Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Šarac znaš da oni vode knjige na riječ. Dokumenti i papiri im nisu jača strana. Zato EL i gledaju na TV-u [emoji23]

    Comment


    • https://www.telegraf.rs/sport/fudbal...-drzavni-novac

      Covek slaze kako otvori usta.


      3.2.1.......

      Comment


      • Opa, lepa si pisao juce na Tviteru da biras drustvo Cova and Psihopata dynamic duo...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pitaj tvoje kolege iz suprotnog tabora kako je moguce da jos nemamo finansijski izvestaj za KKP. Odavno je trebao biti objavljen taj finansijski izvestaj, ali gle cuda njihov nema pa da ga Tegi skenira do detalja kao nas.

          Ono sto ti kazes samo transparetnost i papiri na sunce.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Hahaha kako su popadali ''insajderi'' ove sezone to je neverovatno.

            Samo ruku na srce meni se Pejdz jako jako svidZa bolje da smo otimali njega od Voldena posto je Pejdz EL nivo a Volden mi i nije bas...Tomas se meni ne svidja i ne bih mu dao nikad neke vece pare.

            Ubedljivo mi je najzalije ako je istina da smo imali sanse dovesti Trinkijerija i da to nismo uradili. Trenutno je za klasu bolji trener od svih zajedno u ABA ligi. Sto ce i dokazati rezultati partizana ove sezone i ako su na papiru dosta jaci nego prethodne.

            Bas mnogo upitnika nad nasim sastavom, da igramo EC bio bih zadovoljan ali ovako i nisam bas. Mora doci floor general..

            Da li se secas mog pisanja u PP pre dve godine u vezi Trinkijerija ili je to bio neko drugi,ako tebi nisam pisao onda nismo bili u "ljubavi" valjda.

            Bilo smo blizu ruka ruci od 600 k garantovanih do 400k sa ukljucenim bonusima do prekida razgovora kada se doslo do garantovanih plata i kasnjenja. Tomic je tada utrcao sa duplo manjom platom i manjim zahtevima sto se tice igrackog kadra, tj vrednosti igrackog kadra.

            Pejdz ili Volden. Da se ja pitam navijacki, nijedan ni drugi. A posto se ne pitam, ja znam da su komsije kukale na Pejdzovu defanzivu ali on i Beron su mi po efikasnosti u napadu skoro pa isti.
            Ali od ovoga nema nista tako dzabe gulimo tastaturu.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Da li se secas mog pisanja u PP pre dve godine u vezi Trinkijerija ili je to bio neko drugi,ako tebi nisam pisao onda nismo bili u "ljubavi" valjda.

              Bilo smo blizu ruka ruci od 600 k garantovanih do 400k sa ukljucenim bonusima do prekida razgovora kada se doslo do garantovanih plata i kasnjenja. Tomic je tada utrcao sa duplo manjom platom i manjim zahtevima sto se tice igrackog kadra, tj vrednosti igrackog kadra.

              Pejdz ili Volden. Da se ja pitam navijacki, nijedan ni drugi. A posto se ne pitam, ja znam da su komsije kukale na Pejdzovu defanzivu ali on i Beron su mi po efikasnosti u napadu skoro pa isti.
              Ali od ovoga nema nista tako dzabe gulimo tastaturu.
              Mozda i jesi,ne secam se...Pa normalno da kosta dobar trener i trebali smo dati. Bokan je bio toliko glup tj nije bilo moguce ocekivati takav njegov potez ali tipa evo ti i 750k i evo lova za tim kupuj sta hoces...vladao bi i sad ABA ligom kao i mi da je dosao Trinkijeri...

              Realno je za ABA car i doveo je odlicne igrace u KKP za male pare i od ovih domacih drva napravio solidne timske igrace itd...Zna on da kiksa ali je vrhunski trener i motivator igraca ali i navijaca.

              Mislim da je Trinki od drva iz partizana napravio dosta toga dobrog ali od ovakvog cveta i kvalitetnog igraca nista....Najlosije je radio po meni sa Pejdzom.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Najbolje da Zvezdi treba Pejdz, a uskoro ce biti brdo bekova u ponudi kad zavrsi ovaj NBA bubble.

                Comment


                • Potvrda da je Partizan drzavno mezimce

                  Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • sloboda ili ništa

                    Comment


                    • zamisli citas telegraf.rs
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • hvala predsedniku! da bog da vladao dokle god postoje poluljudi koji citaju telegraf.rs
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Philipp Degen View Post
                          hvala predsedniku! da bog da vladao dokle god postoje poluljudi koji citaju telegraf.rs
                          Pa ako hoces moze i zvanicna izjava. Isto ti se hvata. Ovo vest su preneki svi mediji u Srbiji. Drzavno mezimce

                          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Potvrda da je Partizan drzavno mezimce

                            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                            Bas mi je trebala potvrda za tu konstataciju
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Pa ako hoces moze i zvanicna izjava. Isto ti se hvata. Ovo vest su preneki svi mediji u Srbiji. Drzavno mezimce

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                              jesu, ali si ti izabrao da podelis telegraf.rs
                              Last edited by mark !t zer0; 14-08-20, 12:35.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • opste je poznato da nas predsednik govori istinu i samo istinu, tako da ne bi trebalo ni sada (ni NIKADA) sumnjati u reci NJEGOVE
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X