Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jer jelte on je siromasan, nije se namlatio para pa sad jadan mora da igra za kkp jer je profesionalac?! Mukica, on je inace dusa od coveka zapravo, pamte ga splavovi pogotovo leto, a pamte i rebica i mitrovica no to je vec druga tema... Sve najbolje, neka dobije te 3 plate i neka ga profesionalno poducka

    Comment


    • Manite se Dangubića na ovoj temi.

      On kao i svi ostali ima pravo da bira svoju sreću.

      Nema potrebe za vređanjem. Mogu da zamislim na šta će ličiti derbi, sa jedne strane Danga, s druge Volden.

      Vratimo se temi. Jebeni Zenit nam pokvario skoro pa završen transfer s Pangosom.

      Al polako, možda nađemo i bolje rešenje.

      Comment


      • Pa mogli bi ostaviti Lorenca
        Duplirati mu ponudu. Ionako je to moderno ovih dana.

        Comment


        • Ja nikad ne bih presao u Partizan, nikad nikad, makar igrao u Solnoku, a tek ne bih presao da sam igrao u CZ, Bajernu i Estudijantesu i uzeo mozda milion evra do sad.

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Jer jelte on je siromasan, nije se namlatio para pa sad jadan mora da igra za kkp jer je profesionalac?! Mukica, on je inace dusa od coveka zapravo, pamte ga splavovi pogotovo leto, a pamte i rebica i mitrovica no to je vec druga tema... Sve najbolje, neka dobije te 3 plate i neka ga profesionalno poducka
            Splavovi pamte ogromnu većina igrača naših ABA ligaš, a to što Dangubić koristi letnji odmor da se opusti to je njegovo pravo.

            Comment


            • Originally posted by FKCZ View Post
              Ja nikad ne bih presao u Partizan, nikad nikad, makar igrao u Solnoku, a tek ne bih presao da sam igrao u CZ, Bajernu i Estudijantesu i uzeo mozda milion evra do sad.
              Tema je "KK Crvena Zvezda - prelazni rok", a ne fantaziranje tipa "Šta bi bilo da sam profi košarkaš".

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Pa mogli bi ostaviti Lorenca
                Duplirati mu ponudu. Ionako je to moderno ovih dana.
                Što da ne, nemam ništa proitv.

                Comment




                • Kao što je primetio jedan forumaš na drugom forumu na snimku ima par strašnih asistencija itekako potcenjenog Stefana Pota.

                  Comment


                  • Originally posted by FKCZ View Post
                    Ja nikad ne bih presao u Partizan, nikad nikad, makar igrao u Solnoku, a tek ne bih presao da sam igrao u CZ, Bajernu i Estudijantesu i uzeo mozda milion evra do sad.
                    Tako uglavnom rezonuju oni koji se ne bave profesionalnim sportom, decko je imao jako losu sezonu iza sebe i ne moze naci bolji klub od Partizana u ovom trenutku (ako ga vec mi necemo ). Ne treba smetnuti s uma ni da ga je u Bajernu trenirao Radonjic, a u Estudijantesu Dzikic, pitanje da li bi on dosao do iole pristojnog inostranog angazmana do sada, da nije nasih trenera.

                    Comment


                    • Originally posted by Nas View Post
                      Tako uglavnom rezonuju oni koji se ne bave profesionalnim sportom, decko je imao jako losu sezonu iza sebe i ne moze naci bolji klub od Partizana u ovom trenutku (ako ga vec mi necemo ). Ne treba smetnuti s uma ni da ga je u Bajernu trenirao Radonjic, a u Estudijantesu Dzikic, pitanje da li bi on dosao do iole pristojnog inostranog angazmana do sada, da nije nasih trenera.
                      U Zvezdi je on imao dobar rastuci ugovor i uzeo je bas fine pare. U Bayernu je dosao i igrao skoro Dzaba kao i u Estudijantesu za nesto malo vise uz guranje nasih trenera kao value cena/kvalitet.

                      Cak pisu neki covini experti na tviteru da je uzeo 350k od KKP-a.

                      Meni su oni slicna sekta kao i sns-ovci.

                      U partizane inace dolazi verovatno Vilijams ex Buducnost i ako je Dzekiri isto opcija.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        U Zvezdi je on imao dobar rastuci ugovor i uzeo je bas fine pare. U Bayernu je dosao i igrao skoro Dzaba kao i u Estudijantesu za nesto malo vise uz guranje nasih trenera kao value cena/kvalitet.

                        Cak pisu neki covini experti na tviteru da je uzeo 350k od KKP-a.

                        Meni su oni slicna sekta kao i sns-ovci.

                        U partizane inace dolazi verovatno Vilijams ex Buducnost i ako je Dzekiri isto opcija.
                        Verovatno za 150-200k godisnje?

                        Comment


                        • Originally posted by uriah heep View Post
                          Verovatno za 150-200k godisnje?
                          Pa Dzekiri nije imao vise od 200-250k u Asvelu a za Vilijamsa ne znam. Realno je oko 300-350k maks..Mada Misko gura Vilijamsa.

                          Asvelov tim je bio izuzetno jeftin, rece Mitrovic za to..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • I mi smo se odlucili za recimo nnoka koji je skuplji umesto za dzekirija? Msm ako je vec jeftin

                            Comment


                            • Majkl Erik iz Baskonije posto slobodan igrac.

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                I mi smo se odlucili za recimo nnoka koji je skuplji umesto za dzekirija? Msm ako je vec jeftin
                                Njih dvojica se igracki prilicno razlikuju, ne mora da znaci da smo birali po ceni, nego po karakteristikama.

                                Comment

                                Working...
                                X