sam pitao pa bih zamolio za takav odgovor ako je moguće.Nije mi cilj da se svađam sa bilo kim.

                              Comment


                              • Amerikanci uglavnom preferiraju platu u $ jer su tako navikli, ostali takođe uglavnom u €.
                                Što se tiče bruto/neto, zavisi od zemlje do zemlje, kod nas se izražavaju u bruto iznosima, stranim profesionalnim sportistima se ne uplaćuje staž, zdravstveno i penziono u budžet republike Srbije.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X