Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo se odlucili za ono sto je trazio Sasa. Po tvojoj logici mi bi uzimali samo jeftinije igrace..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Tremont Waters se pominje po tw

      Comment


      • Originally posted by FKCZ View Post
        Tremont Waters se pominje po tw
        Odlicna opcija, pravi plej

        Comment


        • Sta sve necu ovde procitati, da profesionalni kosarkas igrajuci El za klub sa budzetom od 20 miliona eur kod svog bivseg trenera je igrao za DZABA tj doplatio da igra tamo. Pa i sledecu sezonu je isto igrao za dzabe jer se u prethodnih 4 godina namlatio para pa mu bio gust da igra dve godine za dzabe. I sada ce da se opet namlati para jer tako pisu ozlojedjeni zvezdasi na twiteru. Onda branioci lika i dela Ostoje smanjuju mu ugovor a dizu svaki ugovor kosarkasa KKCZ uz pomoc nasih 'realnih " zvezdasa.

          Da ga ne znam licno zatrazio bi od moderacije da svaki forumas pokaze knjizicu iz osnovne skole sa datumom upisa iste kao dokaz da jos pohadjaju osnovnu skolu, jer pojedini upisi nisu ni nivo za srednju skolu.

          Nastaviti dalje u istom fazonu, bas je zanimljivo citati ovakve upise sa puno istine.

          Comment


          • Prosto se ovo ne radi. Nema opravdanja. Nije on bilo ko nakon svih ovih godina i trofeja. Vređali ti saigrače i prijatelje, udarali ispod pojasa i onda ti lagano u sred jula pređeš tamo. Ne radi se to nikako.

            Jović, Mitrović, Rebić, Gudura, DeDa, Dobrić, MWilli, Cirbes, Đenka, QM, Beron, Stratos itd nikad ne bi uradili ovo.

            Nema opravdanja, popišao se po sebe.

            Comment


            • Svako bi presao ako dobija vecu lovu u Partizanu nego u Zvezdi i obrnuto,kakva ljubav prema klubu,u to ni deca vise ne veruju.

              Comment


              • Ne bi svako. Ja ne bih, Stefan Jovic nikad ne bi, Luka Jovic nikad ne bi itd.

                Jedan NWG koji je stranac pa zna relacije. Opet za njih mi je manje bitno. Nije isto Kleo i Stojkovic.

                Comment


                • Ne bi jer im nije ponudjena veca lova u drugom klubu,mislis da su Tomasevic i Vujanic presli u Partizan zato sto vole Partizan ili Milko Djurovski u fudbalu, ima primera koliko hoces, naravno ima izuzetaka ali su retki.

                  Comment


                  • Nazalost i po pitanju zdravlja, a i po pitanju sporta i razonode, tesko da ce se pikati lopte uskoro.
                    Sto se tice transfera cini se da sve postaje upitno i diskutabilno, a i totalno nebitno.
                    Postavlja se pitanje sta sa igračima pod ugovorom pa i novopotpisanim?
                    Sta ce biti sa klubovima i održivosti istih?
                    Ne lici optimisticno.

                    Comment


                    • Garsija ako pogodis za Jovica kupicu ti gajbu zajecarca i poslati na kucu!

                      Comment


                      • Garsia ne bi pogodio penal na prazan gol!!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Koliko je povezivao imena sa nama, nesto ce ubosti... Prosto je nemoguce, jer sve igrace moguce je naveo 😅😅

                          Comment


                          • Sta mislite da li bi pre Mrkela doveo normalnog stranca ili Gracia da pogodi nesto vezao za nas?

                            Comment


                            • Garsija nam dovodi po 2 igraca na dan. Inace je to nas covek a ne neki Spanac

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Sportando javlja hol... Mislim da je bolje za 2 pleja da smo doveli nekog iz g lige, jer ako bi se ubolo s tim iz g lige imao bi pleja za sledecu godinu... Ovako mislim da hol ne moze u zivotu biti prvi plej u neko blizoj ili daljoj budućnosti

                                Comment

                                Working...
                                X